Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,358 εγγεγραμμένα μέλη και 718,394 μηνύματα σε 22,613 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 392 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Θολωμένη κόρη ματιού

Julian

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Julian
H Julian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (11 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 464 μηνύματα.

H Julian in dubio pro reo έγραψε στις 17:39, 06-03-08:

Υποδηλώνει κάποια έλλειψη βιταμίνης ή γενικότερα κάποιο πρόβλημα, το να είναι η κόρα του ματιού ελαφρώς θολωμένη; Δηλαδή όχι 100% μαύρη; Σαν ο αμφιβληστροειδής να μην είναι εντελώς διαυγής;
Ας απαντήσει κάποιος κτηνίατρος, θα ήθελα μια γνώμη!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

JohnDVM (Ιωαννης Λεκκας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη JohnDVM
Ο Ιωαννης Λεκκας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει Πάνω απο 10! γάτες (40 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 2,366 μηνύματα.

O JohnDVM έγραψε στις 18:00, 06-03-08:

Μαλλον εννοεις την κορη του ματοιυ και τον φακο του ματιου αμα ειναι θολη μπορει να ειναι καποια φλεγμονη θα επρεπε να το δει και ενας γιατρος, αμα ειναι μεγαλη σε ηλικια η γατα μπορει να ειναι καταρακτης

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Julian

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Julian
H Julian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (11 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 464 μηνύματα.

H Julian in dubio pro reo έγραψε στις 23:48, 06-03-08:

Την πήγα και της κοιτάξανε τα ματάκια με τον ειδικό φακό. Μου είπαν ότι δεν είναι τίποτα, θα ήταν πρόβλημα αν είχε δάκρυ ή γενικά αν "έτρεχε" το μάτι της. Εγώ όμως, που ξέρω το γατάκι μου, βλέπω ότι είναι θολωμένο το βλέμμα του... Είναι 9 μηνών. Θα το δω πως θα πάει... Ευχαριστώ για την απάντηση.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους