Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,744 εγγεγραμμένα μέλη και 714,610 μηνύματα σε 22,128 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 365 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Μια ζεστή αγκαλίτσα για τα κρύα βράδια ψάχνουμε..

lucy2508

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lucy2508
H lucy2508 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 30 μηνύματα.

H lucy2508 έγραψε στις 23:53, 22-09-15:

Για όσους γνωρίζουν την πρόσφατη τραγωδία μου,ο έρωτας με έρωτα περνάει...

Ζητάω γατουλινάκι,κατά προτίμηση αρσενικό αλλά δεν θα πω και όχι σε κοριτσούδι,από 1.5 μήνα και πάνω στην χειρότερη 1 μήνα,είτε γκρίζο τιγρε/σκέτο είτε μαύρο,τριχωτά φουντωτά.

Δέχομαι και άσπρο κοντότριχο με στάμπες μαυρό-γκριζό-καφετό-ξανθές πάνω τους (αυτά μωρέ που μπορεί να είναι ολόκληρα άσπρα αλλά να έχουν τιγρέ φάτσα και ουρά :3 ).

Προτιμότερα πάντως είναι τα πρώτα!

Περιοχή Αθήνα

Υπάρχει μία περίπτωση να μην μπορέσω τελικά να φιλοξενήσω,αν συμβεί θα ενημερώσω γρήγορα για να κλειδωθεί το θέμα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Aleksa

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Aleksa
H Aleksa αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 16,545 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε στις 00:23, 23-09-15:

Lucy μου καταλαβαίνω το μεγάλο σοκ που έζησες χάνοντας μέσα από τα χέρια σου το πλασματάκι που έκανες τα αδύνατα δυνατά για να το σώσεις...
Η αγάπη σου για γατάκι που τόσο άδικα "έφυγε" και που μαζί με το παράπονο ξεχειλίζει την καρδιά σου, ας γίνει αφορμή για να κάνει ευτυχισμένο κάποιο άλλο, πιο τυχερό που εύχομαι σύντομα να βρεις και να γίνει ο αχώριστος σύντροφός σου.
Και η ψυχούλα εκείνου που βιάστηκε να πετάξει ας σας βλέπει μ'ένα χαμόγελο απ' τον γατο-παράδεισο.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

koukimanster

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη koukimanster
H koukimanster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 957 μηνύματα.

H koukimanster ή έγραψε στις 14:40, 23-09-15:

Λούση, η γάτα σου δεν είχε γεννήσει πριν μερικούς μήνες; Ίσως να μπορούσες να κρατήσεις ένα από εκείνα τα γατάκια. Θα είναι κάποιων μηνών τώρα, όχι ενός σίγουρα, αλλά θα δώσεις ένα σπιτάκι σε ένα από τα γατάκια της γατούλας σου. Επίσης ίσως να είναι καλό να τη στειρώσεις κιόλας τη μανούλα, θυμάμαι έλεγες ότι είναι τεσσάρων χρονών; Νομίζω ότι ήδη έχει αργήσει λιγουλάκι και καλά θα ήταν να προσπαθήσεις να το δρομολογήσεις σύντομα, αν υπάρχει η δυνατότητα. ΣΚέψου ότι όσο μένει αστείρωτη, θα γεννάει συνεχώς η καημένη.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

lucy2508

Νεοφερμένος

H lucy2508 έγραψε στις 19:26, 24-09-15:

....Τα γατάκια έχουν δωθεί.Έχουμε μόνο μεγάλες γάτες πλέον εκτός από δύο οι οποίες θα δωθούν σύντομα και η Κάσι έχει στειρωθεί.Είναι πολύ ευτυχισμένες στο σπίτι των γονιών μου.
Δεν θα ζητούσα γατάκι αν μπορούσα να πάρω δικό μου.
Και έγραψα ότι ίσως δεν μπορέσω να φιλοξενήσω διότι διαπραγματεύομαι με τους γονείς μου να πάρω την Κάσι εδώ,αλλά δεν θέλουν.
Ευχαριστώ.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

koukimanster

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη koukimanster
H koukimanster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 957 μηνύματα.

H koukimanster ή έγραψε στις 21:51, 24-09-15:

Α τέλεια λοιπόν Δε θυμόμουν πότε είχες γράψει αυτό το μήνυμα για τη λεχώνα γατούλα σου, μου φάνηκε ότι ήταν πριν πολύ λίγο καιρό και γι' αυτό δε φαντάστηκα ότι τα γατάκια βρήκαν σπίτι ήδη ούτε ότι η Κάσι (ωραίο όνομα!) είχε στειρωθεί. Μπαίνω σπάνια πλέον στο σάιτ και φαίνεται μπερδεύω τι διαβάζω.

Στο σάιτ εδώ υπάρχουν πολλές αγγελίες (Χαρίζονται!), είμαι σίγουρη ότι κάποιο γατουλάκι θα βρεις και θα είναι το τυχερό του να βρει το σπιτάκι του μαζί σου

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

rouli726 (έφη)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη rouli726
H έφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 771 μηνύματα.

H rouli726 γατομαμά! έγραψε στις 23:18, 24-09-15:

Εαν θες και μπορέσεις τελικά να πάρεις γατάκι, νομίζω υπάρχουν άπειρα που δίνονται για υιοθεσία, στο ίντερνετ. Δεν νομίζω να δυσκολευτείς να βρεις και στα χρώματα που θες.
Κάνε ένα κόπο κι αν βρω κάτι θα σου στείλω λινκ.
https://www.facebook.com/maria.salom...2691709&type=3

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη rouli726 : 24-09-15 στις 23:51.

lucy2508

Νεοφερμένος

H lucy2508 έγραψε στις 12:27, 25-09-15:

Ειμαι ακομα στην διαπραγματευση.Νομιζω καλυτερα να κλειδωθει το θεμα διοτι θελω πολυ το Κασουλι μου και ακομα κι αν δεν το παρω,εχετε δικιο μπορω να βρω πολυ ευκολα ενα μικρουλινι!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους