Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,542 εγγεγραμμένα μέλη και 718,134 μηνύματα σε 22,537 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 342 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Σειρά τροφής Arden

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (20 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 10,509 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 19:52, 08-01-17:

Αρχική Δημοσίευση από manose
Κι εγώ πήρα τιμήν Arden εδω και καποιες μέρες γιατι άκουσα οτι ειναι απ τις πιο ποιοτικές!
Η απορία μου ειναι: ως premium ειναι κατάλληλη και για τον στειρωμένο μου;;
Καλησπέρα φίλε manose και καλώς ήρθες στην παρέα μας.
Την συγκεκριμένη τροφή δεν την έχω δοκιμάσει ποτέ, πάντως και οι premium έχουν σειρά για στειρωμένα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

manose

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη manose
Ο manose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 2 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.

O manose έγραψε στις 20:51, 08-01-17:

Η Arden δε νομιζω οτι εχει γι αυτο ρωτάω.. Μονο μια light εκδοχή..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tammy (Δημητρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη tammy
Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (1 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.

O tammy έγραψε στις 20:51, 08-01-17:

Tην εδινα σχεδον ενα χρονο στη γατουλα μας. Καλη συσταση. Οπως λεει η ιδια η εταιρεια ειναι με κρεας καταλληλο και για ανθρωπινη χρηση και οχι υποπρο'ιοντα. Γυρω στα 30γρ πρωτε'ινη και 19γρ λιπαρα στα100γρ. Η light 11γρ λιπαρα, αν θυμαμαι καλα. Ειχα ακουσει οτι αυτη με το σολομο δεν αρεσε και πολυ και ετσι δεν τη πηρα. Εχει και χαμηλο φωσφορο, οποτε την εδινα στη κουτσουνα μου. Και η Ταμαρα στειρωμενη ειναι. Μετα τη ψιλοβαρεθηκε... Εψαχνα και γω για κατι καλυτερο, οποτε δεν ξαναπηρα. Παντως δεν εχω να πω κατι αρνητικο. Και την τιμη της λογικη την βρισκω. Αυτα απο μενα και καλωσηρθες. [Μολις ειδα οτι αναρτησες τα συστατικα. Παλι καλα που εχω καλη μνημη και δεν εγραψα καμμια βλακεια.]

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tammy : 08-01-17 στις 20:55.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

manose

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη manose
Ο manose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 2 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.

O manose έγραψε στις 21:43, 08-01-17:

Ευχαριστω!
Περισσότερο η ερώτηση αφορά την ιδιαιτερότητα των στειρωμενων αρσενικών και στο οτι η εταιρεία δεν εχει τίτλο ξεκάθαρα για στειρωμένα, σε συνάρτηση και με την υψηλή πρωτεΐνη, παρόλη την προφανως καλη της ποιότητα!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

pepper

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη pepper
H pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 385 μηνύματα.

H pepper έγραψε στις 11:18, 09-01-17:

Οι περισσότερες grain free δεν βγάζουν ξέχωρα για στειρωμένα, γιατί ανταποκρίνονται στις ανάγκες και αυτών. Πάρε την light, κι εγώ την έχω δοκιμάσει.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nikos90

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nikos90
Ο Nikos90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 111 μηνύματα.

O Nikos90 έγραψε στις 00:41, 27-01-17:

Σκέφτομαι να αλλάξουμε τροφή από την Pro Plan σε Arden Grange. Τη θεωρείτε ποιοτικοτερη σε σχέση με την Pro Plan;

Παράθεση

garfeild '15 (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη garfeild '15
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O garfeild '15 έγραψε στις 08:54, 27-01-17:

Αρχική Δημοσίευση από Nikos90
Σκέφτομαι να αλλάξουμε τροφή από την Pro Plan σε Arden Grange. Τη θεωρείτε ποιοτικοτερη σε σχέση με την Pro Plan;
Καλημέρα. Η Pro Plan είναι μια αρκετά καλή τροφή και την ξέρω γιατί όταν είχαμε μόνο τον Garfield αυτή του έδινα. Έχει όμως δημητριακά, ανήκει στην κατηγορία premium. H Arden Grange επειδή δεν περιέχει δημητριακά ανεβαίνει κατηγορία στις super premium, αλλά περιέχει και αυτή, μαγιά και βύνη. Δεν την γνωρίζω αλλά θεωρητικά είναι πιο καλή. Εάν το γατονι δεν έχει πρόβλημα δυσανεξίας (όπως εμάς η Lagertha) σε καλύπτει. Εάν τώρα θέλεις ποιοτικότερη τροφή που να πλησιάζει στην φυσική διατροφή των αιλουροειδών, διότι τα αιλουροειδή είναι αμιγώς σαρκοφάγα (όχι όπως τα σκυλάκια που μπορούν να φανέ τα πάντα) μπορείς να κοιτάξεις στις ολιστικές-βιολογικές τροφές, που είναι 100% grain free. Ορισμένες από αυτές δεν έχουν και τόσο μεγάλη διαφορά στην τιμή με την Arden Grange

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Σειρά τροφής Vegan Ami Cat - Από Eva82
      Το θέμα έχει λάβει 49 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διατροφή.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-12-16 στις 22:37.
    • Σειρά τροφής Feline - Από Piwaki
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διατροφή.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-10-11 στις 16:27.
    • Σειρά τροφής Eukanuba - Από nenaki20271
      Το θέμα έχει λάβει 28 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διατροφή.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-08-10 στις 12:44.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους