Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,498 εγγεγραμμένα μέλη και 718,123 μηνύματα σε 22,532 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 292 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Φόλα ή όχι;

aggelika_an

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη aggelika_an
H aggelika_an αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H aggelika_an έγραψε στις 23:53, 19-03-13:

Καλησπέρα, το Σάββατο βγήκα από το σπίτι και είδα τον γάτο (ετών 4) μου ξαπλωμένο στο πεζοδρόμιο, μου έκανε εντύπωση που δεν έτρεξε αμέσως να τον χαϊδέψω, έτσι που ήταν ξαπλωμένος δεν φαινόταν το κεφάλι του και έτσι πήγα να τον χαϊδέψω μέχρι που κατάλαβα πως είχε πεθάνει και ήταν πλέον παγωμένος. Δεν είχε καμία πληγή, ούτε αίμα μόνο τα μάτια και το στόμα ανοιχτά ενώ στο στόμα είχε λίγα σάλια. Το ερώτημα είναι ήταν φόλα; Η κοπέλα που μένει από κάτω έχει 5 σκυλιά που κάνουν πολύ φασαρία, οπότε υποψιάζομαι μήπως πήγαινε για κάποιο από αυτά και τελικά έπεσε θύμα τους ο γάτος μου. Πως μπορώ να ξέρω είχε πιθανότητες να ήταν φόλα;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

anna 21

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη anna 21
H anna 21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 644 μηνύματα.

H anna 21 έγραψε στις 00:21, 20-03-13:

πολυ πιθανο δες εδω http://www.adespoto.gr/index.php?opt...oon&Itemid=111 και εδω http://forum.mycat.gr/showthread.php?t=23672

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Φόλα: S.O.S. - Από tia
      Το θέμα έχει λάβει 69 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-01-17 στις 14:34.
    • Φόλα σε γατάκι - Από the Godfather
      Το θέμα έχει λάβει 19 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-09-11 στις 16:26.
    • Aπειλές για φόλα!!! - Από zoo
      Το θέμα έχει λάβει 46 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Καταγγελίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-01-09 στις 21:56.
    • Φόλα - Από ΒΑΛΙΑ13385
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Καταγγελίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-02-08 στις 16:11.
    • Στραγγαλισμός και φόλα - Από felix
      Το θέμα έχει λάβει 15 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Καταγγελίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-10-07 στις 07:16.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους