Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 83,233 εγγεγραμμένα μέλη και 718,814 μηνύματα σε 22,710 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 393 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Χαρίζεται ο Βαγγέλης....:(

hionath1980 (Μαγδαληνή)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη hionath1980
H Μαγδαληνή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 259 μηνύματα.

H hionath1980 έγραψε στις 09:02, 11-07-10:

Μετά λύπης μου βάζω αυτή την αγγελεία....Μετακομίζουμε σύντομα σε νήσι και δυστοιχώς το καλο μου κουνέλι δεν μπορεί να μας ακολουθήσει λόγω σπιτιού. Οπότε σκέφτηκα να τον χαρίσω σε ενα καλό σπίτι...! Λοιπόν :

Ο Βαγγελάκης μας είναι 2μισι χρονών , ζωηρός και ατίθασος!!!! Είναι ένα κουκλάκι!!! Έχει μάθει και μένει έξω απο το σπίτι, στο μπαλκόνι ελεύθερος και χαλαρός!!!Τρώει ΜΟΝΟ ξυρή τροφή (είναι καλύτερη για την υγεία του). Θα προτημιθεί σπιτι με αυλή ή σπίτι που θα του παρέχει την ελευθερία στην οποία τον έμαθα και οχι σαν "καναρίνι" στο κλουβί!!! Επίσης θα μπορούσε να τον πάρει κάποιος που έχει και μια θυλική εαν θέλει να την ζευγαρώσει!!! Για πληροφορίες 6946398222/2310704324 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

hionath1980 (Μαγδαληνή)

Δραστήριο Μέλος

H Μαγδαληνή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 259 μηνύματα.

H hionath1980 έγραψε στις 18:50, 13-07-10:

Τελικά ο Βαγγελάκης Βρήκε σπίτι σε ενα πολύ όμορφο κτήμα εκτός πόλης...Τώρα κάνει παρέα με άλλα κουνελάκια μακρυά απο το τσιμεντένιο μου μπαλκόνι... Θα μου λείψεις καλέ μου...!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

kounelaki

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kounelaki
H kounelaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,269 μηνύματα.

H kounelaki <3 έγραψε στις 05:50, 15-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από hionath1980
Τελικά ο Βαγγελάκης Βρήκε σπίτι σε ενα πολύ όμορφο κτήμα εκτός πόλης...Τώρα κάνει παρέα με άλλα κουνελάκια μακρυά απο το τσιμεντένιο μου μπαλκόνι... Θα μου λείψεις καλέ μου...!
Σιγουρα δε τα σφαζουν? Γιατι κτημα και εκτος πολης με πολλα κουνελια...

hionath1980 (Μαγδαληνή)

Δραστήριο Μέλος

H hionath1980 έγραψε στις 08:39, 15-07-10:

Οχι.....δεν σφάζουν .... Μπορω να τον επισκεπτομαι οποτε θελω....ακομη και να τον παρω πισω οποτε θελω...Δεν ειναι τετοιου ιδους κτημα...θα το τσεκαρω συχνα οπως και να εχει!

maria_lulu (Mαρία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη maria_lulu
H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (2 κουνελάκια (Άλεξ και Μήνα) και κατι αλλα ζωακια έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,633 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε στις 17:13, 02-09-10:

εγω παντος τα εχω μια χαρα τα κουνελακια! και δεν τα σφαζω!!!

hionath1980 (Μαγδαληνή)

Δραστήριο Μέλος

H hionath1980 έγραψε στις 18:46, 04-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από marialuluf1
εγω παντος τα εχω μια χαρα τα κουνελακια! και δεν τα σφαζω!!!

Τελικά μίλησα με μια οικογένεια που τον ήθελε ενώ τον είχα δώσει...και πήγε και τον πίρε!! Τους ελεχγω τακτικα ,μιλαμε συχνα και τους ακούω ενθουσιασμένους!

Με την πρώτη ευκαιρία που θα πάω Θεσσαλονίκη θα τους επισκεφτώ! Οπότε όλα καλά! Τουλάχιστον έφυγε ένα άγχος που είχα!

maria_lulu (Mαρία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη maria_lulu
H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (2 κουνελάκια (Άλεξ και Μήνα) και κατι αλλα ζωακια έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,633 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε στις 21:20, 04-09-10:

ωραια!

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους