Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,509 εγγεγραμμένα μέλη και 718,480 μηνύματα σε 22,637 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 119 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Η Λευκή ψάχνει απεγνωσμένα για σπιτάκι

Fideloudi (Λία)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Fideloudi
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,667 μηνύματα.

H Fideloudi έγραψε στις 02:10, 19-01-13:

Αυτή η γλυκιά γατούλα ψάχνει σπιτάκι εδώ κ πολύ καιρό! Είναι στειρωμένη, τα πάει καλά κ με σκυλιά. Φιλοξενείται σε ένα άδειο στούντιο μαζί με άλλες γάτες, αλλά δεν της είναι αρκετό...ζητάει συνεχώς την προσοχή κ τα χάδια της κοπέλας που τα φροντίζει. Είναι δυστυχισμένη χωρίς την ανθρώπινη παρουσία. Πρέπει να είναι λίγο μεγαλύτερη από 1 έτους.

"Είμαι 12 μηνών και ψάχνω να βρω ένα σπιτάκι παντοτινό -όχι σαν αυτά των καλών ανθρώπων που με φιλοξένησαν μέχρι σήμερα....και ήταν πολλά αυτά τα σπίτια Από μικρή "κατσικώθηκα" με το ζόρι κοντά στους ανθρώπους και με πείσμα προσπάθησα να βρω γονείς! Δεν το κατάφερα όμως μέχρι σήμερα, αλλά ποτέ δεν το έβαλα κάτω! Θα προσπαθήσω ξανά, θα με βοηθήσετε;

Είμαι πολύ χαριτωμένη, παιχνιδιάρα αλλά και χαδιάρα γατούλα, σωστή κυρία!! Μ'αρέσει να ακολουθώ από πίσω τη θετή μου μαμά σαν σκυλάκι και να κοιμάμαι στα πόδια της όταν είναι στον καναπέ και στο λαιμό της όταν κοιμάται το βράδυ τρίβοντας το κεφαλάκι μου στο μάγουλο της!! Είμαι στειρωμένη, εμβολιασμένη, αποπαρασιτωμένη και μπορούν να με μεταφέρουν οπουδήποτε εντός αττικής."
Θα τη βοηθήσετε;

Τηλ.Επικ.6949448516

http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater

ΓΑΤΑΚΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ
ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΠΡΟΩΘΗΣΗΣ ΓΑΤΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
Υπο την αιγίδα της
ΜΚΟ ΓΑΤΟΟΜΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Thessaloniki Cat Group NGO
Αρ. Πρωτ. Θεσνίκης 47320/ 2/9/2010

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  leyki_1.jpg
Εμφανίσεις:  132
Μέγεθος:  22,2 KB  
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Selina Kyle
H Ριάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,028 μηνύματα.

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 10:14, 19-01-13:

Τι γλυκό μουτράκι είναι αυτό!! Καλή τύχη Λευκή

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Lord Kratos

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lord Kratos
Ο Lord Kratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 13,689 μηνύματα.

O Lord Kratos έγραψε στις 12:29, 19-01-13:

Εύχομαι την καλύτερη τύχη στην όμορφη Λευκή!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

lovekittens (ειρηνη)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη lovekittens
H ειρηνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.

H lovekittens έγραψε στις 14:50, 19-01-13:

Αγαπουλα μου..καλη σου τυχη..

ελενα.v (Έλενα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ελενα.v
H Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 183 μηνύματα.

H ελενα.v έγραψε στις 15:55, 19-01-13:

αχ ψυχουλίτσα μου!!!!!! τόσο όμορφη και χαδιάρα που είναι σίγουρα θα βρεθεί σπιτάκι σύντομα!!!!!!
καλή τύχη!!!!!

Fideloudi (Λία)

Διακεκριμένο μέλος

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,667 μηνύματα.

H Fideloudi έγραψε στις 15:26, 22-01-13:

Κι όμως αγαπημένοι cat people, τη Λευκή τη βλέπω στη γύρα για ανεύρεση σπιτιού εδώ κ πάρα πολύ καιρό. Δεν ξέρω αν είναι γκαντέμω ή συμβαίνει κάτι άλλο, γιατί λογικά κι εγώ θα περίμενα να βρει σπιτάκι ειδικά αν είναι έτσι ο χαρακτήρας της όπως την περιγράφουν...Τέσπα, εύχομαι αυτή η χρονιά να είναι η τυχερή της κ να βρει επιτέλους μια μόνιμη αγκαλιά.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Nattii

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nattii
H Nattii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες . Έχει γράψει 168 μηνύματα.

H Nattii Για ένα γενναίο πνεύμα δεν μπορεί ποτέ ν έγραψε στις 16:19, 22-01-13:

Είναι μια πανέμορφη γατούλα και μακάρι να βρει την αγάπη που της αξίζει
Βασικά νομίζω πως αυτό που φταίει είναι ότι είναι μεγαλούτσικια ενώ οι περισσότεροι ψάχνουν για μωρό γατάκι...Αν και δεν μπορώ να καταλάβω το λόγο που απορρίπτουν τα γατάκια μόλις μεγαλώσουν λίγο...

Fideloudi (Λία)

Διακεκριμένο μέλος

H Fideloudi έγραψε στις 16:24, 22-01-13:

Μακάρι να ήταν αυτό, αλλά βλέπω την αγγελία από τότε που ήταν αρκετά μικρή. Άρα κάτι άλλο φταίει...ή δεν γίνεται...

Nattii

Δραστήριο Μέλος

H Nattii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες . Έχει γράψει 168 μηνύματα.

H Nattii Για ένα γενναίο πνεύμα δεν μπορεί ποτέ ν έγραψε στις 16:30, 22-01-13:

Βασικά νομίζω ότι είναι λάθος να επιλέγεις ζωάκι με αυτό το τρόπο.
Αν το δεις από κοντά θα δεις το χαρακτήρα του και μπορεί να σε κερδίσει ακόμα κι αν αρχικά δεν σου τράβηξε την προσοχή! Αν και για εμένα το πιο κατάλληλο είναι αυτό που εσύ έσωσες.
Δεν χρειάζεται να χαθούν οι ελπίδες όμως. Μπορεί να μην στάθηκε τυχερή μέχρι τώρα, αλλά στο μέλλον η τύχη να της χαμογελάσει

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Fideloudi (Λία)

Διακεκριμένο μέλος

H Fideloudi έγραψε στις 16:35, 22-01-13:

Σωστό κι αυτό. Εγώ έτσι μάζεψα τη μικρή μου γατούλα, από το δρόμο. Τον γατούλη μου τον είδα πρώτα σε φωτό μαζί με τον αδερφούλη του, κι όταν τα είδαμε από κοντά μου άρεσε κιόλας οπότε τον πήρα επιτόπου (παρόλο που ο αδερφούλης του ήταν θεωρητικά ο πιο ανεπτυγμένος κ πιο όμορφος κ μπορούσα να επιλέξω όποιο θέλω).

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Nattii

Δραστήριο Μέλος

H Nattii Για ένα γενναίο πνεύμα δεν μπορεί ποτέ ν έγραψε στις 16:39, 22-01-13:

Κι εγώ τη δικιά μου έξω τη βρήκα. Ναι αλλά ο δικός σου είχε αυτό το κάτι που σε κέρδισε Γι' αυτό νομίζω ότι πρώτα πρέπει να τα βλέπουμε από κοντά..

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Selina Kyle
H Ριάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,028 μηνύματα.

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 20:43, 22-01-13:

Αλήθεια, νομίζω ότι δεν παίζει ρόλο αν θα δεις ένα γατάκι από κοντά ή όχι. Βλέπετε, έτυχε σε μένα να ερωτευτώ τον γατούλη μου με την πρώτη ματιά καθώς βρισκόταν μέσα σε κλουβί κτηνιατρείου, και σ' ένα φίλο μου να ερωτευτεί την γατούλα του από μια αγγελία. Το αν στάθηκε άτυχη η Λευκή δεν είμαστε σε θέση να το κρίνουμε γιατί τίποτα δεν έχει τελειώσει ακόμα
Απλά δεν ήρθε η τύχη της ακόμα, αυτό πιστεύω

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους