Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,499 εγγεγραμμένα μέλη και 718,129 μηνύματα σε 22,534 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 346 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Το λεύκωμά μας

Ntontini (Κωνσταντίνα)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ntontini
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (Πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.

H Ntontini έγραψε στις 20:45, 11-03-09:

Γεια σε ολους ! Ανοιξα αυτο το θεμα γιατι πιστευω οτι θα το βρειτε ενδιαφερων.Αυτο το θεμα θα συμπεριλαμβανει μερικες ερωτησεις οπως καθε λευκωμα.Οποιος γραφει θα απανταει σε καθεμια απο της ερωτησεις και αν θελει μπορει να συμπλρωσει μια(οσες θελετε αρκει να μην υπαρχουν ηδη)Θα μπορουμε ακομα να σχολιαζουμε και να λεμε τις αποψεις μας για τις απαντησεις μας και των αλλων.

Ξεκιναω με τις ερωτησεις:
  • Ποιο ειναι το ψευδωνυμο και ποιο το κανονικο σας ονομα;
  • Ποιο ειναι το αγαπημενο σας χρωμα;
  • Ποιος ειναι ο αγαπημενος σας τραγουδιστης\ιστρια;
  • Ποιο ειναι το αγαπημενο σας τραγουδι;
  • Ποιες ειναι οι αγαπημενες σας σειρες;
  • Ποιο ειναι το αγαπημενο σας συγκροτημα;
  • Ποιος ειναι ο αγαπημενος\μενη σας ηθοποιος;
  • Ποτε γιορταζετε ή εχετε γενεθλια;
  • Τι κανετε τον ελευθερο χρονο σας;
  • Τι ζωδιο ειστε;
  • Τι ομαδα ειστε;
  • Ποιο ειναι το αγαπημενο αθλημα σας;
  • Περιγραψτε τον εαυτο σας(εσωτερικα,εξωτερικα)
  • Τι εστι λευκωμα;
  • Τι εστι πατιρ;
  • Τι εστι γυνη;
Αλλωστε...ολοι πρεπει να αφησουν το απωτηπομα τους ! ! !

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ntontini (Κωνσταντίνα)

Περιβόητο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (Πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.

H Ntontini έγραψε στις 21:04, 11-03-09:

Να οι δικες μου απαντησεις:
  • BabyCat,Κωνσταντινα
  • Το ροζ,γαλαζιο.πορτοκαλι.λαχανι,κοκκινο
  • Dan Wilson
  • Beathless
  • Πολυκατικοια.Κοκκινο Δωματιο,Ευτιχισμενοι Μαζι,Ζηνα
  • ONIRAMA,EVANESCENCE,STAVEDO,MAZOO AND THE ZOO
  • Lucy Lawless,Αντζελινα Ζτολι,Brand Pit
  • Γιορταζω 21ΜαΪου,Εχω γενεθλια 26 Δεκεμβριου
  • Ασχολουμε με το γατακι,Παιζω μπασκετ
  • Αιγοκερος
  • Ολυμπιακος(ΟΣΦΠ)
  • Μπασκετ
  • Καστανα μαλλια και ματια,Ψηλη,Ευκινητη\Ζωηρη
  • Λευκωμα ειναι ενα τασακι που ο καθενας αφηνει τη σταχτη του
  • Μμ..!Η παγοκολωνα του σπιτιου
  • Η κολωνα του σπιτιου
Αλλωστε ολοι πρεπει να αφησουμε το απωτηπομα μας ! ! !

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ
H ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 η Ρόζα και η Σίμπα και άλλες αδέσποτες έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,961 μηνύματα.

H ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ A fresh start to a new world... έγραψε στις 14:49, 12-03-09:

Να αφήσουμε και εμείς λοιπόν το αποτύπομά μας:

1)Το ψευδόνυμό μου είναι ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ και το όνομά μου Αγνή.Θα έβαζα το κανονικό μου όνομα,αλλά επιδή ο αδερφός μου(6 χρονών)ζήλευε έβαλα και το δικό του.
2)Τα αγαπημένα μου χρώματα είναι το γαλάζιο(τιρκουάζ),το κόκκινο,το λαχανί και το ροζ.
3)Πολλοί...
4)Hurt
5)Κωνσταντίνου και ελένης,καφέ της χαράς.Η αγαπημένη μου ταινία είναι ''Σ'αγαπώ,μ'αγαπάς''(Είναι γαλλική)
6)
7)Χάρης Ρώμας...
Γιορτάζω 21/1 και έχω γενέθλια 25/2...
9)Ασχολούμε με τα ζώα μου και τα αδέσποτα,μπαίνω στο mycat,βλέπω τηλεόραση,ξεκουράζομαι,διαβάζω βιβλία κλπ.
10)Υχθείς...
11ΠΑΟΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚ:up::up::up:
11)Μπάσκετ,ποδόσφαιρο,βόλει(τα παίζω και τα τρία)
12)Πολύ καστανά μαλλιά,γκριζοπράσινα μάτια(τα οποία αλλάζουν χρώμα όταν κλαίω).Πολύ ευαίσθητη,αγχόνομαι πολύ.Όμως ξέρω που αρχίζουν και που τελειώνουν τα πράγματα,είμαι υπεύθυνη,όταν λέω ότι θα κάνω κάτι το κάνω,είμαι τελειωμανής...
13)Με λογική-ένα βιβλίο που περιέχει πληροφορίες.Με συναίσθημα-αναμνήσεις...
14)Σκύλος...
15)Γάτα...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ntontini (Κωνσταντίνα)

Περιβόητο Μέλος

H Ntontini έγραψε στις 20:54, 12-03-09:

Καντε click στη διευθηνση για να δειτε το youtube του αγαπημενου μου τραγουδιου breathless.To video θα δειχνει και τους στοιχους του τραγουδιου.Η σελιδα:http:\\www.youtube.com\watch?v=KOj7-aGOT2o&feature=related

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ntontini (Κωνσταντίνα)

Περιβόητο Μέλος

H Ntontini έγραψε στις 21:28, 12-03-09:

Κανω καταχρηση χωρου αλλα ξεχασα να πω οτι παρακολουθω τη σειρα <<Χαρα αγνοειται>>

Παράθεση

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Διακεκριμένο μέλος

H ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 η Ρόζα και η Σίμπα και άλλες αδέσποτες έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,961 μηνύματα.

H ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ A fresh start to a new world... έγραψε στις 21:30, 12-03-09:

Αρχική Δημοσίευση από BabyCat
Κανω καταχρηση χωρου αλλα ξεχασα να πω οτι παρακολουθω τη σειρα <<Χαρα αγνοειται>>
Επείσης...

Παράθεση

Ntontini (Κωνσταντίνα)

Περιβόητο Μέλος

H Ntontini έγραψε στις 21:58, 12-03-09:

Δεν ειναι τελεια σειρα;Μου αρεσει πολυ ο ηθοποιος που παιζει τον αστυνομο.Μου αρεσει ο ρολος του.Του ταιριαζει πραγματικα.:cool:

Παράθεση

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Διακεκριμένο μέλος

H ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ A fresh start to a new world... έγραψε στις 22:07, 12-03-09:

Ποιος άλλος θα αφήσει τις στάχτες του σ'αυτό το κουτάκι αναμνήσεων;

Παράθεση

Ntontini (Κωνσταντίνα)

Περιβόητο Μέλος

H Ntontini έγραψε στις 22:12, 12-03-09:

Δεν βαζω σε κανεναν το μαχαιρι στο λαιμο να γραψει αλλα ανοιξα αυτο το θεμα με τη λογικη που λεει:Μετα απο μερικα χρονια που θα ερθουν και αλλοι στο site θα το διεκδηκιδουν(οχι οτι θα το κανουν δικο τους απλα το λεω επειδη θα ειναι ακομα πιο νεοι απο τους τωρινους νεους)Και πιστευω πως περπει να γραψετε για να δουν τα απωτηποματα της δικης σας σταχτης.

Παράθεση

SweetyCat

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη SweetyCat
H SweetyCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Καμία γάτες (καμια έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 960 μηνύματα.

H SweetyCat έγραψε στις 20:21, 03-06-09:

Λεω να γραψω και εγω!

Παράθεση

SweetyCat

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη SweetyCat
H SweetyCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Καμία γάτες (καμια έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 960 μηνύματα.

H SweetyCat έγραψε στις 20:50, 03-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από BabyCat
Γεια σε ολους ! Ανοιξα αυτο το θεμα γιατι πιστευω οτι θα το βρειτε ενδιαφερων.Αυτο το θεμα θα συμπεριλαμβανει μερικες ερωτησεις οπως καθε λευκωμα.Οποιος γραφει θα απανταει σε καθεμια απο της ερωτησεις και αν θελει μπορει να συμπλρωσει μια(οσες θελετε αρκει να μην υπαρχουν ηδη)Θα μπορουμε ακομα να σχολιαζουμε και να λεμε τις αποψεις μας για τις απαντησεις μας και των αλλων.

• SweetyCat,Μαρια
  • Γαλαζιο,μοβ
  • Παπαριζου,Χατζιγιαννης
  • Circus
  • Πολλες
  • Evanesence,Stavento,Tokio Hottel (ενα μονο τραγουδι)
  • Βασιλικη Ανδριτσου κ.α.
  • Γιορταζω 15/08 και εχω γενεθλια 29/01
  • Κανω βολτες με το ποδηλατο,ακουω μοσικη και γενικα παιζω
  • Τι ζωδιο ειστε;
  • Υδροχοός
  • Τι ομαδα ειστε;
  • Ο.Σ.Φ.Π(υπαρχει αλλη ομαδα?!:cool
  • Μπασκετ
  • Φοραω γυαλια,σιδερακια εχω φουντοντα σγουρα μαλλια, ειμαι ισα σχεδον με την Κωσταντινα στο υψος.
  • Τι εστι λευκωμα;
  • Λατρευω Ενα Υπεροχο Καλο Ωραιο Μελαχρινο Ααγορακι!(ψεμαααα....)
  • Τι εστι πατιρ;
  • Μαζι σου Κωνσταντινα <<η παγοκολονα του σπιτιου>>>
  • Τι εστι γυνη;
  • Παλυ μαζι σου
Αλλωστε...ολοι πρεπει να αφησουν το απωτηπομα τους ! ! !
Σωστοοο.....:up:

Παράθεση

michaela

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη michaela
H michaela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 5 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 179 μηνύματα.

H michaela έγραψε στις 10:26, 06-07-09:

• Τι ζωδιο ειστε;
  • Τι ομαδα ειστε;
  • Τι εστι λευκωμα;
  • Τι εστι πατιρ;
  • Τι εστι γυνη;
...................................................................................................

1)Michaela,Μιχαελα
2)μπλε και πορτοκαλι
3)δεν εχω καπιον συγκικριμενο
4)πολλα και διαφορα
5)grey's anatomy,supernatural,prison break,day break
6)δεν εχω αγαπημενο συγκροτημα
7)jensen ackles και jared padalecki
γιορταζω 8\11 και εχω γενεθλια 25\2
9)παω βολτες με τις φιλες μου,παιζω με τα γατακια μου,βλεπω dvd
10) υχθεις
11) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
12)handball
13)εχω καστανα μαλλια,μελι & πρασινα & καστανα ματια,λιγο ψηλη
.......................................................................................................

Παράθεση

Γατόφιλη (Ψιψινούλααα!!!)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γατόφιλη
H Ψιψινούλααα!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H Γατόφιλη έγραψε στις 20:10, 08-02-10:

Άντε, να γράψω και εγώ!

1. Γατόφιλη είναι το ψευδώνυμό μου, και με λένε Χριστίνα
2. Λατρεύω το μωβ, το λαχανί, το γαλάζιο, το μαύρο και τα παστέλ χρώματα
3. O Michael Jackson (είναι τέλειος! αααααααααααααα!)
4. Τhriller, Smooth Criminal & όλα του MJ!
5. H ζωή της άλλης
6. Scorpions, Mazoo and the zoo (χε, χε...)
7. Orlando Bloom (θεός....)
8. Γιορτάζω τα Χριστούγεννα και έχω γενέθλεια 8 Φεβρουαρίου (σήμερα δηλαδή!)
9. Μπαίνω internet, διαβάζω βιβλία, παίζω με τα ζωάκια μου, πλέκω, φτιάχνω πράγματα
10. Υδροχόος
11. Πανάθα!
12. Μπάσκετ
13. Εξωτερικά: είμαι κοντή, με κοντό καστανό μαλλί, καστανά μάτια, πολύ πολύ αδύνατη Εσωτερικά: γκρινιαρούλα, ό,τι λέω το κάνω, δημιουργική, φιλική...
14. Λεύκωμα είναι ένα χιονισμένο μονοπάτι, όπου όποιος περνάει αφήνει τα βήματά του
15. Ο αυστυρός άντρας του σπιτιού
16. η προσοποίηση της απόλυτης ομορφιάς

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Όλγα18774 (Bijoux)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Όλγα18774
H Bijoux αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 599 μηνύματα.

H Όλγα18774 Μπιζού Μαυρομουστακάκη έγραψε στις 14:14, 02-03-10:

ειναι το ψευδωνυμο και ποιο το κανονικο σας ονομα; [[COLOR="rgb(0, 96, 132)"]το ιδιο
Ποιο ειναι το αγαπημενο σας χρωμα;[COLOR="rgb(0, 96, 132)"]τυρκουαζ[/COLOR]
Ποιος ειναι ο αγαπημενος σας τραγουδιστης\ιστρια;[COLOR="rgb(0, 96, 132)"]Πολλοί [/COLOR]
Ποιο ειναι το αγαπημενο σας τραγουδι;[COLOR="rgb(0, 96, 132)"]Μέτρησα (Αρβανιτάκη)[/COLOR]
Ποιες ειναι οι αγαπημενες σας σειρες;[COLOR="rgb(0, 96, 132)"]λοστ[/COLOR]
Ποιο ειναι το αγαπημενο σας συγκροτημα;[COLOR="rgb(0, 96, 132)"]Πολλά[/COLOR]
Ποιος ειναι ο αγαπημενος\μενη σας ηθοποιος;[COLOR="rgb(0, 96, 132)"]αντι γκαρσίας[/COLOR]
Ποτε γιορταζετε ή εχετε γενεθλια;[COLOR="rgb(0, 96, 132)"]11/7 γιορτή[/COLOR]
Τι κανετε τον ελευθερο χρονο σας;[COLOR="rgb(0, 96, 132)"]γατοπαιχνιδια και χορο[/COLOR]
Τι ζωδιο ειστε;[COLOR="rgb(0, 96, 132)"]καρκίνος[/COLOR]
Τι ομαδα ειστε;[COLOR="rgb(0, 96, 132)"]????[/COLOR][/COLOR]
Ποιο ειναι το αγαπημενο αθλημα σας;[COLOR="rgb(0, 96, 132)"]ρακέτες στην παραλία[/COLOR]
Περιγραψτε τον εαυτο σας(εσωτερικα,εξωτερικα)[COLOR="rgb(0, 96, 132)"]ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ[/COLOR]
Τι εστι λευκωμα;[COLOR="rgb(0, 96, 132)"]γατολεύκωμα εννοείς?[/COLOR]
Τι εστι πατιρ;[COLOR="rgb(0, 96, 132)"]ο Μπαμπάκας μου [/COLOR]
Τι εστι γυνη;[COLOR="rgb(0, 96, 132)"]ΠΥΡ ΓΥΝΗ ΚΑΙ ΘΑΛΑΣΣΑ σου λέει κάτι?[/COLOR]

Καλά ζω θρυλικές στιγμές από το δημοτικό είχα να γράψω σε λεύκωμα......

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Hello_Kitty

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hello_Kitty
H Hello_Kitty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (5 γατούλες έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 201 μηνύματα.

H Hello_Kitty έγραψε στις 17:13, 02-03-10:

Θέλω και εγώ να γράψω!!!!
  • Ποιο ειναι το ψευδωνυμο και ποιο το κανονικο σας ονομα; Hello kitty (ψευδόνυμο) Στένια (κανονικό όνομα)
  • Ποιο ειναι το αγαπημενο σας χρωμα; Λιλά , γκρι, φούξια
  • Ποιος ειναι ο αγαπημενος σας τραγουδιστης\ιστρια; Evanesence, Beyonce, Shakira, Justin, Keisha, JLo, Ρουβάς κ.α
  • Ποιο ειναι το αγαπημενο σας τραγουδι; Hurt , sexy bitch, tik tok, cry cry, did it again, τους πονάει, κρυφά, touch me deep inside
  • Ποιες ειναι οι αγαπημενες σας σειρες; 50-50, στο παρα 5, ευτυχισμένοι μαζί, s1ngles, χαρά αγνοείται
  • Ποιο ειναι το αγαπημενο σας συγκροτημα; Oneirama, black eye peas, stavento
  • Ποιος ειναι ο αγαπημενος\μενη σας ηθοποιος; Bratt & Jolie, sarah jessica parker, μπέζος, σμαράγδα καρύδι...
  • Ποτε γιορταζετε ή εχετε γενεθλια; γενέθλια 14/6, γιορτή 24/12 και το Πάσχα...
  • Τι κανετε τον ελευθερο χρονο σας; internet,mycat, παίζω με την γατούλα μου, ακούω μουσική, πάω βόλτες....
  • Τι ζωδιο ειστε; Δίδυμος
  • Τι ομαδα εισλεύκωμα είναι ένα χαρτί με ζωγραφιές στην άκρη, που ήσως κάποτε σου φέρει στα μάτια ένα δάκρυ...(κοινός ένα βιβλίο αναμνήσεων...)τε; ΑΕΚ
  • Ποιο ειναι το αγαπημενο αθλημα σας; ιππασία, τέννις, tae-kwon-do
  • Περιγραψτε τον εαυτο σας(εσωτερικα,εξωτερικα) καστανά μαλλιά ,πράσινα- μελί-γκρι μάτια, είμαι ευέσθητη και εκνευρίζομαι εύκολα!
  • Τι εστι λευκωμα; Τι εστι πατιρ; hmm...?
  • Τι εστι γυνη; και πάλι χμμμ......

Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nefeli Graf
H νεφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 184 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε στις 16:40, 03-12-12:

Ας απαντήσω και εγώ σαν καινούργια που είμαι και ψάχνομαι ακόμα
Ποιο είναι το ψευδώνυμο και ποιο το κανονικό σας όνομα;@Το ψευδώνυμο μου είναι Staraki(αστεράκι ) και το κανονικό μου όνομα Νεφέλη
Ποιο είναι το αγαπημένο σας χρώμα;@Αγαπημένο χρώμα φυσικά το μoβ.Παντού υπάρχει μoβμπλούζες,γυαλιά,τσάντα κτλ..............ας μην τα γράψω όλα δεν θα χωρέσουν!!!χαχαχα
Ποιος είναι ο αγαπημένος σας τραγουδιστής\ιστρια;@Έλληνας τραγουδιστής αγαπημένος και ο θεός του ελληνικού ροκ ο Παπακωnσταντίνου
Ποιο είναι το αγαπημένο σας τραγούδι;@Αγαπημένο τραγούδι το:<<Να κοιμηθούμε αγκαλιά>>(του Παπακωνσταντίνου)
Ποιες είναι οι αγαπημένες σας σειρές;@Είναι αρκετές!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!@@@@@@@@@
Ποιο είναι το αγαπημένο σας συγκρότημα;@Queen,Beatles.....
Ποιος είναι ο αγαπημένος\μενη σας ηθοποιός;@Δεν υπάρχει αγαπημένος όλοι οι ηθοποιοί του παλιού ελληνικού κινηματογράφου είναι αγαπημένοι
Πότε γιορτάζετε ή έχετε γενέθλια;@30/12 στο τσακ γλίτωσα την χρόνια
Τι κάνετε τον ελεύθερο χρόνο σας;@Σχεδιάζω με μολύβι σκιτσάκια του Αρκά ή πάω για τρέξιμο
Τι ζώδιο είστε;@Αιγοκεράκι φυσικά
Τι ομάδα είστε;@Δεν είμαι κάτι αλλά αν σου φτάνει είμαι αντιολυμπιακάκιας
Ποιο είναι το αγαπημένο άθλημα σας;@Volleyyyyyyyy
Περιγράψτε τον εαυτό σας(εσωτερικά,εξωτερικά):@Καλή κοπέλα λίγο σπαστικήμπορώ να γίνω χαλί να με πατήσουν αλλά αν με θυμόσουν δεν θα μείνει τίποτα όρθιο Εξωτερικά τώρα έχω γκριζοπρασινοκάστανα ματάκια..χιχιχι και ας μην περιγράψω το θεικό κορμί μου.....χαχαχα(πλάκα κάνωδεν είμαι ψωνάρα)
Τι εστί λεύκωμα;Αναμνήσεις,φίλοι και πολλά καλά της εφηβικής μας ζωής
Τι εστί πατήρ;Στήριγμα
Τι εστί γυνή;Φυσικά το στολίδι του σπιτιού.Αν δεν υπήρχε δεν θα υπήρχε τίποτα...Το άλλο μισό του έρωτα μας είμαστεχιχιχι

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

goth (Kατερινα)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη goth
H Kατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 5 γάτες (Αρκετες... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Γέρακας (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.

H goth Αντίστροφα ο χρόνος μετράει... έγραψε στις 19:41, 07-01-13:

• Ποιο ειναι το ψευδωνυμο και ποιο το κανονικο σας ονομα; goth,Κατερίνα
  • Ποιο ειναι το αγαπημενο σας χρωμα; μμμ...κοραλί,κόκκινο,μπλε και ΟΛΑ νομίζω
  • Ποιος ειναι ο αγαπημενος σας τραγουδιστης\ιστρια; Αχ!ΔΕν θυμάμαι πως την λένε...
  • Ποιο ειναι το αγαπημενο σας τραγουδι; "Έχω ένα παπάκι..." και "Πίσω απ' το φεγγάρι είχα κρυφτεί..."
  • Ποιες ειναι οι αγαπημενες σας σειρες; Δεν βλέπω τηλεόραση...
  • Ποιο ειναι το αγαπημενο σας συγκροτημα; R.H.C.P.
  • Ποιος ειναι ο αγαπημενος\μενη σας ηθοποιος; ΠΟΛΛΟΙ!!!!!
  • Ποτε γιορταζετε ή εχετε γενεθλια; Γιορτή: 25/11 Γενέθλια: 14/12
  • Τι κανετε τον ελευθερο χρονο σας; Παίζω με τον αδερφό μου,παίζω μουσική,παίζω με τα γατούνια μου και το χαμστεράκι μου...και διαβάζω βιβλία!!!!
  • Τι ζωδιο ειστε; Τοξοτάκι
  • Τι ομαδα ειστε; ΑΝΤΙΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ!!!!.....καμία
  • Ποιο ειναι το αγαπημενο αθλημα σας; μπαλέτο
  • Περιγραψτε τον εαυτο σας(εσωτερικα,εξωτερικα) Είμαι γκρινιαρούλα,πολύύύ πεισματάρα,οργανωμένη και φιλική!!Είμαι μεσαία στο ύψος,έχω ανοιχτό καστανά μάτια και μπουκλωτά καστανά μακριά μαλλιά!!!
  • Τι εστι λευκωμα; μμμμ...
  • Τι εστι πατιρ; Ο μπαμπακούλης μου!!!
  • Τι εστι γυνη; Η συντροφιά όλων!!!!!
  • Θα ευχόμουν 1.000.000.000.000.000 ευχές
  • Θα διόρθωνα την φύση που καταστράφηκε!!!

Πλάκα είχε!!!!

Προσθέτω ερωτήσεις:

Αν είχατε μια ευχή ποια θα ήταν;;;
Αν μπορούσατε να αλλάξετε στον κόσμο κάτι τι θα ήταν;;;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Καμία γάτες (12 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 532 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 17:10, 02-06-13:

1) Dexter, Mrs Quinn απο τις κολλητές μου/ Σταυρένια
2)Πράσινο/Μαύρο
3)ο Κιάμος.
4)Debuis le Debut-30 Seconds to Mars
Αλεξανδρούπολη-Μουσικοί Ισοβίτες
5)Dexter, Criminal Minds, Παρα Πέντε, S1NGLES
6)30 Seconds to Mars, Nirvana und Μουσικοί Ισοβίτες. ^^
7)Desmond Harrington, Jared Leto
8 )14/9, 30/5
9) Κάθομαι, διαβάζω
10)Δίδυμος
11)Δεν είμαι :Ρ
12)Καράτε, Τζούντο <3
13)Διχασμένη Προσωπικότητα
14)Ξέρω γω;
15)Πατέρας;
16)Γυναίκα. Μα καλά, αρχαία δεν;

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους