Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,943 εγγεγραμμένα μέλη και 717,828 μηνύματα σε 22,434 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 353 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Ενα μαλλιαρό μωρόγατο για την Ελένη!

gia tin eleni

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη gia tin eleni
H gia tin eleni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H gia tin eleni έγραψε στις 16:21, 23-10-13:

Φίλοι γατόφιλοι και γατόφιλες!
Κάνοντας μια αναζήτηση στο Internet βρέθηκα στο forum σας και η αλήθεια είναι ότι χάρηκα υπερ-πολύ!!!
Εδώ λοιπόν και καιρό (πάνε 2 χρόνια τώρα) ακόυω την Ελένη (συνάδερφο και φίλη) να μιλάει (και παράλληλα να φτερουγίζει) για ένα γατούλι που θέλει να αποκτήσει! Αποφάσισα να την βοηθήσω ενεργά, γι' αυτό άρχισα να ψάχνω αγγελίες! Δεν βρήκα τίποτα (χωρίς χρήματα) και έτσι χάρηκα που βρήκα εσάς όλους μαζεμένους και χαμογελαστούς απέναντι στο πρόβλημα μου!

Μπορείτε να με βοηθήσετε να βρούμε ΕΝΑ ΓΑΤΑΚΙ για την ΕΛΕΝΗ ? (Μαλλιαρό...έτσι όπως το περιμένει!!!) και σας υπόσχομαι ότι θα πάει στα καλύτερα χέρια μιας και είναι παλιά γατομάνα!!!!

περιμένω ανυπόμονα ευχάριστα νέα!!!!!!!!!!

gia tin eleni = Μαρία η συνάδερφος!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Soularas (Θανάσης)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Soularas
Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 4 γάτες (20 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.

O Soularas έγραψε στις 14:36, 30-10-13:

Γεία σου Μαρία
Πραγμάτικα θέλω να βοηθήσω στο πρόβλημα σου οπώς και αντίστοιχα εσύ στο δικό μου.Έχω έναν γατούλη αρσενίκο είναι 3 μηνών περίπου και ψάχνει σπιτάκι για να μείνει.Είναι αρκετά περίεγος και γκρινίαρης όπως άλλωστε και όλα τα αγοράκια.Πίστεύω οτί αν τον γνωρίσετε και του δώσετε μια ευκαιρία θα τον λατρέψετε.Αν ακόμα ενδιαφέρεσε επικοινώνησε μαζί μου για στοιχεία φωτογραφίες και οτι άλλο χρειαστείς....ευχαριστώ πολύ.
Αριθμός πρωτοδικείου:6851/2007ΣΠΑΣ.(Αν πάνε όλα καλά θα πρέπει να κάνουμε ένα συμβόλαιο υιοθεσίας και να γίνει η στείρωση του γατούλη όταν φτάσει στην κατάλληλη ηλικία!)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gia tin eleni

Νεοφερμένος

H gia tin eleni έγραψε στις 11:26, 01-11-13:

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!!! Μπορώ να έχω φωτογραφίες?

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gia tin eleni

Νεοφερμένος

H gia tin eleni έγραψε στις 14:31, 11-11-13:

Καλησπέρα σε όλους!!!
Σας ευχαριστώ πολύ μέσα από την καρδιά μου για το ενδιαφέρον σας!
Είχαμε πληροφορίες ότι στο Νεκροταφείου του Χαλανδρίου υπάρχουν πολλά μαλλιαρά μωράκια και έτσι το Σάββατο το βράδυ καταφτάσαμε με την Ελένη! Όπως ήταν φυσικό ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕ και φυγαμε από εκεί με ένα πορτοκαλί γατομωρό!!!! Η αλήθεια είναι ότι θέλει να πάρει άλλο ένα για να έχει παρέα όσο εκείνη λείπει στη δουλειά! Είμαστε σε συζητήσεις λοιπόν!!!!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

anthoulaki

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη anthoulaki
H anthoulaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (6! ..και ποσες ακομα που'χουν περασει εστω και για λιγο απ'τη ζωη μου... έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 153 μηνύματα.

H anthoulaki μιαου και γουφ! έγραψε στις 23:40, 18-11-13:

τι θα ελεγε για ενα ακομη πορτοκαλι..? εε?

http://forum.mycat.gr/showthread.p...29#post3960429

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους