Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,180 εγγεγραμμένα μέλη και 718,318 μηνύματα σε 22,589 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 315 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Ρίχνει το μπολάκι με το νερό του

761

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη 761
H 761 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 234 μηνύματα.

H 761 έγραψε στις 18:48, 15-12-13:

Αρχική Δημοσίευση από CatLover09
χαχαχαχαχα! Βασουλα εμενα ειναι 2 χρονων και το κανει ακομα! Του εχω ποτιστρα οποτε δεν μπορει να την αναποδογυρισει,χωνει την ποδαρα του ομως μεσα,γυρναει την πατουσα και την κανει κουπα και πινει απο εκει!
2 χρονών, ε; Ω, ρε μάνα μου, δεν έχω ελπίδες να σταματήσει, δηλαδή;...
Όπως καταλάβατε και η δικιά μου βουτάει τα πόδια της στο νερό. Και πάει βόλτα και το πήλινο (να το γυρίσει, δεν μπορεί). Και όταν της κάνω παρατήρηση ("Επ! Τι κάνεις εκεί;!"), διαμαρτύρεται, κιόλας, η τσαούσα: "Νιάααα!"

ΥΓ: Μόλις είδα ότι είχα απαντήσει ακριβώς το ίδιο πράγμα. Αχαχαχ!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dimitradra (Δημητρα)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη dimitradra
H Δημητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 908 μηνύματα.

H dimitradra έγραψε στις 17:55, 23-01-18:

Παιδιά καλησπέρα και πάλι... Νέο "πρόβλημα" με το Ραμόν... Τώρα κάποιες μέρες έχει βρει το νερό για παιχνίδι!!! Πάει συνεχώς στο μπολ του τρέχοντας και αφού πιει μια γουλιά αρχίζει με το χεράκι του - φανταστείτε δηλ.να μην ήταν και τρίποδο και αρχίζει και το ρίχνει έξω... Το κοίτα, τρέχει στην γωνία και μετά ξανά φόρα και τσουφ.τσουφ.τσουφ το αδειάζει όλο με την πατουσα ανακατωνοντας το και ρίχνοντας ότι άμμο έχει πάνω του - γιατί το ζαβό του αρέσει να μπαίνει στην καθαρή άμμο και να κυλιεται!!! Και μετά πάει και στο μπολ των άλλων και συνεχίζει τη δουλειά του... Ρίξτε καμία ιδέα γιατί τα πατώματα κάνουν μπάνιο όλη μέρα!!!! Το μεσημέρι που είχε αδειάσει όλο το νερό του σιμπα και της σουκι και είχε γεμίσει και άμμο, ωωωω πήγε ο σιμπα το μύρισε και έδωσε κάτι φάπες στο μικρό... Αυτό το έρμο χχχχχχ και γγγγ ανάσκελα αλλά ο μεγάλος τον μάλωσε καλά!!! (χωρίς νύχια)... Πείτε μου τι μπορώ να κάνω γιατί θα αρχίσουν να μένουν χωρίς νερό και θα έχω άγχος όλη μερα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ρούλης και Μπία (Ολυμπία)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ρούλης και Μπία
H Ολυμπία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,463 μηνύματα.

H Ρούλης και Μπία έγραψε στις 20:14, 23-01-18:

Νομίζω υπάρχουν αυτόματες ποτίστρες ,θα σου πουν και οι εμπειρότεροι.Πολλές γάτες το κάνουν αυτό.Ένας γατούλης που ξέρω βάζει τα πάνινα παιχνίδια του στο νερό και μετά τα κουβαλάει σε όλο το σπίτι.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nelliel

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nelliel
H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 287 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε στις 21:01, 25-02-18:

Η μικρη μου γατα εριχνε συνεχεια το μπολ με το νερο. Το γεμιζα 2 φορες την ημερα γιατι το εβρισκα ολο εξω. Οταν αλλαξε η διατροφη της σε κονσερβες και ωμη, σταματησε να παιζει με το νερο.
Παράθεση

βερικοκακι 17

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη βερικοκακι 17
H βερικοκακι 17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.

H βερικοκακι 17 έγραψε στις 22:54, 13-10-18:

Είχα κι εγώ αυτό το πρόβλημα, έπαιζε με τα νερά, αλλά του έβαλα κεραμικό πιάτο που είναι βαρύ κι από τότε τέλος το πρόβλημα!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Aleksa : 13-10-18 στις 23:13. Αιτία: προσαρμογή κειμένου σύμφωνα με τους όρους χρήσης
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους