Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,306 εγγεγραμμένα μέλη και 718,370 μηνύματα σε 22,603 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 421 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Οταν πεθαίνουν τι τα κάνετε;

Μετά τον θάνατό του, τι το κάνετε;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 8)
Το θάβω στον κήπο, ή σε πάρκο ή σε δάσος
6
75,00%
Το πετάω στα σκουπίδια, δεν έχω κάτι τέτοιο κοντά μου
1
12,50%
Το πάω σε χωράφι δικό μου
3
37,50%
Το αποτεφρώνω
0
0%

yasmin1gr

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη yasmin1gr
H yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Δωσαμε πανω απο 2-300 φετος ζωη να χουμε έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 6,349 μηνύματα.

H yasmin1gr Δράστε καθημερινά Υπέρ των Ζώων έγραψε στις 01:00, 15-09-09:

Οταν πεθαινει καποιο γατακι σας η καποιο που φιλοξενειτε τι λυση βρισκετε ζωντας σε μία πολη?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nonika

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Nonika
H Nonika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 7,360 μηνύματα.

H Nonika έγραψε στις 01:06, 15-09-09:

Αν εξαιρεσεις το παραλυτο μικρακι που μετα την ευθανασια το αφησαμε να το "τακτοποιησει" ο κτηνιατρος-η μανα μου δεν αντεχε να το γυρισουμε σπιτι νεκρο-τα δικα μας κατοικιδια,ενα γατο και ενα σκυλο τα εθαψε ο πατερας μου καπου,σε κατι οικοπεδα με πρασιναδα αν θυμαμαι καλα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

yasmin1gr

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη yasmin1gr
H yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Δωσαμε πανω απο 2-300 φετος ζωη να χουμε έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 6,349 μηνύματα.

H yasmin1gr Δράστε καθημερινά Υπέρ των Ζώων έγραψε στις 01:14, 15-09-09:

Ειναι ενα θεμα παντως οταν ζεις σε πόλη

Παράθεση

myrtos (Αμαλια :))

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη myrtos
H Αμαλια :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέα Πεντέλη (Αττική). Έχει γράψει 725 μηνύματα.

H myrtos έγραψε στις 16:40, 15-09-09:

Τα δικα μου στον κηπο Τα περαστικα στο δασος

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους