Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,811 εγγεγραμμένα μέλη και 715,710 μηνύματα σε 22,241 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 258 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Λευχαιμία - Πεπτικό λέμφωμα - Φλεγμονή πεπτικού

Ellina

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Ellina
H Ellina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Ellina έγραψε στις 20:07, 13-12-18:

Καλησπέρα σας...
Σήμερα έμαθα οτι η γατούλα μου έχει λευχαιμία, η οποία μάλλον της προκάλεσε λέμφωμα στο στομάχι,, όπως έδειξε ο υπέρηχος... Θέλω να ρωτήσω αρχικά αν γνωρίζετε κάποιον ιατρό εξειδικευμένο στις γάτες και στις σοβαρές τους παθήσεις, γιατί θέλω να πάρω μια ολοκληρωμένη γνωμάτευση.
Δεύτερον, υπάρχει κάτι που μπορεί να τη βοηθήσει διατροφικά; Μένουμε Αθήνα..

Ευχαριστώ...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

3lbereth

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη 3lbereth
H 3lbereth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (Καμιά εικοσαριά έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 98 μηνύματα.

H 3lbereth έγραψε στις 20:15, 13-12-18:

Αχ ματάκια μου... πόσο λυπάμαι.

Σου στέλνω σε pm την κτηνίατρο που είχε(past tense) η Σοράγια μου - την οποία χάσαμε πολύ-πολύ πρόωρα από παγκρεατίτιδα. Είναι γαστρεντερολόγος. Θα τη βρεις στα Μελίσσια. Είναι εξαιρετική γιατρός, σχολαστική και αφοσιωμένη στη δουλειά της.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Φλεγμονή στο μάτι που δεν υποχωρεί - Από alexianna
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-12-13 στις 10:42.
    • Λέμφωμα - Από Anastasia K
      Το θέμα έχει λάβει 190 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-09-13 στις 12:21.
    • Φλεγμονή μετά τη στείρωση! - Από Ξένια
      Το θέμα έχει λάβει 36 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-09-11 στις 11:40.
    • Πιθανή φλεγμονή - Από sotiria-k
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-06-10 στις 15:38.
    • Φλεγμονή στον οισοφάγο - Από chaton22
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-07-09 στις 09:30.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους