Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 83,173 εγγεγραμμένα μέλη και 718,803 μηνύματα σε 22,709 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 323 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Χάθηκε ο γάτος μου!

marthamitre (Μαρθα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη marthamitre
H Μαρθα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H marthamitre έγραψε στις 14:07, 03-07-16:

καλησπερα παιδια ειμαι πολυ χαλια χαθηκε ο γατος μου στις 30/6/2016 στις 23:00 το βραδυ επεσε απο το μπαλκονι λογικα δεν ξερω δεν τον ειδα βγηκα να τον ψαξω αλλα δεν ειναι πουθενα ειναι πολυ φοβιτσιαρης ασπρος με μαυρο ριγε στην πλατυ και στειρομενος και τσιπαρισμενος εχω βαλει αφισες και ολα τα αλλα ιντερνετ κτηνιατροι κ.τ.λ βγαινω καθε μερα να το ψαξω αλλα αφαντος πουθενα στην περιοχη του πειραια χααθηκε στο κεντρο στην ελ.βενιζελου κοντα δεν ξερω τι αλλο να κανω.
https://web.facebook.com/14932811177...type=3&theater

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Aleksa
H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,823 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε στις 20:57, 03-07-16:

Μπορεί να είναι τρομαγμένος (πόσο μάλλον που βρίσκεσθε στο κέντρο) και να κρύβεται.
Συνέχισε να τον ψάχνεις, ιδιαίτερα αργά το βράδυ που είναι πιο ήσυχα , εφοδιασμένη με κροκέτες σε ένα πιατάκι όπου θα κουνάς πότε-πότε να κάνουν το γνωστό ήχο, κάτι που θα τον προσελκύσει κι αν είναι εκεί γύρω, θα ξεμυτίσει
Αν θες, ρίξε και μια ματιά εδώ με συμβουλές αναζήτησης για γατί που χάθηκε και σου εύχομαι πολύ σύντομα να τον έχεις πάλι κοντά σου σώο και αβλαβή.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

marthamitre (Μαρθα)

Νεοφερμένος

H Μαρθα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H marthamitre έγραψε στις 08:18, 05-07-16:

το βράδυ βγαίνω έχω κολλήσει πολλές αφίσες ελπίζω να γίνει κάτι γιατί φοβάμαι οτι πεθάνει εκεί έξω μόνο του

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

marthamitre (Μαρθα)

Νεοφερμένος

H marthamitre έγραψε στις 08:23, 05-07-16:

ας μου πει καποιος που γνωριζει ... υπαρχει περιπτωση να ερθει μονος του σπιτι? ειναι στειρωμένο ομως και δεν ξερει τους δρομους εδω γυρω

Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 36,550 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 08:37, 05-07-16:

Ναι..υπαρχει περιπτωση,αλλα και παλι πως θα μπει στο σπιτι;Πρεπει να εισαι σε εγρηγορση..ισως να ειναι ανοιχτη η πορτα της πολυκατοικιας,να εχουν ενημερωθει και οι αλλοι κατοικοι,επισης εγω θα εβαζα και ενα μπωλακι με νερο και φαγητο εξω απο το σπιτι.
Καλη μου φιλη,αν δεν τον ψαξεις πανγως απο μονη σου,ειναι δυσκολα τα πραγματα.Βγες εξω κυριως βραδυ και χτυπα ενα μεταλλικο μπωλακι φαγητου με ενα κουταλι και φωναζε τον.Αν ειναι καπου κοντα θα εμφανιστει.
Μακαρι να τον βρεις.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

marthamitre (Μαρθα)

Νεοφερμένος

H marthamitre έγραψε στις 08:50, 05-07-16:

εχω βαλει τροφη και νερο κατω και εχω ριξει και απο τν αμμο του βγαινω καθε βραδυ 3-4 ωρες και τον ψαχνω αλλα πουθενα δεν ειναι ειναι η 6η μερα σημερα ειναι πολλες μερες νομιζω δεν ξερω και εγω συνεχει κλαιω και τον αναζητω ειναι οικογενεια μου αυτον ειχα παρεα μου δεν μπορω να το αντιμετωπισω

Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 36,550 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 09:20, 05-07-16:

Το ξερω καλη μου,ειναι φριχτο συναισθημα..ειναι ο μεγαλος μου φοβος μην χασω τη γατουλα μου..
Τι να πω;Κουραγιο..και μην εγκαταλειπεις τις προσπαθειες ακομα.Εχουμε περισπτωσεις πολλες,εδω στο σαιτ που ειχαν χασει την γατουλα τους και μετα απο μια βδομαδα εμφανιστηκε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

marthamitre (Μαρθα)

Νεοφερμένος

H marthamitre έγραψε στις 09:27, 05-07-16:

μακαρι μωρε γιατι ειναι και πολυ φοβιτσιαρης και φοβαμαι μην πεθανει απο νερο και φαγητο τι να πω δεν ξερω εγω θα συνεχισω να τον ψαχνω καθε βραδυ μηπως και τον βρω το καλο μου

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Χάθηκε ο γάτος μου - Από τακηςπατρα
      Το θέμα έχει λάβει 21 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lost & Found.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-07-14 στις 10:12.
    • Χάθηκε ο γάτος μου - Από Περικλής Σμ
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lost & Found.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-05-14 στις 18:48.
    • Χάθηκε ο γάτος μου! - Από pitoufogato
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lost & Found.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-05-13 στις 12:21.
    • Χάθηκε ο γάτος μου - Από jkoulian
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lost & Found.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-08-12 στις 14:46.
    • Χάθηκε γάτος. - Από YukiKuran
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lost & Found.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-05-11 στις 01:12.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους