Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,492 εγγεγραμμένα μέλη και 718,122 μηνύματα σε 22,531 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 363 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Άμμος...

savillerow7

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη savillerow7
. Έχει γράψει 86 μηνύματα.

O savillerow7 έγραψε στις 17:37, 05-03-08:

Ήθελα να ρωτήσω..την άμμο πως την καθαρίζει- ανανεώνει κανείς?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

julia

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη julia
H julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Μπόλικες... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 6,837 μηνύματα.

H julia εις υγείαν... και καλή χώνεψη!! έγραψε στις 17:43, 05-03-08:

Υπάρχουν ειδικά φτυαράκια με τρύπες.. που μαζέυεις τις....... και τα πετάς!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

AGGELIKI

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη AGGELIKI
H AGGELIKI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 6 γάτες (15 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.

H AGGELIKI έγραψε στις 17:43, 05-03-08:

περνεις τα ειδικα φτυαρακια και βγαζεις τις ακαθαρισιες,μετα προσθετεις λιγη αμμο καινουργια,1 -2 φορες την εβδομαδα καλο ειναι να πετας ολη την αμμο και να βαζεις καινουργια και να καθαριζεις με νερο καυτο το δοχειο.

Παράθεση

JohnDVM (Ιωαννης Λεκκας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη JohnDVM
Ο Ιωαννης Λεκκας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει Πάνω απο 10! γάτες (40 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 2,366 μηνύματα.

O JohnDVM έγραψε στις 17:53, 05-03-08:

Υπαρχουν και ειδικες τουαλετες με ειδικο "κοσκινο" κοσκινιζεις μαζευεις τις ακαθαρσιες πλενεις και επανατοποθετεις

Παράθεση

savillerow7

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O savillerow7 έγραψε στις 18:19, 05-03-08:

και να ρωτήσω και κατι άλλο την άμμο την καθαρίζετε μια φορά τη μέρα ή παραπάνω?

Παράθεση

nmc

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nmc
H nmc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 154 μηνύματα.

H nmc έγραψε στις 19:27, 05-03-08:

Εγώ την καθαρίζω 2 φορές, μία το πρωί και μία το απόγευμα.

Παράθεση

Elunitta

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Elunitta
H Elunitta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 167 μηνύματα.

H Elunitta έγραψε στις 20:29, 05-03-08:

Εγώ με 2 γατάκια και επειδή δουλεύω όλη μέρα την καθαρίζω μια φορά την μέρα, προσθέτω λίγη ακόμη και μια φορά κάθε 20 περίπου μέρες την πετάω όλη και πλένω το δοχείο. Αυτό ισχύει για μια άμμο καλής ποιότητας που κάνει σβώλους τις ακαθαρσίες. Από αυτή βάζεις αρκετή ποσότητα και δεν την πετάς συχνά. Αν πρόκειται για μια απλή άμμο όμως καλό είναι να βαζεις λιγότερη ποσότητα έτσι ώστε να την αλλάζεις συχνά γιατί συνήθως αυτές μυρίζουν πολύ εύκολα.

Παράθεση

Μυρτω4038 (Νίκη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Μυρτω4038
H Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 δικές μου και πλήθος αδέσποτων έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,783 μηνύματα.

H Μυρτω4038 Οι τρεις caballeros σας χαιρετούν! έγραψε στις 22:24, 05-03-08:

Για την Μυρτουλα εχω την κλειστη τουαλετα με το πορτακι,και της βαζω αμμο Catsan.Δεν ξερω αν συγκαταλεγεται στις καλες, αλλα η Μυρτουλα την συνηθησε απο δυο μηνων και δισταζω να δοκιμασω καποια αλλη.Την καθαριζω μια φορα την ημερα με το ειδικο φτυρακι και καθε 15 μερες την αλλαζω.Δεν ξερω αν οφειλεται στην κλειστη τουαλετα η στην αμμο,αλλα δυσαρεστες μυρωδιες δεν ειχαμε σχεδον ποτε

Παράθεση

Van_Moufas

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Van_Moufas
Έχει 1 γάτα (πάνω από 8 έχουν περάσει από τα χέρια του) . Έχει γράψει 102 μηνύματα.

O Van_Moufas έγραψε στις 11:01, 06-03-08:

Θα σου πω τι κάνω εγώ (που με πιάνει αηδία πολύ εύκολα ) και έχω γλιτώσει:

Κατ' αρχήν παίρνω τις τεράστιες σακούλες σκουπιδιών κήπου (που είναι ανθεκτικές) και τις ανοίγω στην μέση. Παίρνω το ένα κομμάτι και μπόλικη κολλητική ταινία και ντύνω το εσωτερικό της αμμοδόχου και μετά την γεμίζω άμμο. Έτσι και η αμμοδόχος μένει καθαρή και όταν έρθει η ώρα να αδειάσω την άμμο απλά σηκώνω την σακούλα.

Δεύτερον κάθε μα κάθε φορά που θα χρησιμοποιήσει ο χοντρούλης μου την τουαλέτα του την καθαρίζω ΑΜΕΣΩΣ (ακόμα και στον ύπνο μου τον ακούω και σηκώνομαι - το ξέρω είναι υπερβολή όμως το κάνω). Έτσι η άμμος μένει καθαρή περισσότερες μέρες.

Αυτά τα δύο με έχουν σώσει.

Σε μάρκα έχω καταλήξει και εγώ στην Catsan μετά από πολλές δοκιμές.

Υ.Γ.: επίσης μπορείς να ντύνεις το φτυαράκι με μία πολυμπάγκ και έτσι δεν θα βρωμίζει ούτε αυτό.

Παράθεση

ΑΝΝΑ

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΑΝΝΑ
H ΑΝΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (πανω απο 30... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 187 μηνύματα.

H ΑΝΝΑ έγραψε στις 14:58, 06-03-08:

Πολυ καλο αυτο με τη σακουλα δε το ειχα σκεφτει...θα το κανω κι εγω...

Παράθεση

savillerow7

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O savillerow7 έγραψε στις 21:38, 06-03-08:

van_moufas πολύ ωραία η ιδέα σου!!!

Παράθεση

Van_Moufas

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Έχει 1 γάτα (πάνω από 8 έχουν περάσει από τα χέρια του) . Έχει γράψει 102 μηνύματα.

O Van_Moufas έγραψε στις 22:44, 06-03-08:

Πριν να σκεφτώ να το κάνω αυτό δεν είχα άμμο στο σπίτι, έβγαζα τον γάτο μου βόλτα δυό φορές την μέρα... σαν σκυλί.

Δεν του φορούσα λουράκι απλά κατεβαίναμε στον κήπο και έκανε τους γύρους του (ευτυχώς είναι πολύ υπάκουος, δεν έφευγε μακριά μου) και μετά ανεβαίναμε σπίτι. Είχε προσαρμοστεί σε αυτό και δεν ζητούσε τουαλέτα άλλες ώρες.

Παράθεση

julia

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη julia
H julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Μπόλικες... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 6,837 μηνύματα.

H julia εις υγείαν... και καλή χώνεψη!! έγραψε στις 09:56, 07-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από Van_Moufas
Πριν να σκεφτώ να το κάνω αυτό δεν είχα άμμο στο σπίτι, έβγαζα τον γάτο μου βόλτα δυό φορές την μέρα... σαν σκυλί.

Δεν του φορούσα λουράκι απλά κατεβαίναμε στον κήπο και έκανε τους γύρους του (ευτυχώς είναι πολύ υπάκουος, δεν έφευγε μακριά μου) και μετά ανεβαίναμε σπίτι. Είχε προσαρμοστεί σε αυτό και δεν ζητούσε τουαλέτα άλλες ώρες.
Τί λες τώρα!!!!

Παράθεση

Dafnoyla

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Dafnoyla
H Dafnoyla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (1 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 25 μηνύματα.

H Dafnoyla έγραψε στις 10:06, 07-03-08:

Κι εγώ σακούλα βάζω κάτω από την άμμο. Τις αγοράζω από τo Pet Shop
κι έχουν για διάφορες διαστάσεις ανάλογα με το δοχείο.Πάντως βρε παιδιά
δεν έχω καταλήξει ακόμα σε μια μάρκα άμμου, δεν ξέρω μπορεί εγώ
να είμαι πιο περίεργη από την Δάφνη μου, έχω δοκιμάσει τις περισσότερες.

Παράθεση

savillerow7

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O savillerow7 έγραψε στις 15:12, 08-03-08:

να σε πω αυτό με τη βολτα..ακόμα καλύτερο......

Παράθεση

Van_Moufas

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Van_Moufas έγραψε στις 15:28, 08-03-08:

Αυτό με την βόλτα είναι πράγματι πολύ καλύτερο, αρκεί να έχεις γατόσκυλο όπως εγώ ... "Κάτσε Jack", "Όχι εκεί Jack" και ακούει ο μανάρης μου.
Παρότι είναι αλητάμπουρας (συνήθως τριγυρνάει οοοοοοοόλη μέρα έξω και επιστρέφει το απογευματάκι) υπάρχουν περίοδοι που αναγκαστικά τον κρατάω συνεχώς μέσα (όπως π.χ. τις τελευταίες 10-15 μέρες). Πριν την σακούλα στην αμμοδόχο, τον έβγαζα έτσι στον κήπο, όμως μετά την σακούλα δεν χρειάζεται πια.

Παράθεση

Julian

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Julian
H Julian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (11 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 464 μηνύματα.

H Julian in dubio pro reo έγραψε στις 15:45, 08-03-08:

Dafnoyla: τις έχω δοκιμάσει ΟΛΕΣ. Μπορώ να σου πω υπέρ και κατά, αν θέλεις, αλλά θα μπω καλύτερα κατευθείαν στο ψητό: χαλαζιακή άμμος σε σχήμα μπήλιας! Εταιρία: Trixie, προϊόν: Fresh'n'Easy. Αυτή είναι σε μπλε σακούλα, υπάρχει και μια πανομοιότυπη σε πράσινη της εταιρίας Karlie, προϊόν: Percato.
Τα θετικά θα τα διαπιστώσεις και μόνη σου!

Παράθεση

deni

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη deni
. Έχει γράψει 37 μηνύματα.

O deni έγραψε στις 01:37, 09-03-08:

συμφωνω και γω με το Julian για τη χαλαζιακη αμμο. Παλιοτερα επαιρνα και μια κανονικη αμμο δε θυμαμαι εταιρια απλα υτμαμαι οτι ητα λιγο πιο ακριβη αναλογικα με τις αλλες και ειχε αρωμα κεδρου. Μονο αρωμα γιατι μια φορα πηρα και με φυλλα κεδρου και καλα για μυρωδια αλλα η δικια μου οπως ειναι μακρυτρυχη, κολλουσαν πανω της και εφερνε τον κεδρο σε ολο το σπιτι. Τωρα βρισκομαι εκτος ελλαδασ και δεν βρηκα την ιδια εταιρια. Δοκιμασα 3-4 και δεν μου αρεσε καμια ολες μου βρωμουσαν Και μετα βρηκα αυτην την ωραια συσκευασια, καθως ειμαστε και θυματα του μαρκετινγκ λιγο, με τις ασπρες και μπλε μπιλιτσεσ και ρωτησα κι μου ειπαν κατι που δεν το καταλαβα στα ολλανδιακ.Και μετα διαβασα την οδηγιες στ αγγλικα ευτυχωσ, και ελεγε οτι ειναι υποαλλεργικη πρακτικη αοσμη οποτε λε δεν εχβ=ω να χαω τιποτε. οποτε την πηρα και σωθηκα. Πρωτοςν βαζει την αμμο στην τουαλετα και σε σηκωνεται σκονη σε ολο το σπιτι. Δε μιλαμε για μυρωδια, πλεον δε με πειραζει καθολου να ανοιγω το καπακι και να την καθαριζω. Αλλαζει χρωμα οταν κανει τσισακια και γενικα εχει πλακα. στην αρχη φοβομουν πωε θα της φανει αλλα τελικα αυτος ο θορυβος που κανει νοιζω της αρεσει. Γιατι τελικα σκαβει περισσοτερη ωρα μεσα και κανει πολυ αστειους θορυβους. Τη συστηνω ανεπιφυλακτα

Παράθεση

valia

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη valia
. Έχει γράψει 178 μηνύματα.

O valia έγραψε στις 17:25, 18-03-08:

Εγώ για άμμο παίρνω την everclean aktiv block αντιμικροβιακή υποτίθεται, είμαι τρελά ευχαριστημένη! ΔΕΝ μυρίζει και το Λουκιάκι σκάβει σαν τρελό!
Ωστόσο μόνο μία φορά την έχω πετάξει όλη κι αυτό γιατί εγώ έφταιγα...
Όταν είναι να πλύνω την λεκάνη απλά την βάζω σε μια σακούλα και μετά ξανά μέσα!
Απλά προσθέτω και είναι πάντα πεντακάθαρη και δεν μυρίζει καθόλου. Βέβαια την έχω στο μπαλκόνι, αλλά και πάλι και από πάνω να κάθεσαι δεν μυρίζει.

Περίεργο??

Παράθεση

theofilos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη theofilos
Ο theofilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.

O theofilos έγραψε στις 02:03, 19-03-08:

Μου φαινονται παραξενα οσα λετε σε διαφορα θρηντς,την αμμο μεστο σπιτι την εχετε? εχω ζησει 4 γατια στη ζωη μου,παντα την αμμο την ειχαμε στο μπαλκονι και η γατα οποτε ηθελε να παει τουαλετα απλα νιαουριζε μπρος στην μπαλκονοπορτα

Παράθεση

aretha (Αλίκη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη aretha
H Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (6 γατιά πολυαγαπημένα έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,049 μηνύματα.

H aretha έγραψε στις 08:19, 19-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από theofilos
την αμμο μεστο σπιτι την εχετε?
Υπάρχει σχετικό θέμα, εδώ!

Παράθεση

Elunitta

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Elunitta
H Elunitta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 167 μηνύματα.

H Elunitta έγραψε στις 11:06, 19-03-08:

Και αν δουλεύει κάποιος όλη μέρα και λείπει το καημένο το ζωντανό τι κάνει? Εγώ έχω και κάποια άλλη απορία. Πως καταφέρνετε ρε παιδιά και παρακολουθείτε τι ..κάνουν τα γατάκια σας? Το διαβάζω κατα καιρούς και τρελλαίνομαι. Εγω με την κλειστή τουαλέτα δεν παίρνω χαμπάρι τίποτα. Τόσο που πολύ φοβάμαι ότι αν παρουσιαστεί κάποιο πρόβλημα δεν θα το καταλάβω. Έχουνε τόσο σταθερές ώρες τουαλέτας τα γατάκια σας ή φυλάτε καραούλι για το ευτυχές γεγονός κάθε μέρα?

Παράθεση

Fotini

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Fotini
H Fotini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (τόσες που έχω χάσει το μέτρημα έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,457 μηνύματα.

H Fotini έγραψε στις 11:11, 19-03-08:

Είναι πιο εύκολο με ανοιχτή τουαλέτα και δε χρειάζεται να είσαι από πάνω την ώρα που κάνουν την ανάγκη τους. Όταν τα μαζεύεις, βλέπεις αν είναι φυσιολογικά ή όχι...

Παράθεση

Vivikos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vivikos
. Έχει γράψει 70 μηνύματα.

O Vivikos έγραψε στις 15:59, 24-03-08:

Χαίρεται!! Είμαι καινούργια στο forum και χάρηκα πολύ που σας βρήκα γιατί κάποιες φορές πραγματικά θέλεις να ρωτήσεις κάτι για το γατοπαιδάκι σου και δεν βρίσκεις έναν άνθρωπο. Εμείς χρησιμοποιούμε την EverClean. Καμιά μυρωδιά και πιστεύω ότι διατηρείται αρκετό καιρό. Κι εμείς έχουμε την άμμο του στο μπαλκόνι. Του την καθαρίζουμε μια φορά τη μέρα, το απόγευμα, και είναι μια χαρά. κάθε 10 ημέρες βέβαια ανανεώνεται 100% όλη η άμμος.

Σταθερές ώρες μπορεί να έχει ένα γατάκι, νομίζω, που έχει συνηθίσει σε ''πρόγραμμα''. Εμένα το βιβικάκι μου πηγαίνει σταθερά μετά το πρωινό του και μετά το απόγευμα. Πολύ σταθερός στις συνήθειες του...

Παράθεση

Van_Moufas

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Van_Moufas έγραψε στις 16:40, 24-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από Elunitta
Εγώ έχω και κάποια άλλη απορία. Πως καταφέρνετε ρε παιδιά και παρακολουθείτε τι ..κάνουν τα γατάκια σας? Το διαβάζω κατα καιρούς και τρελλαίνομαι. Εγω με την κλειστή τουαλέτα δεν παίρνω χαμπάρι τίποτα. Τόσο που πολύ φοβάμαι ότι αν παρουσιαστεί κάποιο πρόβλημα δεν θα το καταλάβω. Έχουνε τόσο σταθερές ώρες τουαλέτας τα γατάκια σας ή φυλάτε καραούλι για το ευτυχές γεγονός κάθε μέρα?
Εγώ τον παρακολουθώ διότι μια φορά είχε πάρει το μάτι μου κατά τύχη διάρροια με αίμα και από τότε μου πάει τρεις κι εξήντα, μου έχει μείνει ο φόβος.
Πριν από αυτό ούτε εγώ καθόμουν και περίμενα πότε θα πάει ο Jack. 'Ασε που τις πιο πολλές φορές τον έβγαζα στον κήπο και την αμμοδόχο την χρησιμοποιούσε σπάνια εώς ποτέ. Αλλά έπαθα και έμαθα...

Παράθεση

ΕλευθερίαΣ. (Ελευθερια)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΕλευθερίαΣ.
H Ελευθερια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H ΕλευθερίαΣ. live laugh love έγραψε στις 19:13, 09-11-10:

Καμιά λύση για να μη βρομάει τη στιγμή που τα κάνει???

Θα μου πεις..τα δικά σου δεν μυρίζουν? Ναι φίλε αλλά όχι τόσο. Και άντε όταν είμαι μόνη μου...όταν έχω κόσμο? Θα λέω "παρακαλώ, το γατί σκάβει...πρόκειται να τα κάνει γι ' αυτό κλείστε μύτες" ?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 36,389 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 19:19, 09-11-10:

Καλησπερα.Καταρχην θα παρεις μια καλη αμμο( biocats,everclean) και κατα δευτερον και παρα πολυ σημαντικο..θα παρεις μια κλειστη αμμολεκανη,γιατι απο οτι καταλαβα..εχεις την ανοιχτη.Καμια σχεση δεν εχει η μια απο την αλλη.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

ΕλευθερίαΣ. (Ελευθερια)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΕλευθερίαΣ.
H Ελευθερια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H ΕλευθερίαΣ. live laugh love έγραψε στις 19:27, 09-11-10:

Α ευχαριστώ. Ναι έχω ανοιχτή γιατί φοβόμουν μήπως δεν μπαίνει στην κλειστή...και είπα τώρα που έμαθε για τα καλά..μη μου ξαναρχίζει να τα κάνει εκτός. Από άμμο έχω Catsan και εγώ και δεν υπάρχουν μυρωδιές, αφού έφυγα για 2 μέρες και όταν γύρισα ήταν γεμάτη και παρόλο που ήταν κλειστό το σπίτι δε μύριζε καθόλου. Απλά μερικές φορές όταν πηγαίνει μυρίζει τρομερά για 2-3 λεπτά, μετά εξαφανίζεται.
Καλά...αν είναι θα πάρω κλειστή..τι να κάνω!
Ευχαριστώ

Παράθεση

κζ8 (μαρια)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη κζ8
H μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 8 γάτες (ουυυυυυ.....ενα σωρο έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 226 μηνύματα.

H κζ8 έγραψε στις 19:55, 09-11-10:

κοιτα...κ εγω φοβομουν πολυ με τις μυρωδιες γιατι την ειχα παθει με κατι φθηνες αμμους που ειχα παρει...μυριζαν και κατα τη διαρκεια κ μεταομως πηρα την everclean την αρωματικη πρασινη δηλαδη κ δεν μυριζει ουτε τη στιγμη που παει (σε κλειστη τουαλετα,)το ειχα δοκιμασει κ με ανοιχτη στο σαλονι κ μυρισε 2-3 δευτερολεπτα,αυτο μονο κ οχι τιποτα ιδιαιτερο...πιστευω ομως οτι παιζουν μεγαλο ρολο κ οι τροφες...καλη τυχη

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Άμμος - Από savvina
      Το θέμα έχει λάβει 24 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-05-10 στις 13:23.
    • Άμμος... - Από fffaye
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συμπεριφορά & Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-08-09 στις 11:28.
    • Άμμος - Από Mariel
      Το θέμα έχει λάβει 50 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συμπεριφορά & Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-11-06 στις 12:24.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους