Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,656 εγγεγραμμένα μέλη και 718,196 μηνύματα σε 22,545 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 303 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Astralon, the Siberian husky

ChazyChaz95

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ChazyChaz95
H ChazyChaz95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H ChazyChaz95 έγραψε στις 23:46, 21-07-14:

Γεια σας και παλι! Οπως θυμάστε είχα ένα αρσενικό ελβετικο ποιμενικο, το οποιο αναγκαστικα να το δωσω γιατι οι ιδιοκτητες μου ελεγαν οτι δεν ειχαν κανενα προβλημα με το σκυλι και ετσι αγορασα ενα ελβετικο ποενικο. Ομως επειδη ηταν πολυ ζωηρο και γαυγιζε συνεχεια οι ιδικτητες μου καναν παραπονα και σεν με αφηναν να τον βγαζω στην αυλη γιατι ενοχλουσε λενε τον δικο τους σκυλο και εκανε ζημιες. Μου ειπαν να παρω μια αλυσιδα και να τον δεσω στο δεντρο και να τον εχω εκει. Εγω φυσικα δεν δεχτικα και ετσο η μονη λυση που εμενε ηταν να δωσω τον σκυλο, καιως δεν μπορουσα να αλλαξω σπιτι, ειχαμε κλεισει συμβολαιο για ενα χρονο και εκτος απο αυτο δεν μπορουσα να αναγκασω τους γονεις μου να κανουμε παλι μετακομιση και να δωσουν αλλες ποσες χιλιαδες για μενα. Ετσι τον εδωσα πισω στην ξαδερφη μου, απ οτι και τον πηρα.

Παλι εμεινα με την λαχταρα λοιπον. Αυτο συνεβει τα χριστουγεννα περιπου και ετσι απο τοτε παλι χαζευα σε αγγελιες και λιγουρευομουν κουταβια. Ωσπου ενας φιλος μου που εχει καθαροαιμα χασκι αποφασισε να κανει γεννα και ηθελε να μου δωσει καποιο κουταβι γιατι ξερει ποσο τα αγαπαω. Με το πολλα επισα τους δικους μου να αλλαξουμε σπιτι τον Σεπτεμβρι και να παρουμε ενα σκυλο. Αυτοι θελουν μικρο αλλα δεν πειραζει! Θα βρω δουλεια στην Μυτιληνη για να μπορω να το συντηρω μονη μου.

Πηγαμε λοιπον τις προαλλες με το αγορι μου να δουμε τα κουταβια και να κλεισουμε την συμφονια! Απο τοτε σκεφτομαι μονο την στιγμη που θα τον κρατησω στο χερια μου! Ειναι ενα πανεμορφο καθαροαιμο σιβηρικο χασκι απο εκτροφειο. Μπεζ ανοιχτο με ενα πρασσινο και ενα γαλαζιο ματι! Οπως καταλαβατε τετοια ομορφα θα πρεπει να κατεβει και σε εκθεση, οποτε ανυπομονω να λαβουμε μερος και στην πρωτη μας εκθεση! Το ξερω οτι σας κουρασα, αλλα το καλο πραγμα αργει! Απολαυστε τον λοιπον! Τον λενε Aστραλον στο πεντιγκρι αλλα δεν εχω αποφασισει ακομα για ονομα..

Με την αδερφούλα του

Νανι με τον μπαμπα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hlianna

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Hlianna
H Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 2,593 μηνύματα.

H Hlianna έγραψε στις 07:35, 22-07-14:

Ο ελβετικος ποιμενικος τελικα ηταν δικος σου και τον εδωσες ή της ξαδερφης σου?

Γιατι νομιζω δεν εχεις αποφασισει ακομα..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ChazyChaz95

Δραστήριο Μέλος

H ChazyChaz95 έγραψε στις 10:35, 22-07-14:

Της ξαδερφης μου

Το γραφω στο θεμα...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ειρήνη1234 : 22-07-14 στις 14:09. Αιτία: Merge
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ChazyChaz95

Δραστήριο Μέλος

H ChazyChaz95 έγραψε στις 12:28, 24-07-14:

Βρηκα παλιες φωτογραφιες του μικρου και ειπα να τις ανεβασω να τον δειτε νεογεννητο! Πραγματικα ηταν σαν ποντικι!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aba : 25-07-14 στις 14:55. Αιτία: Διόρθωση εικόνων
Παράθεση

Zozethecat

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Zozethecat
H Zozethecat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 34 μηνύματα.

H Zozethecat έγραψε στις 14:52, 05-09-15:

Καλεε τι εγινεε??? θελουμε καινουργιες φωτογραφιες απο τον Astralon!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Luthermes

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους