Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 83,408 εγγεγραμμένα μέλη και 718,845 μηνύματα σε 22,712 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 366 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Eλευθερία στο μπαλκόνι

Zbeebz (αβάπτιστον)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Zbeebz
H αβάπτιστον αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,753 μηνύματα.

H Zbeebz Μετακομίσαμε! έγραψε στις 10:32, 30-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Raisa
Βρε μπας και πρέπει να αλλάξεις δουλειά???
Μπααααα, αυτό είναι αδύνατον... Εκτός κι αν μου πέσει κανένα τζόκερ!!!

Εγκέφαλο πρέπει να αλλάξω!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mickey mouse (Μίκυ Λιαβέρη)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη mickey mouse
H Μίκυ Λιαβέρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,185 μηνύματα.

H mickey mouse έγραψε στις 11:01, 30-05-08:

Βρε μπας και πρέπει να ξαμοληθούμε σε καμμιά παραλία κορίτσια για ηλιοθεραπεία και δροσιά??
Κι εγώ τον Τούλη τον άφηνα τελείως ελευθερο και χωρίς πλέγματα και τέντες και γλαστρες, τον χοντρούλη μου!!
Γνωρίζετε όλες φυσικά ότι έχει τα ωραιότερα μουστάκια του κόσμου !!!
Τί λέτε ποιός θα μας πάει κόντρα για τα μουστάκια???
Έλα να αρχίσουμε μια κόντρα!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Zbeebz (αβάπτιστον)

Επιφανές Μέλος

H αβάπτιστον αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,753 μηνύματα.

H Zbeebz Μετακομίσαμε! έγραψε στις 20:15, 30-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από minnielakecity_mickey
Βρε μπας και πρέπει να ξαμοληθούμε σε καμμιά παραλία κορίτσια για ηλιοθεραπεία και δροσιά??
Κι εγώ τον Τούλη τον άφηνα τελείως ελευθερο και χωρίς πλέγματα και τέντες και γλαστρες, τον χοντρούλη μου!!
Έχω... άσπρα-κάτασπρα μουστάκια και
μαύρα-κατάμαυρα μουστάκια!!!!
Καλύπτω τα δύο άκρα του φάσματος!

Παράθεση

ΛΕΚ ΛΥΔΙΑ (Λύδια Λεκ)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη ΛΕΚ ΛΥΔΙΑ
H Λύδια Λεκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H ΛΕΚ ΛΥΔΙΑ έγραψε στις 09:42, 02-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από minnielakecity_mickey
Τώ
ρα που το είπες το παρατήρισα!!!Καλά με τέτοια μουστάκια θα πρέπει να έχει φοβερή ισορροποία, τι φοβάσαι λοιπόν!Να φοβάσαι λίγο λιγότερο...

Παράθεση

Zbeebz (αβάπτιστον)

Επιφανές Μέλος

H Zbeebz Μετακομίσαμε! έγραψε στις 10:23, 02-06-08:

Τα μπαλκονονέα μας:
Χθες άφησα τον Beeb να αλωνίζει στο οχυρωμένο μπαλκόνι μου χωρίς επίβλεψη. Πήγα στη συνάντηση του MyCat Θεσ/νίκης έχοντας αφήσει ανοιχτές τις μπαλκονόπορτες. Γύρισα την ώρα που είχε πάρει να σκοτεινιάζει, δηλαδή την ώρα που οι πτερωτοί μου γείτονες κόβουν βόλτες στο ύψος του μπαλκονιού μου πριν πάνε για ύπνο. Είχα μια ανησυχία μήπως δω τον Beeb κάτω στην είσοδο να χτυπάει θυροτηλέφωνα... Όμως όταν ανέβηκα επάνω βρήκα και τα δύο γατιά στην πόρτα να με περιμένουν, δίκην επιτροπής υποδοχής! :up:

Παράθεση

Μυρτω4038 (Νίκη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Μυρτω4038
H Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 δικές μου και πλήθος αδέσποτων έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,783 μηνύματα.

H Μυρτω4038 Οι τρεις caballeros σας χαιρετούν! έγραψε στις 12:28, 02-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Zbeebz
Τα μπαλκονονέα μας:
Χθες άφησα τον Beeb να αλωνίζει στο οχυρωμένο μπαλκόνι μου χωρίς επίβλεψη. Πήγα στη συνάντηση του MyCat Θεσ/νίκης έχοντας αφήσει ανοιχτές τις μπαλκονόπορτες. Γύρισα την ώρα που είχε πάρει να σκοτεινιάζει, δηλαδή την ώρα που οι πτερωτοί μου γείτονες κόβουν βόλτες στο ύψος του μπαλκονιού μου πριν πάνε για ύπνο. Είχα μια ανησυχία μήπως δω τον Beeb κάτω στην είσοδο να χτυπάει θυροτηλέφωνα... Όμως όταν ανέβηκα επάνω βρήκα και τα δύο γατιά στην πόρτα να με περιμένουν, δίκην επιτροπής υποδοχής! :up:
Καλε ο Beeb μονο οταν αισθανεται την ασφαλεια της παρουσιας σου κανει τον μεγαλο κομαντος Μονος του σιγουρα τρυπωνει καπου και περιμενει ανυπομονα την επιστροφη σουΜην φανταζεσαι σημεια και τερατα,σιγα μην τα κανει αυτα χωρις κοινοΗ Ασπρη ως γνωστον θα κοιμαται και θα τον γραφειΗ δικη μου η φοβιτσιαρα ετσι κανει τουλαχιστον

Παράθεση

stellak

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη stellak
H stellak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 3,857 μηνύματα.

H stellak Frozen and broken but free έγραψε στις 13:52, 02-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Zbeebz
Είχα μια ανησυχία μήπως δω τον Beeb κάτω στην είσοδο να χτυπάει θυροτηλέφωνα... Όμως όταν ανέβηκα επάνω βρήκα και τα δύο γατιά στην πόρτα να με περιμένουν, δίκην επιτροπής υποδοχής! :up:
Έλα, καημένη, βγάλ' του κανένα αντικλείδι του γάτου να μην υποχρεώνεται στους γείτονες!

Παράθεση

Zbeebz (αβάπτιστον)

Επιφανές Μέλος

H Zbeebz Μετακομίσαμε! έγραψε στις 14:04, 02-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από stellak
Έλα, καημένη, βγάλ' του κανένα αντικλείδι του γάτου να μην υποχρεώνεται στους γείτονες!
Σωστή σε βρίσκω!!!!

Παράθεση

vasilist

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη vasilist
Ο vasilist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O vasilist έγραψε στις 19:45, 23-06-16:

Λίγο ακριβή η λύση που βρήκα αλλά κοιμάμαι ήσυχη
Κουνελόσυρμα από πάνω ως κάτω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  IMG_1476.jpg
Εμφανίσεις:  91
Μέγεθος:  437,7 KB  
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Aleksa
H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,833 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε στις 20:16, 23-06-16:

Η καλύτερη και πιο ασφαλής λύση (αφού το επιτρέπει ο χώρος).

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΦΛΩΡΑ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΦΛΩΡΑ
H ΦΛΩΡΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 5 γάτες (2 γατούλες η Τερέζα και η Νταίζη έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 1,419 μηνύματα.

H ΦΛΩΡΑ έγραψε στις 10:49, 24-06-16:

Πολυ ωραιο ,μπραβο!!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Γατάκι στο μπαλκόνι - Από Melini
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συμπεριφορά & Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-06-15 στις 22:37.
    • Πέσιμο από το μπαλκόνι - Από phivem
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-05-13 στις 16:42.
    • Γατούλα στο μπαλκόνι - Από Roulita16248
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-05-11 στις 18:41.
    • Μπαλκόνι - Από marestros
      Το θέμα έχει λάβει 21 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συμπεριφορά & Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-07-10 στις 14:05.
    • Πρόβλημα το μπαλκόνι... - Από menia
      Το θέμα έχει λάβει 14 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-06-08 στις 11:43.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους