Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,760 εγγεγραμμένα μέλη και 714,901 μηνύματα σε 22,161 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 254 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Ψάχνω για γατάκι (Καλαμάτα)!

andalousian

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη andalousian
H andalousian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Καμία γάτες (Πάνω από 10! έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H andalousian έγραψε στις 14:50, 31-08-10:

Τα τελευταία 10 χρόνια με συντρόφευε η αγαπημένη μου γατούλα 'Νταϊάνα', η οποία δυστυχώς πλέον δε ζει...
Τώρα αισθάνομαι έτοιμη να υποδεχθώ ένα νέο μέλος στην οικογένεια
Γι'΄αυτό λοιπόν ψάχνω ένα γατάκι, για μέσα στο σπίτι, με ήρεμο χαρακτήρα (καθώς η Νταϊάνα ήταν γατούλα περσίας και δε μας είχε συνηθίσει σε ζημιές!).
Μ' αρέσουν πολύ οι μπλε, άσπρου ή μαύρου χρώματος γάτες, αλλά το χρώμα, δεν παίζει τόσο καθοριστικό ρόλο. Πρώτα μετράει ο χαρακτήρας .
Θα θελα πολύ να βοηθήσω ένα γατάκι να βρει ένα ζεστό σπίτι (δεν έχω συκεκριμένη προτίμηση σε φύλο). Αυτά!
Αν υπάρχει κάποιος με τέτοιο γατάκι στην περιοχή της Καλαμάτας, ας με ειδοποιήσει!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Γιάννης 7

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Γιάννης 7
Ο Γιάννης 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει Καμία γάτες και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 30 μηνύματα.

O Γιάννης 7 έγραψε στις 16:22, 31-08-10:

μπορειτε να ριξετε μια ματια στη στηλη χαριζονται για να βρειτε γατακι αλλα απο οσα εχω δει δεν χαριζετε κανενα στην καλαματα................σιγουρα ομως θα βρειτε καποιο απο αθηνα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

fnou

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη fnou
H fnou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (απειρα ψιψινια έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 959 μηνύματα.

H fnou έγραψε στις 17:16, 31-08-10:

εχω εγω που χαριζω γατακια.
ειμαι αθηνα ομως...
παρολα αυτα αν θες μπορει κατι να γινει...
αν θες τηλεφωνησε μου για λεπτομερειες 6979388431
ριξε μια ματια αν θες
http://forum.mycat.gr/showthread.php?t=62234
http://forum.mycat.gr/showthread.php?t=62233
http://forum.mycat.gr/showthread.php?t=62237
http://forum.mycat.gr/showthread.php?t=63965
http://forum.mycat.gr/showthread.php?t=62235

aramis (pascale)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη aramis
H pascale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 8 γάτες (αμετρητες έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ανάβυσσος (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.

H aramis έγραψε στις 17:42, 31-08-10:

Κ εγω εχω μια πολυ μικρουλα γατουλα, την βρηκα 10 μερων περιπου στο δρομο να κλαιει, ειναι ημιμακρυτριχη, τρωει τωρα πλεον μονη της, ειναι 20 μερων, ειναι ησυχη οπως γενικα οι μακρυτριχες γατες. Ειναι ασπρομαυρη με συμετρικη μασκα και γυρω απο τα αυτια μπεζακι. Ειναι κουκλα και απο την 1 ωρα που την φιλοξενω, αναγκαστικα εχει μαθει μπανιο. Αν ενδιαφερεστε μπορω να στειλω μειλ και για την μεταφορα, παω συχνα Ναυπλιο, κοντα ? Τηλ. 6936739880 η daikiri2008@yahoo.fr

din@ (Κων/να)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη din@
H Κων/να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 199 μηνύματα.

H din@ έγραψε στις 20:44, 31-08-10:

υπαρχει αυτος ο γατουλης,ειναι αναγκη να υιοθετηθει.διαβασε την ιστορια του εδω:http://forum.mycat.gr/showthread.p...23#post2399723

και φωτογραφια του εδω:http://forum.mycat.gr/gallery/file...0/101_0179.jpg

Felice

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Felice
H Felice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 7 γάτες (13 και παραπάνω έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

H Felice έγραψε στις 21:35, 31-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από andalousian
Τα τελευταία 10 χρόνια με συντρόφευε η αγαπημένη μου γατούλα 'Νταϊάνα', η οποία δυστυχώς πλέον δε ζει...
Τώρα αισθάνομαι έτοιμη να υποδεχθώ ένα νέο μέλος στην οικογένεια
Γι'΄αυτό λοιπόν ψάχνω ένα γατάκι, για μέσα στο σπίτι, με ήρεμο χαρακτήρα (καθώς η Νταϊάνα ήταν γατούλα περσίας και δε μας είχε συνηθίσει σε ζημιές!).
Μ' αρέσουν πολύ οι μπλε, άσπρου ή μαύρου χρώματος γάτες, αλλά το χρώμα, δεν παίζει τόσο καθοριστικό ρόλο. Πρώτα μετράει ο χαρακτήρας .
Θα θελα πολύ να βοηθήσω ένα γατάκι να βρει ένα ζεστό σπίτι (δεν έχω συκεκριμένη προτίμηση σε φύλο). Αυτά!
Αν υπάρχει κάποιος με τέτοιο γατάκι στην περιοχή της Καλαμάτας, ας με ειδοποιήσει!
Μέσα στο my cat υπάρχουν πάρα πολλα γατάκια που είναι πανέμορφα. Σε όλα τα χρώματα και όλες τις ηλικίες. Εκανες καλά που έβαλες μυνηματάκι εδώ γιατί ειναι σίγουρο οτι τα κορίτσια θα σε βοηθήσουν να βρεις τον καινούργιο σου φίλο που θα σε συντροφεύει.
Ευχομαι να βρεις ξανά μια καινούργια γατούλα που όπως και η προΰγούμενη φίλη σου να σε συντροφεύση για πολλαααααά χρόνια .
Καλως ήρθες στην γατοπαρέα μας.

μαριτινα

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη μαριτινα
H μαριτινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (η σαρα και η σοραγια έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 485 μηνύματα.

H μαριτινα έγραψε στις 22:03, 31-08-10:

γεια σου!! χαριζω αυτην την κουκλα εδω που η συμπεριφορα της ειναι τοσο ηρεμη οσο κ της δικης μου γατουλας που ειναι περσιας κ ολη μερα καθεται το μονο προβλημα ειναι πως εμεις ειμαστε μυτιληνη

andalousian

Νεοφερμένος

H andalousian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Καμία γάτες (Πάνω από 10! έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H andalousian έγραψε στις 11:50, 01-09-10:

Σας ευχαριστώ πολύ όλους για τη βοήθεια, τα γατάκια σας είναι πολύ όμορφα!
Όμως θα προτιμούσα να περιμένω λίγο μήπως βρεθέι κάποιο γατάκι στην Καλαμάτα.
Και αυτό, γιατί θέλω σε περίπτωση που κάτι δεν πάει καλά (αν το γατάκι για παράδειγμα δεν προσαρμοστεί σωστά στο σπίτι) να μπορέσω εύκολα να έρθω ξανά σε επαφή με τον άνθρωπο που μου το έδωσε.
Πάντως, κοίταξα σχεδόν όλες τις αγγελίες στο σάιτ και η αλήθεια είναι πως υπάρχουν πολλά πολλά γατάκια που μου αρέσουν, αλλά δυστυχώς κανένα δεν βρίσκεται κοντά στην πόλη μου!
Μαριτίνα, η ειρωνεία είναι ότι σπουδάζω στη Μυτιλήνη, αλλά τον Ιούλιο ξενοίκιασα το σπίτι μου κι έφυγα, καθώς χρωστάω ένα μάθημα ακόμη και τέλος. Αχ, Μυτιλήνη!

μαριτινα

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη μαριτινα
H μαριτινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (η σαρα και η σοραγια έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 485 μηνύματα.

H μαριτινα έγραψε στις 12:49, 01-09-10:

πλακααα μου κανεις!!! αχ μωρε να μην το ξεραμε νωριτερα και εγω εδω σπουδαζω στο πολιτισμικης τεχνολογιας κ επικοινωνιας 3ο ετος μπαινω θα ερ8εις τωρα στην εξεταστικη δηλαδη??
οσο για το γατακι εχεις δικιο αλλα ακομα κ αν δεν ειναι ακριβως απο καλαματα μπορεις να κοιταξεις σε μια κοντινη πολη που να μπορεις να ξαναερθεις σε επαφη με οποιον στο εδωσε σχετικα ευκολα,παντως επειδη γραφεις πως θες ηρεμο χαρακτηρα θα σε συμβουλευα να μην κοιτας μονο μικρακια γιατι δεν ξερεις ποτε τι χαρακτηρα θα σου ξημερωσουν οταν μεγαλωσουν! ενω μια γατουλα μεγαλυτερη εχει ηδη διαμορφωμενο χαρακτηρα!

andalousian

Νεοφερμένος

H andalousian έγραψε στις 13:24, 01-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από μαριτινα
πλακααα μου κανεις!!! αχ μωρε να μην το ξεραμε νωριτερα και εγω εδω σπουδαζω στο πολιτισμικης τεχνολογιας κ επικοινωνιας 3ο ετος μπαινω θα ερ8εις τωρα στην εξεταστικη δηλαδη??
οσο για το γατακι εχεις δικιο αλλα ακομα κ αν δεν ειναι ακριβως απο καλαματα μπορεις να κοιταξεις σε μια κοντινη πολη που να μπορεις να ξαναερθεις σε επαφη με οποιον στο εδωσε σχετικα ευκολα,παντως επειδη γραφεις πως θες ηρεμο χαρακτηρα θα σε συμβουλευα να μην κοιτας μονο μικρακια γιατι δεν ξερεις ποτε τι χαρακτηρα θα σου ξημερωσουν οταν μεγαλωσουν! ενω μια γατουλα μεγαλυτερη εχει ηδη διαμορφωμενο χαρακτηρα!
Ναι, δυστυχώς δεν το ξέραμε νωρίτερα!
Εγώ είμαι στο τμήμα περιβάλλοντος. Δεν θα ανέβω το Σεπτέμβρη (το μαθημα που χρωστάω έχει μια υποχρεωτική εργασία που δεν αξιώθηκα να κάνω ακόμη, οπότε δε μπορώ να δώσω τώρα!). Αχ αχ!
Λοιπόν, για να γυρίσω πάλι στο θέμα μας, έχεις δίκιο σε αυτό που λες για την ηλικία της γάτας, αλλά θα θελα να έχω από μικρή ηλικία το γατάκι Καταλαβαίνεις!
Πάντως από την εμπειρία μου με τα άπειρα γατάκια (κυρίως αδεσποτάκια της γειτονιάς) που έχουν περάσει από τα χέρια μου, ξεχωρίζουν από μικρά τα πιο ηρεμα γατάκια. Αν και, όπως λες, με μια μεγαλύτερη γάτα είναι πιο σίγουρο.
Α! Και αν κάποιος έχει γατάκι για υιοθεσία σε περιοχή κοντά στην Καλαμάτα, εννοείται πως ενδιαφέρομαι

socratisv

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη socratisv
Ο socratisv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.

O socratisv έγραψε στις 15:20, 05-09-10:

Αυτός ο γατούλης, μάλλον νεαρης ηλικίας, περιφέρεται στα ΚΤΕΛ Καλαμάτας
http://www.facebook.com/photo.php?pi...2693&ref=share

Επικοινωνία: ΠΗΝΕΛΟΠΗ, 6996342941

Επίσης, χαρίζονται
1) Ρούλης Ο Χαδιαρούλης, στειρωμένος με μεγάλη αγάπη στο κρεβάτι
http://www.facebook.com/photo.php?pi...6&id=617832082
το άλμπουμ του:
http://www.facebook.com/album.php?ai...2&l=f7bc85587b
2) Κηπουλίνα, θυληκιά, στειρωμένη, νεαρής ηλικίας και τα παιδιά της, τα δύο κηπουλάκια
http://www.facebook.com/album.php?ai...2&l=238bbafda1
http://www.facebook.com/album.php?ai...2&l=cc0ce9d130

Ο Ρούλης, η Κηπουλίνα και τα κηπουλάκια βρίσκονται μία με μιάμιση ώρα δρόμο από την Καλαμάτα
Τηλέφωνο επικοινωνίας για Ρούλη, Κηπουλίνα ή Κηπουλάκι(α) 6980249833

andalousian

Νεοφερμένος

H andalousian έγραψε στις 22:51, 05-09-10:

Πολύ όμορφος ο Ρούλης και φαίνεται ήρεμος αρχοντόγατος!
Να ρωτήσω πόσο χρονών είναι?

socratisv

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο socratisv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.

O socratisv έγραψε στις 03:09, 06-09-10:

Υπολογίζω περίπου ενός έτους ή ενός με δύο ετών. Για πιο σίγουρα, πρέπει να ρωτήσω κτηνίατρο.
Πάντως, είναι ο πιο αλοιφόγατος που έχει περάσει ποτέ απ' τα χέρια μου.
Είναι κοινωνικοποιημένος με άλλα γατιά, γνωρίζει τα βασικά (νυχοδρόμιο και αμμολεκάνη) και είναι " δοκιμασμένος" μέσα/'εξω, δηλαδή για σπίτι ή κήπο. Θέλει το χρόνο του για να αισθανθεί άνετα στο χώρο και με άλλους ανθρώπους, αλλά όταν σε μάθει κάνει τα απίστευτα. Αυτή τη στιγμή ζει στον ίδιο χώρο με την κηπουλίνα και τα κηπουλάκια.

andalousian

Νεοφερμένος

H andalousian έγραψε στις 13:16, 06-09-10:

Πιστέυεις πως θα είναι εντάξει αν μένει μόνο μέσα στο σπίτι? (Γιατί στον κήπο έχουμε σκυλάκια!)
Σε ποια περιοχή βρίσκεται?

socratisv

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O socratisv έγραψε στις 14:59, 06-09-10:

Πολύ όμορφος ο Ρούλης και φαίνεται ήρεμος αρχοντόγατος!
Να ρωτήσω πόσο χρονών είναι?
Πιστέυεις πως θα είναι εντάξει αν μένει μόνο μέσα στο σπίτι? (Γιατί στον κήπο έχουμε σκυλάκια!)
Σε ποια περιοχή βρίσκεται?
Βρίσκεται κοντά στον Πύργο νομού Ηλείας. Τα δικά μου σκυλάκια τώρα μαθαίνουν ότι δεν παίζουμε (τόσο) άγαρμπα με τα γατάκια μαζί με άλλα ωραία πράγματα. Πάρε με αν είναι εύκολο τηλέφωνο στο 6980249833 να τα πούμε πιο άνετα.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη socratisv : 06-09-10 στις 15:25.

andalousian

Νεοφερμένος

H andalousian έγραψε στις 02:21, 08-09-10:

Στον Πύργο?! Είναι λίγο μακριά...
Πάντως είναι ωραίος γατούλης!
Η αλήθεια είναι πως παρόλο που θα προτιμούσα ένα μικρότερο γατάκι,
αν ο Ρούλης βρισκόταν σε κάποια πιο κοντινή περιοχή θα περνούσα να τον δω κι από κοντά.
Τώρα όμως λίγο δύσκολο...

yasmin1gr

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη yasmin1gr
H yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Δωσαμε πανω απο 2-300 φετος ζωη να χουμε έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 6,349 μηνύματα.

H yasmin1gr Δράστε καθημερινά Υπέρ των Ζώων έγραψε στις 04:54, 08-09-10:

Υπαρχει γατακι που περιφερεται στα κτελ καλαματας ριξε μια ματια ειναι ασπρομαυρο και πολύ καλο ειχε γινει θεμα πριν λιγες μερες, εξισου αν δεν το βρεις διπλα σου παραθεριζει μελος της Γατοομαδας Αθήνας και εχει τα τρια κηπουλακια τη κηπουλινα και τον ρουλη ο σωκρατης παρτον να συννενοηθειτε 6980249833

alex111

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη alex111
Ο alex111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 19 μηνύματα.

O alex111 έγραψε στις 07:46, 08-09-10:

εγω θα μένω στην τρίπολη μέχρι το νοέμβριο. είναι 45 λεπτά δρόμος.... Η μανα μου είναιαπο καλαμάτα, έχω σπίτι κάτω..

Κοιταξε σε παρακαλώ τις φωτόγραφίες του γατούλη.....

socratisv

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O socratisv έγραψε στις 11:01, 08-09-10:

Στον Πύργο?! Είναι λίγο μακριά...
Πάντως είναι ωραίος γατούλης!
Η αλήθεια είναι πως παρόλο που θα προτιμούσα ένα μικρότερο γατάκι,
Η ηλικία σε ένα ζώο είναι σχετικό. Εννοώ ότι ένα ενήλικο ζώο δεν μαθαίνει λιγότερα πράγματα από ένα μωρό ούτε προσαρμόζεται δυσκολότερα σε οποιαδήποτε αλλαγή, ούτε θα σε μάθει, εσένα και τις συνήθειές σου πιο δύσκολα. Θέλω να πω με αυτό ότι η ηλικία ως κριτήριο πρέπει να λαμβάνεται υπόψη σε σχέση με αντικειμενικούς παράγοντες.
αν ο Ρούλης βρισκόταν σε κάποια πιο κοντινή περιοχή θα περνούσα να τον δω κι από κοντά.
Τώρα όμως λίγο δύσκολο...
Ο Ρούλης εκτός από χαδιαρούλης είναι και ταξιδιάρης. Ωστόσο, σε ένα ταξίδι αναψυχής και πρώτης γνωριμίας δεν θα αρχίσει τα παλαβά του ούτε θα νιώσει με την πρώτη τόσο άνετα όσο στο χώρο του.

Αν θες, ανεξάρτητα με το Ρούλη, πάρε κάποια στιγμή στιγμή τηλέφωνο στο κινητό που αναφέρεται πιο πάνω γιατί θα ήθελα να σου εξηγήσω ορισμένα πράγματα σχετικά με τη συμβίωση γάτας - σκύλου, το οποίο σε απασχολεί. Απλά από το τηλέφωνο είναι πιο άμεσο, πιο γρήγορο και πιο εύκολο από το να αραδιάζω σεντόνια στο νήμα.
Επειδή αυτή τη στιγμή τρέχω λόγω δουλειάς και λόγω κάποιων τραυματισμένων ζώων που θέλουν φροντίδα και κτηνίατρο, πάρε καλύτερα μετά τις 7 το απόγευμα.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

andalousian

Νεοφερμένος

H andalousian έγραψε στις 21:19, 08-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από socratisv
Η ηλικία σε ένα ζώο είναι σχετικό. Εννοώ ότι ένα ενήλικο ζώο δεν μαθαίνει λιγότερα πράγματα από ένα μωρό ούτε προσαρμόζεται δυσκολότερα σε οποιαδήποτε αλλαγή, ούτε θα σε μάθει, εσένα και τις συνήθειές σου πιο δύσκολα. Θέλω να πω με αυτό ότι η ηλικία ως κριτήριο πρέπει να λαμβάνεται υπόψη σε σχέση με αντικειμενικούς παράγοντες.

Ο Ρούλης εκτός από χαδιαρούλης είναι και ταξιδιάρης. Ωστόσο, σε ένα ταξίδι αναψυχής και πρώτης γνωριμίας δεν θα αρχίσει τα παλαβά του ούτε θα νιώσει με την πρώτη τόσο άνετα όσο στο χώρο του.

Αν θες, ανεξάρτητα με το Ρούλη, πάρε κάποια στιγμή στιγμή τηλέφωνο στο κινητό που αναφέρεται πιο πάνω γιατί θα ήθελα να σου εξηγήσω ορισμένα πράγματα σχετικά με τη συμβίωση γάτας - σκύλου, το οποίο σε απασχολεί. Απλά από το τηλέφωνο είναι πιο άμεσο, πιο γρήγορο και πιο εύκολο από το να αραδιάζω σεντόνια στο νήμα.
Επειδή αυτή τη στιγμή τρέχω λόγω δουλειάς και λόγω κάποιων τραυματισμένων ζώων που θέλουν φροντίδα και κτηνίατρο, πάρε καλύτερα μετά τις 7 το απόγευμα.

Ο λόγος που προτιμώ ένα μικρότερο γατάκι είναι απλά ότι θέλω να το μεγαλώσω εγώ και να χαρώ και την 'παιδική' του ηλικία με τα παιχνίδια και τα σκέρτσα που θα κάνει! Γνωρίζω ότι και μια γάτα μεγαλύτερης ηλικίας προσαρμόζεται εύκολα.

Η συμβίωση γάτα-σκύλου δεν είναι θέμα που με απασχολεί προς το παρόν, καθώς τα σκυλάκια μας σε καμία περίπτωση δε μπορούν να συμβιώσουν με γάτα! Πίστεψε με! Γι'αυτό το λόγο και η γάτα που θα υιοθετήσω θα είναι αποκλειστικά μέσα στο σπίτι. Έξω μόνο με λουράκι για ασφάλεια

Σε ευχαριστώ πάντως για το ενδιαφέρον!
Θα σε παρακαλούσα να μου αφήσεις λίγο χρόνο να το σκεφτώ και θα σε ενημερώσω μόλις αποφασίσω.

andalousian

Νεοφερμένος

H andalousian έγραψε στις 21:22, 08-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από alex111
εγω θα μένω στην τρίπολη μέχρι το νοέμβριο. είναι 45 λεπτά δρόμος.... Η μανα μου είναιαπο καλαμάτα, έχω σπίτι κάτω..

Κοιταξε σε παρακαλώ τις φωτόγραφίες του γατούλη.....

Σε ποιον γατούλη αναφέρεσαι?

yasmin1gr

Επιφανές Μέλος

H yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Δωσαμε πανω απο 2-300 φετος ζωη να χουμε έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 6,349 μηνύματα.

H yasmin1gr Δράστε καθημερινά Υπέρ των Ζώων έγραψε στις 21:44, 08-09-10:

Ο Σωκρατης εχει και πιο μικρα εκτος απο τον ρουλη εχε υποψην

andalousian

Νεοφερμένος

H andalousian έγραψε στις 23:29, 08-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από yasmin1gr
Ο Σωκρατης εχει και πιο μικρα εκτος απο τον ρουλη εχε υποψην

Yasmin1gr, είδα και τα άλλα γατάκια που έχει ο Σωκράτης (φαντάζομαι αναφέρεσαι στα κηπουλάκια), αλλά δεν ενδιαφέρομαι για κάποιο από αυτά. Σ'ευχαριστώ πολύ!

yasmin1gr

Επιφανές Μέλος

H yasmin1gr Δράστε καθημερινά Υπέρ των Ζώων έγραψε στις 23:48, 08-09-10:

δεν πειραζει σου ευχομαι να το βρεις

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

alex111

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη alex111
Ο alex111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 19 μηνύματα.

O alex111 έγραψε στις 06:38, 09-09-10:

Σε ποιον γατούλη αναφέρεσαι?

http://forum.mycat.gr/showthread.php?t=66912

fnou

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη fnou
H fnou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (απειρα ψιψινια έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 959 μηνύματα.

H fnou έγραψε στις 15:42, 04-10-10:

καλησπερα σου,εαν δεν εχεις βρει ακομη γατακι,χαριζω εναν ομορφο τιγρουλη και ειμαστε αρκετα κοντα!
ειμαστε Κυπαρισσια

http://forum.mycat.gr/showthread.php?t=69686
fnouki90@hotmail.com

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους