Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,564 εγγεγραμμένα μέλη και 718,165 μηνύματα σε 22,539 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 330 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Μικρόσωμος σκυλάκος για υιοθεσία!

Nikos90

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nikos90
Ο Nikos90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 111 μηνύματα.

O Nikos90 έγραψε στις 17:09, 19-05-15:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=840213096060401&id=125503540864697&refid=17&_ft_=top_level_post_id.840213096060401&__tn__=%2As

Επίσης οποίος επιθυμεί να βοηθήσει μπορεί να κοινοποίει σε ανάλογες σελίδες για αδέσποτα στο facebook κλπ ή στην προσωπική του σελίδα.

Γεια σας είμαι ο Teddy, ημίαιμος, και βρίσκομαι στο Ηράκλειο Κρήτης. Μικρόσωμος, ζυγίζω περίπου 10 κιλά, φιλικός και πολύ παιχνιδιάρης όπως μου έχουν πει.

Είμαι περίπου 8 μηνών και ως αδεσποτούλης – ουσιαστικά εγκαταλελειμμένος είχα ατύχημα με αυτοκίνητο. Για καλή μου τύχη με βοήθησαν πηγαίνοντάς με άμεσα στο γιατρό. Κάταγμα στη λεκάνη ήταν η διάγνωση, με αποτέλεσμα να μην μπορώ να περπατήσω και να πονάω. Έτσι λοιπόν έμεινα για ένα μήνα με δεμένα τα δύο πίσω ποδαράκια μου και πλέον το πρόβλημα μου έχει αποκατασταθεί πλήρως!

Μπορώ να περπατάω, να παίζω και να τρέχω όπως πριν! Αγαπάω τις βόλτες με το λουράκι μου που πια έχω συνηθίσει. Τώρα το μόνο που χρειάζομαι είναι μία μόνιμη οικογένεια να με υιοθετήσει, φροντίδα και αγάπη! Να είστε σίγουροι πως θα σας το ανταποδώσω και ‘γω με τον τρόπο μου!

Θα δοθεί με τοποθέτηση Μicrochip που βαραίνει τον νέο κηδεμόνα και με συμβόλαιο υιοθεσίας απο την Ζωόφιλη Δράση.
ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑΦΕΡΕΤΑΙ ΕΩΣ ΑΘΗΝΑ.
ΔΙΝΕΤΑΙ 6 ΜΗΝΕΣ ΤΡΟΦΗ ΑΠΟ ΤΗΝ PEDIGREE ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΧΕΤΙΚΗ ΑΙΤΗΣΗ!
ΤΗΛ.6986422456 , 6949141180

ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΖΩΟΦΙΛΗ ΔΡΑΣΗ Αρ.Μητρ.Πρ.Ηρ. 1576/1999, Αρ.Απ.Πρ.Ηρ.42/1999-Αρ.Διατ.Ειρ.Ηρ. 258/2014.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Aleksa : 19-05-15 στις 18:42. Αιτία: Παράθεση πρωτότυπου κειμένου
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους