Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 83,232 εγγεγραμμένα μέλη και 718,814 μηνύματα σε 22,710 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 396 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Φόλες στα Ιωάννινα!!

maro71

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη maro71
H maro71 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H maro71 έγραψε στις 16:53, 12-01-12:

Διάβασα στις 20/12 στο facebook στο προφίλ της ζωοφιλικής ομάδας Ιωαννίνων για φόλες στην Ανατολή Ιωαννίνων αλλά και στο νησάκι στο μουσείο του Αλή πασά! Έχασα κι εγώ τον γάτο μου στην Ανατολή πριν 4 μήνες και φοβάμαι μήπως έφαγε τίποτα...! Εχω ερθει 4 φορες στα Ιωαννινα να το ψαξω, εβαλα αφισες παντου, ολη μερα ημουνα στους δρομους να ψαχνω και να ρωταω οποιον εβλεπα, ματαια ομως. Αν και ο γιος μου ηταν εδω εγω πηγαινοερχομουνα αλλα τιποτα, και διαβαζω τωρα αυτο που κανουν μερικοι να ριχνουν φολες και εχω εξοργιστει παρα πολυ απο αυτα τα κτηνη και τις απανθρωπες πραξεις τους, μα δεν θα τιμωρηθει κανεις απο αυτους τους ηλιθιους? Ελεος πια δεν ξερω τι αλλο να πω ειμαι τοσο θυμωμενη τωρα !!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

katerina71

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη katerina71
Ο katerina71 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O katerina71 έγραψε στις 23:46, 11-03-13:

εχεις δικιο και εγω στη ανατολη 2 φορες το σκυλι μου εφαγε φολα την 1 η φορα το προλαβα την 2 η οχι ... και αυτοι θελουν να λεγονται ανθρωποι.. αλλα με ενοχλοι που μενουν ατιμωριτοι.. αν επιανα εναν θα τον εσπαγα στο ξυλο και ας με πηγαιναν ισοβια

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    HelenMoine

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Φόλες, καταραμένες φόλες!!! - Από shadowdancer
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Καταγγελίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-12-11 στις 19:22.
    • Χάθηκε γάτος στα Ιωάννινα - Από maro71
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lost & Found.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-09-11 στις 15:06.
    • Φόλες... - Από Tsimio
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-10-10 στις 12:07.
    • Γίνε εθελοντής στα Ιωάννινα! - Από strayshelp
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Άλλα ζωάκια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-06-09 στις 23:05.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους