Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,176 εγγεγραμμένα μέλη και 718,315 μηνύματα σε 22,588 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 358 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κακοσμία στόματος

Γαταλί

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γαταλί
H Γαταλί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (που φροντίζω; ή που εχω; :P έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 241 μηνύματα.

H Γαταλί έγραψε στις 19:04, 24-08-16:

Καλησπερα και παλι! ο γιατρος μου συνεστησε να του δωσω 1/4 του χαπιου, το οποιο και εκανα και το μωρο δεν το "εβγαλε", οποτε μαλλον, κομπλε! :-)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Aleksa
H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,634 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε στις 19:25, 24-08-16:

Έτσι μπράβο, Να τελειώνει κι αυτή η ταλαιπωρία σας.
Κι ο μικρός, υπέροχος Φιόγκος, να επανέλθει δριμύτερος, με φωτο που να δείχνουν αποκλειστικά και μόνο,
τη χάρη και την ομορφιά του

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rouli726 (έφη)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη rouli726
H έφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 772 μηνύματα.

H rouli726 γατομαμά! έγραψε στις 19:57, 14-04-17:

Καλησπερα και καλο πασχα.
Εδω και λιγες μερες μυριζει το στομα της γατας μου της Shanti.
Δεν εδωσα σημασια γτ τρωει κανονικα, δεν δειχνει να ποναει.
Προσπαθησα να ανοιξω το στομα της αλλα δεν με αφηνει να δω.
Εννοειται θα παω στη γιατρο απο βδομαδα αλλα ποια η γνωμη σας;
Υπαρχει περιπτωση να εχει χαλασει δοντι αλλα η διαθεση της να ειναι μια χαρα;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (20 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 10,509 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 20:08, 14-04-17:

Αρχική Δημοσίευση από rouli726
Καλησπερα και καλο πασχα.
Εδω και λιγες μερες μυριζει το στομα της γατας μου της Shanti.
Δεν εδωσα σημασια γτ τρωει κανονικα, δεν δειχνει να ποναει.
Προσπαθησα να ανοιξω το στομα της αλλα δεν με αφηνει να δω.
Εννοειται θα παω στη γιατρο απο βδομαδα αλλα ποια η γνωμη σας;
Υπαρχει περιπτωση να εχει χαλασει δοντι αλλα η διαθεση της να ειναι μια χαρα;
΄Εφη μου δεν νομίζω πως μυρίζει το στόμα των γατιών όταν έχουν χαλασμένο δόντι, όπως στους ανθρώπους. Εκτός και αν έχουν πολλά χαλασμένα δόντια, μυρίζει όμως στην ουλίτιδα και στην στοματίτιδα.
Αφού είναι μόνο λίγες μέρες που το παρατήρησες και από βδομάδας θα πάτε κτηνίατρο, πιστεύω το πιάνεις στην αρχή και όλα θα πάνε καλά.
Καλό Πάσχα και σε σένα και όλη σου την οικογένεια, δίποδη και τετράποδη.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,634 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε στις 21:47, 14-04-17:

Όπως τα λέει η φίλη μας η Βάσω είναι. Δεν είναι κάτι υπερ-επείγον (αφού οι δραστηριότητές της είναι φυσιολογικές και η διάθεσή της καλή), αλλά καλό θα είναι να πάτε κάποια στιγμή κι από τον κτηνίατρο να ρίξει μια ματιά στα ούλα της αν είναι κάπως περισσότερο κόκκινα κι ερεθισμένα.
Φιλάκια πολλά και Καλή σας Ανάσταση!

Παράθεση

rouli726 (έφη)

Διάσημο Μέλος

H έφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 772 μηνύματα.

H rouli726 γατομαμά! έγραψε στις 15:59, 24-04-17:

πφφφφφ πηγαμε σημερα στη γιατρο μας... εκτεταμενη περιοδοντιτιδα.. βγαλαμε ενα δοντακι που ηταν ετοιμο να φυγει, ευτυχως με μια κινηση και χωρις πολλα αιματα..
θα κανουμε θεραπεια με αντιβιωση 10 μερες και μετα θα κανονισουμε να κανει καθαρισμο, που θελει βεβαια ναρκωση για να γινει.
κατι μου ειπε και για κορτιζονη , οτι θα χρειαστει αργοτερα, αλλα ημουν στη φαση λιγο πριν λιποθυμησω οποτε δεν καταλαβα καλα...
ευτυχως το κοριτσι μου ειναι καλα , ταραχτηκαμε και οι δυο..εγω ακομα να συνελθω ειναι η αληθεια.. νιωθω ενοχη γτ δεν την παω συχνα στο γιατρο κι ισως να ειχαμε προλαβει πιο νωρις...
εγινα και ξεφτιλα γτ η γιατρος αντι να κοιταει τη γατα κοιταζε να μου φερει νερο μην της μεινω στα χερια..

επισης μου προτεινε εφοσον θα γινει η ναρκωση για καθαρισμο να κανουμε και προληπτικα αιματολογικες, μην τυχον κ εχουμε τιποτε αλλο πισω απο τη λοιμωξη ή μην τυχον η λοιμωξη εχει προχωρησει...δεν πολυκαταλαβα τα περισσοτερα, με το που της εβγαλε το δοντακι αρχισα να ..."φευγω"!
βεβαια εφοσον ο ινκυ δεν εχει κανενα συμπτωμα μαλλον δεν ειναι κατι τετοιο..
απλως πρεπει να κανουμε αγωγη κ καθαρισμο για να μην της πεσουν της καημενης κι αλλα δοντια απο τωρα, ειναι πολυ μικρη

κι ηταν τοσο ησυχο το κοριτσακι μου, λεει η γιατρος "τι καλη γατουλα, βγαλαμε δοντι χωρις αναισθησια"....

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

H Aleksa έγραψε στις 19:20, 24-04-17:

Έφη μου, καλή αποθεραπεία και "σιδερένια" η μικρούλα σου που αποδείχτηκε ηρωίδα, δίνοντας μάθημα θάρρους
και στη μανούλα .
Μην ανησυχείς εφ'όσον το θέμα βρίσκεται πλέον υπό έλεγχο.Θα γίνει η αγωγή κι ο καθαρισμός κι όλα καλά θα πάνε.
Ένα φιλάκι από μένα στη γλυκούλα σου, που ήσυχα κι υπομονετικά υπέμεινε τη διαδικασία, καλότατη γατούλα

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rouli726 (έφη)

Διάσημο Μέλος

H rouli726 γατομαμά! έγραψε στις 00:42, 02-10-17:

καλησπέρα σε όλους!
δυστυχώς, μόνο 4 μήνες πέρασαν και το στόμα της μικρής μου ξαναμυρίζει!
ειχε κανει καθαρισμο τοτε για την περιοδοντίτιδα και ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω γιατι συμβαινει αυτο παλι!
οι αιματολογικες ειχαν δειξει οτι δεν ειχε κατι αλλο πιο σοβαρο, αλλα παλι θα τρεχουμε στο γιατρο! ελεος!
σας εχει συμβει?!
Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

H Aleksa έγραψε στις 11:30, 02-10-17:

Μήπως να ρωτήσεις τον κτηνίατρο αν υπάρχει περίπτωση να είναι από κάποια τροφή που συνηθίζει να τρώει;
Παράθεση

Ρούλης και Μπία (Ολυμπία)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ρούλης και Μπία
H Ολυμπία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,463 μηνύματα.

H Ρούλης και Μπία έγραψε στις 11:35, 02-10-17:

Όταν είχα το Μπίλη πήγα σε άγνωστο κτηνίατρο στις διακοπές λέγοντα πως μυρίζει το στόμα του.Μου σύστησε καθαρισμό με λέιζερ.Όταν ήρθα στην πόλη και πήγα στον δικό μου ,είπε πως τα δόντια του είναι μιά χρά και να μη πιστεύω ότι μου λένε.Μετά από τότε ο Μπίλης έζησε άλλα 10 χρόνια χωρίς να συμβεί κάτι περίεργο και έτρωγε ξηρά τροφή μέχρι την ημέρα που τον χάσαμε .
Με τον τωρινό το Ρούλη τα ίδια.Από μωρό μύριζε και μυρίζει το στόμα του.Μιά χαρά είναι τα δοντάκια και τα ούλα αλλά όπως λέει ο γιατρός είναι φυσιολογικό διότι υπάρχουν βακτήρια.Όσους καθαρισμούς και να κάνουμε αυτά εκεί θα είναι.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

KOSIRINI (Ειρήνη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη KOSIRINI
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες και μας γράφει απο Κως (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 112 μηνύματα.

H KOSIRINI έγραψε στις 20:58, 02-10-17:

Εγω παλι εχω προσεξει οτι το στοματακι της Μιρκας μου μυριζει οταν φαει ξηρα τροφη με σολομο.Βεβαια πιστευω οτι παιζει σημαντικο ρολο και η μαρκα της τροφης.Κατα τα αλλα ολα καλα...
Παράθεση

Sotos7244

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Sotos7244
Ο Sotos7244 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O Sotos7244 έγραψε στις 15:56, 15-11-17:

Γεια σας
Ο γατος μου ο Πετρος 16 ετων ειχε πολυ προβλημα με το στομα του, μετα απο 2 εξαγωγες κ καθαρισμο ηταν καλα για 2 βδομαδες
μετα παλι τα ιδια, κακοσμια πυον νηστεια, ουλα γεματα πληγες
του εβαλα μια κρεμα που ειχα φερει απο τιν Ινδια η οποια ειναι αντισιπτικη κ φυτικη, μπορεις να τη φας κιολας
του τη βαζω στα ουλα καθε 2 ημερες και εδω κ 3 μηνες οι πληγες κλεισανε στοπ κ το πυον
η κρεμα λεγεται KAILAS JEEVAN- ANTISEPTIC Multi Purpose Ayurvedic CREAM
https://makeupandbeauty.com/kailas-j...-cream-review/

ελπιζω τα καλυτερα
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 36,441 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 22:41, 15-11-17:

Αρχική Δημοσίευση από Sotos7244
Γεια σας
Ο γατος μου ο Πετρος 16 ετων ειχε πολυ προβλημα με το στομα του, μετα απο 2 εξαγωγες κ καθαρισμο ηταν καλα για 2 βδομαδες
μετα παλι τα ιδια, κακοσμια πυον νηστεια, ουλα γεματα πληγες
του εβαλα μια κρεμα που ειχα φερει απο τιν Ινδια η οποια ειναι αντισιπτικη κ φυτικη, μπορεις να τη φας κιολας
του τη βαζω στα ουλα καθε 2 ημερες και εδω κ 3 μηνες οι πληγες κλεισανε στοπ κ το πυον
η κρεμα λεγεται KAILAS JEEVAN- ANTISEPTIC Multi Purpose Ayurvedic CREAM
https://makeupandbeauty.com/kailas-j...-cream-review/

ελπιζω τα καλυτερα
Καλε μου φιλε καλησπερα.Το σχεση εχει η κρεμα που εβαλες με την κακοσμια του στοματος της γατας;
Παράθεση

Sotos7244

Νεοφερμένος

O Sotos7244 έγραψε στις 02:15, 16-11-17:

δε ξερω δεν ειμαι γιατρος ομως μετα απο τοση ταλαιπωρια πιστευω πως αυτη η κρεμα βοηθησε, τουλαχιστων 3 μηνες αποφευγω γιατρους, καθαρισμους,ενεσεις αντιβιωσης ,υπνωσεις, γκρινια χε χε εχουν κλεισει κ οι πληγες στα ουλα
αντισηπτικη κρεμα ειναι με λιγα λογια, αλλα ατοφια
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

H Ολυμπία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,463 μηνύματα.

H Ρούλης και Μπία έγραψε στις 11:03, 16-11-17:

Επειδή το εσωτερικό του στόματος έχει πολλούς σιελογόνους αδένες είναι δύσκολο να παραμείνει αλοιφή στα τοιχώματα.Το ζώο την καταπίνει άμεσα εκτός κι αν λειτουργεί δια του στομάχου.Σε τελική ανάλυση αν εσύ την βρίσκεις αποδοτική τότε καλά κάνεις και την χρησιμοποιείς.
Μία ερώτηση μόνο,ποιός σου τη συνέστησε,γιατρός?
Παράθεση

Sotos7244

Νεοφερμένος

O Sotos7244 έγραψε στις 14:37, 16-11-17:

Μενει στα τοιχωματα μια χαρα κ για αρκετη ωρα
κ ναι τη βρισκω αποδοτικη, υπαρχουν πραγματα που δε ξερουμε
την δοκιμαζω χρονια στον εαυτο μου οπως κ αρκετοι αλλοι που ξερουν
ειναι Ayurvedic CREAM εδω οι γιατροι εχουν αλλα φαρμακα απο εταιριες
δε τα ξερουν αυτα
καλη βροχερη ημερα
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 36,441 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 00:02, 17-11-17:

Καλε μου φιλε,γιατροι δεν ειμαστε.Εσυ κανε οτι θες στον εαυτο σου,αλλα να συμβουλευουμε σε αλλους χρηστες για τα ζωα μας κατι που εμεις απλα θεωρουμε σωστο..εγω απλα δεν το θεωρω σωστο..και μαλιστα το θεωρω ανευθυνο.
Εδω δεν υποκαθισταμε τους γιατρους,ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΑΥΤΑ.
Παράθεση

Sotos7244

Νεοφερμένος

O Sotos7244 έγραψε στις 00:36, 17-11-17:

και καλα κανεις
το θεμα ειναι πως βαρεθηκα να ξοδευω 50 αρικα χωρις αποτελεσμα κ δοκιμασα πολλα φαρμακα
κ να ταλαιπωρειται κ ο γατος 16 χρονων σε διαφορουσ γιατρους που σορρυ κιολας δε βρηκα γιατρια
μια χαρα τωρα εχω ξεκινησει κ του δινω κ cbd για γατες , ουτε αγχος ουτε πονος ουτε γκρινια

https://canna-pet.com/products/canna-pet-for-cats/

κ ειναι καλο να βλεπουμε πιο περα απο αυτα που μας μαθανε
free your mind
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

H Ρούλης και Μπία έγραψε στις 13:35, 17-11-17:

Το μυαλό μου είναι ελεύθερο αλλά η τσέπη μου σκλαβωμένη
Φτηνά φτηνά βλέπω πως είναι...τέλος πάντων...
Ευχαριστώ για την ενημέρωση.
Παράθεση

tarampouras

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη tarampouras
H tarampouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H tarampouras έγραψε στις 21:04, 30-08-19:

Καλησπερα σας
Εγώ έναν γατουλι περσικο τσιντσιλα 5 μηνών, από εμβόλια και αποπαρασητωση έχει κάνει, εδώ και 5 ημέρες μυρίζει απίστευτα το στόμα του πολύ άσχημα . Στην τροφή δεν έχω αλλάξει κάτι του δίνω πάντα τροφή ανακατεμενη με κονσέρβα γιατί δυστυχώς δεν την τρώει σκέτη.
Γενικά τις τελευταίες ημέρες έχει πέσει και η διάθεση του, βέβαια τρώει κανονικά...
Πριν καμιά βδομάδα έτρεχε και λίγο το ματάκι αλλά αυτό πέρασε, απλά το αναφέρω μήπως έχει καμία σχέση...
Επίσης τον είχαμε πάρει μαζί μας στις διακοπές και η αλήθεια είναι ότι ταλαιπωρηθηκε αρκετά γιατί αλλάζαμε συνεχώς μέρος Και αυτό το αναφέρω μήπως έχει κάποια σχέση.
Ελπίζω να μην κούρασα...

Ευχαριστώ για το χρόνο σας.
Παράθεση

tarampouras

Νεοφερμένος

H tarampouras έγραψε στις 21:05, 30-08-19:

Καλησπερα σας
Εγώ έναν γατουλι περσικο τσιντσιλα 5 μηνών, από εμβόλια και αποπαρασητωση έχει κάνει, εδώ και 5 ημέρες μυρίζει απίστευτα το στόμα του πολύ άσχημα . Στην τροφή δεν έχω αλλάξει κάτι του δίνω πάντα τροφή ανακατεμενη με κονσέρβα γιατί δυστυχώς δεν την τρώει σκέτη.
Γενικά τις τελευταίες ημέρες έχει πέσει και η διάθεση του, βέβαια τρώει κανονικά...
Πριν καμιά βδομάδα έτρεχε και λίγο το ματάκι αλλά αυτό πέρασε, απλά το αναφέρω μήπως έχει καμία σχέση...
Επίσης τον είχαμε πάρει μαζί μας στις διακοπές και η αλήθεια είναι ότι ταλαιπωρηθηκε αρκετά γιατί αλλάζαμε συνεχώς μέρος Και αυτό το αναφέρω μήπως έχει κάποια σχέση.
Ελπίζω να μην κούρασα...

Ευχαριστώ για το χρόνο σας.
Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

H Aleksa έγραψε στις 22:03, 30-08-19:

Καλησπέρα και σε σένα φίλη μου
Λόγω της τόσο νεαρής ηλικίας του γατούλη σου, πιθανολογώ πως η κακοσμία αυτή οφείλεται σε ερεθισμό των ούλων, κάτι φυσιολογικό επειδή αλλάζει δοντάκια. Αν θέλεις πάντως να είσαι εντελώς σίγουρη, το καλύτερο θα είναι να πάτε μια βόλτα στον κτηνίατρο να το επιβεβαιώσει, αποκλείοντας το ενδεχόμενο άλλης πάθησης.
Παράθεση

Τσοςμή

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Τσοςμή
Ο Τσοςμή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 5 γάτες . Έχει γράψει 251 μηνύματα.

O Τσοςμή κχχχχ κχχχχχ έγραψε στις 13:33, 31-08-19:

καμια φορα παντως μυριζει γιατι συνιθιζουν να γλυφονται σε οχι και τοσο μοσχοβολιστα σημεια τους..
Παράθεση

tarampouras

Νεοφερμένος

H tarampouras έγραψε στις 14:14, 31-08-19:

Οκ
Σας ευχαριστώ
Το πιθανότερο είναι να είναι τα δοντάκια του....
Γιατι στα κόπρανα του δεν βλέπω κάποια διαφορά, ούτε στην διατροφή του, απλά είναι κακοδιαθετο και κοιμάται περισσότερο.
Υπάρχει κάτι που μπορώ να του δώσω για την δυσάρεστη αναπνοή;
Κάτι που να βοηθήσει γενικά και το ίδιο.
Και πάλι σας ευχαριστώ
Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

H Aleksa έγραψε στις 21:06, 31-08-19:

Δεν έχω υπ'όψη κάποιο συγκεκριμένο σκεύασμα που να καλύπτει τη δυσάρεστη αναπνοή στα γατιά, μπορείς ωστόσο να ρωτήσεις τον κτηνίατρο που τον παρακολουθεί. Βέβαια θα σου έλεγα καλύτερα να αντιμετωπίσεις την αιτία του προβλήματος, είτε αυτή είναι η αλλαγή δοντιών (που χρειάζεται... υπομονή), είτε κάποια στοματίτιδα (που χρειάζεται θεραπεία). Στη θέση σου θα αναζητούσα την ιατρική γνώμη για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους