Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,763 εγγεγραμμένα μέλη και 714,938 μηνύματα σε 22,166 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 262 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Ζητώ για υιοθεσία ένα γατάκι μικρό

newmommy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη newmommy
H newmommy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 78 μηνύματα.

H newmommy έγραψε στις 19:25, 11-05-15:

Καλησπέρα, θα ήθελα κι εγώ να μου χαριστεί ένα γατάκι αλλά μένω μακρυά, τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση; Θα το έχω μες στο σπίτι. Θα ήθελα να είναι ήμερο (φιλικό με τους ανθρώπους) όσο γίνεται.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (20 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 10,509 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 19:46, 11-05-15:

Καλησπέρα φίλη μου και καλώς σε βρήκαμε.
Μπορείς να ρίξεις μια ματιά σ' αυτή την κατηγορία και είμαι σίγουρη πως θα βρεις αρκετά γατάκια.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

newmommy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H newmommy έγραψε στις 19:53, 11-05-15:

Καλησπέρα, και καλώς σας βρήκα.
Η αλήθεια είναι ότι την είδα αυτή τη σελίδα, αλλά θα ήθελα κάποιο που να μην είναι Αθήνα, ή έστω να υπάρχει κάποιος τρόπος να μεταφερθεί αν γίνεται στην περιοχή μου, μένω Μεσσηνία.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (20 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 10,509 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 20:24, 11-05-15:

Σε κάθε αγγελία γράφει αν μπορεί να μεταφερθεί το γατάκι και αλλού. Αυτή την στιγμή δεν θυμάμαι απ' έξω αν έχουμε κάτι από Μεσσηνία, έχουμε μια αγγελία για δυο υπέροχα γατάκια από Ηράκλειο Κρήτης και αρκετά από Αθήνα που όμως μπορούν απ' ότι θυμάμαι να μεταφερθούν και αλλού.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

newmommy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H newmommy έγραψε στις 20:32, 11-05-15:

Ευχαριστώ.

Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

H Claire Rentfield έγραψε στις 20:40, 11-05-15:

Είμαι σίγουρη πως θα δουν την αγγελία σας αρκετοί ενδιαφερόμενοι και θα σας προτείνουν διάφορα γατάκια.

Παράθεση

newmommy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H newmommy έγραψε στις 20:46, 11-05-15:

Έστειλα ήδη σε δύο αν γίνεται για μεταφορά, πιστεύω θα βρω κάποιο!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

anna2012

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη anna2012
H anna2012 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 54 μηνύματα.

H anna2012 έγραψε στις 21:46, 04-10-15:

Γεια σου, επειδή είμαι Καλαμάτα γιατί δεν ρίχνεις μια ματιά στις αγγελίες στα pet shop; έχω δει κατά καιρούς να χαρίζονται γατάκια!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lumen

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Lumen
H Lumen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Δε θυμάμαι έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H Lumen We are all earthlings έγραψε στις 21:37, 13-10-15:

Καλησπέρα!
Αν δεν έχεις βρει ήδη, διατίθεμαι να στο φέρω εγώ, δεν με πειράζει!

Η σχετική αγγελία είναι εδώ:
http://forum.mycat.gr/showthread.php?t=162024

Και στο φβ:
https://www.facebook.com/isminirello...0281247&type=3

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους