Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,775 εγγεγραμμένα μέλη και 715,093 μηνύματα σε 22,182 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 285 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κονσέρβες Nature menu

RINIO

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη RINIO
H RINIO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H RINIO έγραψε στις 12:26, 26-09-13:

Καλησπερα, ήθελα να ρωτήσω εαν εχει δοκιμάσει κανείς τις κονσερβούλες Natures menu.
Συστατικά: ελάχ. ποσότητα φρέσκο φιλέτο κοτόπουλο: 43%, φρέσκο φιλέτο γαλοπούλας: 28%, πατάτα: 8%, καρότο: 6%,
αρακάς: 4%, ηλιέλαιο <1%, φώσφορο και ιχνοστοιχεία
Αναλυτικά συστατικά: Πρωτεΐνη (10%), Ακατέργαστα λιπαρά & λίπη (6,5%), Τέφρα (2,5%), ινώδεις ουσίες (0,4%), υγρασία (79%)
Πρόσθετα (ανά kg): Βιταμίνη Α 2.000iu/kg, ταυρίνη 200mg/kg. Βιταμίνη D3 320iu/kg, βιταμίνη Ε 30mg/kg.
Ιχνοστοιχεία: ιωδιούχο κάλιο, 0.2mg/kg, 2.1mg/kg οξείδιο του μαγγανίου, θειικό άλας 10mg/kg.

Γνώμες και εντυπώσεις????

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xontrogato (μαρθουλινι!)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη xontrogato
H μαρθουλινι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.

H xontrogato και πράσσειν'άλογα ! έγραψε στις 18:02, 26-09-13:

τα εχω απλα ακουστα μου τα συστησε ενας φιλος μου για αρκετα καλη τροφη.δεν ξερω παντως σιγουρα δεν εχω δοκιμασει στα διοκα μου.μου φαινεται πως εχει τσιμπημενη τιμη παντως!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ρύζι

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Ρύζι
Ο Ρύζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (3 έχουν περάσει από τα χέρια του) . Έχει γράψει 30 μηνύματα.

O Ρύζι απο Binx, Τρούφας έγραψε στις 14:17, 28-09-13:

Τα έχουμε ξεκινήσει εδώ κ καιρό. παίρνουμε κ τις 3 γεύσεις από adult σε φακελάκι που είναι επίσης πατέ κ όχι κομματάκια. Τα βρίσκουμε εξαιρετικά κ δεν νομίζω πως είναι ιδιαίτερα ακριβά... 1ευρώ για 100γρ φακελάκι με 70% κρέας είναι σαφώς καλύτερα από τα λεφτά που ζητάνε οι "γνωστές" εταιρείες για τα δημητριακά τους.

Παράθεση

ssgerita

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ssgerita
H ssgerita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H ssgerita έγραψε στις 08:29, 27-10-13:

Η τιμή εδώ στην Ελλάδα είναι πολύ υψηλή! Απαγορευτική, ειδικά, όταν έχουμε περισσότερες γάτες...
Με μία παραγγελία από amazon.co.uk μπορείτε να κερδίσετε π.χ. στα 100 φακελάκια περίπου 30 ευρώ ώστε τα 100gr να βγαίνουν περίπου 0,70 ευρώ. Πωλούν σε πακέτα των 4χ12χ100gr, τα παραπάνω που είπα βγαίνουν αν πάρουμε 2 τέτοια πακέτα, δηλαδή, . 96 φακελάκια μαζί με μεταφορικά βγαίνουν 70 ευρώ.
Παλαιότερα ήταν καλύτερα ακόμη αφού δεν πληρώναμε καθόλου έξοδα μεταφοράς από amazon αλλά δυστυχώς τώρα άλλαξε (περίπου 5 λίρες ανά δέμα και 0,50 λίρες ανά κιλό). Και, πάλι, όμως συμφέρει.
Επίσης καλής ποιότητας και πολύ οικονομική είναι η Nature's Peak (70% κρέας χωρίς grain, ζάχαρη κλπ) που την διανέμει η εταιρία που διανέμει τις Orijen Acana κλπ, βγαίνει 1,55 η κονσέρβα 400gr, δηλαδή 0,38 ευρώ τα 100gr. Τη βρίσκουμε ή τη ζητάμε στα καταστήματα που πωλούν Orijen και Acana.

Παράθεση

spyros

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη spyros
Ο spyros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 4 γάτες και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.

O spyros έγραψε στις 13:16, 08-06-18:

Πλέον είναι δύσκολο να τα βρεις. Μου είπαν οτι ο εισαγωγέας θα τα σταματήσει. Εξαιρετική τροφή με μεγάλη περιεκτικότητα σε κρέας.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους