Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,662 εγγεγραμμένα μέλη και 718,198 μηνύματα σε 22,546 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 364 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Σειρά τροφής Purina

flora.stv

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη flora.stv
H flora.stv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H flora.stv έγραψε στις 13:13, 23-06-12:

Υιοθέτησα προσφατα μια γατούλα που ήρθε ξαφνικα στην αυλή μου. Στην αρχή (2 εβδομαδες περιπου) της εδινα μια τροφη χυμα με την οποια τα κακακια μας ηταν αρκετα συμπαγη και μαζέυονταν ευκολα. Τωρα που είπα δεν θα ξαναπάρω χύμα και πηρα την τόνους παρατηρησα οτι έχουν χειροτερέψει (ας μην επεκταθώ, καταλαβαίνετε νομίζω )... Μπορει να φταιει η τροφή ή κατι άλλο; δυστυχως στον κτηνιατρο δεν μπορούμε να παμε πριν την 1η του επόμενου μήνα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

AperfectCircle

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη AperfectCircle
Ο AperfectCircle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 61 μηνύματα.

O AperfectCircle έγραψε στις 23:02, 05-04-13:

λοιπόν εδώ και δύο μήνες μπορεί και παραπάνω,παίρνω σε κάτι αδέσποτα γατάκια την purina tonus kitten αλλα είχα δεί την μαμά τους αν δεν κάνω λάθος και άλλον έναν γάτο ενήλικο που δεν πρέπει να τρώγανε αρκετά.Έτσι χθές πήρα την purina tonus για ενήλικες γάτες και μου είπαν δεν πειράζει να την τρώνε και τα μικρότερα που για αυτά πρόσεχα την διατροφή περισσότερο.έχουν ηλικία 8-9 μηνών περίπου πρέπει να είχαν γεννηθεί το καλοκαίρι ιούλιο η αύγουστο.λέτε να ξανά γυρίσω πάλι στην kitten και να περιμένω λίγους μήνες η δεν υπάρχει πρόβλημα?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

AperfectCircle

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη AperfectCircle
Ο AperfectCircle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 61 μηνύματα.

O AperfectCircle έγραψε στις 16:12, 24-05-13:

βρές εσείς απαντήστε και σε μένα καμία φορά! σκέφτομαι να τους πάρω αύριο ξανά την kitten αφού την τελευταία φορά αυτήν είχα δώσει και την επόμενη να αρχίσω την κανονική?απλά δεν ξέρω αν η μεγάλη θα τρώει αυτήν για τα μικρά γιατί όσες φορές την δίνω μόνο τα μικρά έβλεπα αν και έφευγα μετά απο λίγο ενώ όταν έδωσα και την μεγάλη πρίν καιρό αυτήν πρώτη την πετύχαινα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aba
H Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 10,001 μηνύματα.

H aba έγραψε στις 16:40, 24-05-13:

Λογικά η διαφορά του είναι πως η kitten είναι περισσότερο θρεπτική (και ίσως με περισσότερα λιπαρά) για τη σωστή ανάπτυξη των μικρών. Δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα αν τη φάει κι η μαμά, άλλωστε αφού ζει έξω δε θα έχει κατά πάσα πιθανότητα πρόβλημα βάρους!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (20 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 10,509 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 23:08, 24-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από AperfectCircle
λοιπόν εδώ και δύο μήνες μπορεί και παραπάνω,παίρνω σε κάτι αδέσποτα γατάκια την purina tonus kitten αλλα είχα δεί την μαμά τους αν δεν κάνω λάθος και άλλον έναν γάτο ενήλικο που δεν πρέπει να τρώγανε αρκετά.Έτσι χθές πήρα την purina tonus για ενήλικες γάτες και μου είπαν δεν πειράζει να την τρώνε και τα μικρότερα που για αυτά πρόσεχα την διατροφή περισσότερο.έχουν ηλικία 8-9 μηνών περίπου πρέπει να είχαν γεννηθεί το καλοκαίρι ιούλιο η αύγουστο.λέτε να ξανά γυρίσω πάλι στην kitten και να περιμένω λίγους μήνες η δεν υπάρχει πρόβλημα?
Η βασικη διαφορα που εχουν οι kitten τροφες ειναι οτι δεν εχουν συστατικα που δεν μπορουν να απορροφησουν οι οργανισμοι των μικρων γατιων γιατι ακομα δεν εχουν αναπτυχθει σωστα τα εντερακια τους. Αφου ομως εχουν περασει τον εκτο μηνα, ειναι ενταξει να φανε και τροφη για ενηλικα γατια.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

efini

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη efini
H efini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H efini έγραψε στις 16:59, 11-06-15:

Εγω επερνα ProPlan για το γατουνι μου, μου αρεσε σαν τροφη αλλα ο Αρης μου δεν χορτενε και κλαψουριζε συναιχεια για φαι και μου κραταγε περιπου 3βδμ μπορει και λιγορερο, και τωρα λογο οικονομικης κρισης της τσεπης μου οπως οι περισσοτεροι το γυρισα σε Purina One γιατι τα συστατικα της ειναι σχεδον ιδια με την Pro Plan. Tα κακακια του δεν μυριζουνε καθολου!! δεν μου εκανε διαρροια, και την τρωει ευχαριστα! Οσο για την tonus μας εδωσε δειγμα το pet-shop και ουτε να την φτυσει! τελικα πιστευω οτι εχει να κανει με το τι ταιριαζει στο καθε ενα...επισης ειδα στα σουπερ μαρκετ τα ΟΚ την whiskas sterillized στα 8ε και κατι τα 2κιλα περιπου....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

maria_lulu (Mαρία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη maria_lulu
H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (2 κουνελάκια (Άλεξ και Μήνα) και κατι αλλα ζωακια έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,633 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε στις 11:21, 13-06-15:

Σε μια έκθεση μορφολογίας γάτας που είχα πάει, μου έδωσαν δείγμα της pro plan για στειρωμένα. Στις γάτες μου δεν τους άρεσε! Στο τέλος την έδωσα στα αδέσποτάκια της αυλή μας. Ούτε αυτά την έφαγαν με ευχαρίστηση...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

rouli726 (έφη)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη rouli726
H έφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 772 μηνύματα.

H rouli726 γατομαμά! έγραψε στις 11:43, 16-11-15:

Καλησπερα. Ποια η γνωμη σας για την Purina one sterilized; ειναι αναμεσα σε friskies και pro plan? Την εχει δοκιμασει κανεις; γττην βρηκα σε προσφορα.
Ειναι καλυτερη απο τη brekkies;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

garfeild '15 (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη garfeild '15
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O garfeild '15 έγραψε στις 12:55, 17-11-15:

Καλημέρα. Την Purina one sterilized την έδινα στον Garfeild. Δεν είχαμε κάποιο πρόβλημα, αλλά "πρόλαβα" και του την έδωσα για λίγο καιρό. Πλέον, επειδή η Lagertha, έχει δυσανεξία στα δημητριακά και δεν μπορούσαμε να έχουμε άγχος μήπως φάει από το πιάτο του Garfeild και επειδή το ψάξαμε λίγο περισσότερο το θέμα, την σταματήσαμε και αγοράζουμε τροφή χωρίς δημητριακά οι οποίες ταυτόχρονα κάνουν και για τα στειρωμένα. Επειδή έχουμε τρέξει πολύ με την δυσανεξία της μικρής, θα σου πρότεινα, όχι την friskies ή κάποιες από τα σουπερ μάρκετ. Είναι σαν να τρως κάθε μέρα γαριδάκια και τσιπς. Η pro plan είναι σε καλύτερη μοίρα αλλά και πάλι και αυτή περιέχει δημητριακά. Η γνώμη μου, εάν μπορείς να το αντέξεις οικονομικά, προτίμησε κάποια τροφή χωρίς!. Και θα μου πεις τώρα, γιατί τέτοιο κόλλημα μαζί τους. Η γάτες, όπως και όλα τα αιλουροειδή είναι καθαρά σαρκοφάγα ζώα. Στην φύση δεν υπήρχε περίπτωση να φάνε καλαμπόκι! Και εκτός αυτού θα έχεις μακροπρόθεσμα οφέλη. Οι ολιστικές και βιολογικές τροφές (αυτές που περιέχουν μόνο κρέας, φρούτα και λαχανικά) εκτός του ότι είναι υποαλλεργικές βοηθανε στην διατήρηση του βάρους και του λίπους γιατί περιέχουν μόνο ζωικές πρωτεΐνες. Έχουν χαμηλά ποσοστά ασβεστίου οπότε μειώνεται το πρόβλημα με την ουρολιθίαση. Ταυτόχρονα περιέχουν ω-λιπαρά, αντιοξειδωτικά και διάφορα άλλα καλούδια που βελτιστοποιούν την ποιότητα ζωής των μικρών "δυναστών". Το μόνο κακό μαζί τους είναι η τιμή τους (είναι πιο ακριβές από τις απλές που έχουν πολύ λίγο κρέας και πάρα πολλά δημητριακά για να "παίρνουν" όγκο). Εγώ παρόλο που εδω στα Ιωάννινα μόνο ένα petshop φέρνει τέτοια τροφή (ακόμη και οι royal canin και οι Hills έχουν δημητριακά) εννοείται λογω κόστους, πλέον δίνω και στα δυο grain free. Μόνο και μόνο που βλέπω την γούνα τους να γυαλίζει και να είναι σαν βελούδο, μου είναι αρκετο. Στην Αθήνα είστε πιο τυχεροί, υπάρχουν αρκετά petshop που διαθέτουν μεγάλη ποικιλία από grain free. Εάν το ψάξεις λίγο στο ιντερνέτ θα μπορέσεις να βγάλεις τα δικά σου συμπεράσματα και να αποφασίσεις για την διατροφή τους.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

eboom

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη eboom
H eboom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H eboom έγραψε στις 16:00, 13-03-19:

Καλησπέρα σας. Είμαι καινούρια στο φόρουμ αν και σας διαβάσω πολύ καιρό. Ταΐζω 3-4 αδέσποτες γάτες εδώ στην γειτονιά. Δεν είναι στειρωμένες μιας και δεν υπάρχει εδώ κοντά κτηνίατρος! Πριν ένα μήνα παρατήρησα πως ο ένας γατούλης κατουρούσε αίμα... πήρα τηλ μια κτηνίατρο και μου είπε να του δώσω αντιβίωση augmentin και baytril. Ευτυχώς του πέρασε. Μου είπε ότι μάλλον ευθύνεται η κακής ποιότητας τροφής χύμα από το market που έπαιρνα. Δεν έχω την οικονομική δυνατότητα να αγοράσω ακριβή τροφή. Οπότε θα ήθελα την γνώμη σας για την Purina Cat Chow Urinary που βρήκα στο google. Είναι καλή τροφή; Έχετε να μου προτείνετε κάποια καλύτερη εξίσου οικονομική;; Σας ευχαριστώ!!

Βρήκα τα συστατικά :
Δημητριακά (42% ολικής άλεσης*), Κρέας και ζωικά παράγωγα (20%**), Εκχυλίσματα φυτικών πρωτεϊνών, Έλαια και λίπη (0.7% ιχθυέλαιο), Παράγωγα φυτικής προέλευσης (2.7% αποξηραμένος πολτός τεύτλου, 0.07% αποξηραμένος μαϊντανός ισοδύναμο με 0.4% μαϊντανό*), Λαχανικά* (2% αποξηραμένη ρίζα σικορέ, 0.07% αποξηραμένο καρότο ισοδύναμο με 0.4% καρότο, 0.07% αποξηραμένο σπανάκι ισοδύναμο με 0.4% σπανάκι), Ανόργανα άλατα, Μαγιά* (0.3%). *Φυσικά συστατικά **ισοδύναμο με 40% αφυδατωμένο κρέας και ζωικά παράγωγα, κατ' ελάχιστο 14% κοτόπουλο

Περιεκτικότητα σε πρωτεΐνες 32.0% Περιεκτικότητα σε λιπαρές ουσίες 11.0% Ακατέργαστη τέφρα 7.5% Ακατέργαστες διατροφικές ίνες 2.5%
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη eboom : 13-03-19 στις 16:07.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γατόκαρδος (Ορέστης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γατόκαρδος
Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 2 γάτες (2 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 122 μηνύματα.

O Γατόκαρδος έγραψε στις 18:22, 13-03-19:

Καλωσόρισες και ειλικρινά χαίρομαι που φροντίζεις αδεσποτάκια. Αυτές τις ψυχούλες που δεν στάθηκαν τυχερές σαν τις δικές μας γάτες.Στην ερώτηση σου,τώρα...Εγώ στα αδέσποτα δίνω Brikkies. Η τιμή είναι από 2 ως 2,5 ευρώ το κιλό. Οι συσκευασίες όμως είναι μεγάλες, 15 ή 20 κιλά. Είναι μια οικονομική λύση και η τροφή δεν είναι για πέταμα. Τουλάχιστον το πρώτο συστατικό είναι ζωικής προέλευσης.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 36,408 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 21:00, 13-03-19:

Εφοσον ταιζεις αδεσποτα,λογικοτατο να μην μπορεις να διαθετεις πολλα λεφτα.Και εφοσον ειχε προβλημα ενα γατι και ρωτησες κτηνιατρο και σου ειπε αυτην,αυτην να τους βαζεις.
Παράθεση

eboom

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη eboom
H eboom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H eboom έγραψε στις 00:53, 14-03-19:

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας και καλώς σας βρήκα! Μακάρι να είχα την οικονομική δυνατότητα να τους προσφέρω περισσότερα αλλά οι εποχές είναι δύσκολες... Πάντως ο κτηνίατρος δεν μου πρότεινε τροφή, στο skroutz έγραψα "urinary" και η πιο φτηνή τροφή που μου έβγαλε ήταν η Purina Cat Chow Urinary....Γι' αυτό και ζήτησα την γνώμη σας, καλή μου φαίνεται όμως και η BREKKIES EXCEL SPECIAL URINARY CARE 20KG που χρησιμοποιήσει ο Γατόκαρδος.
Δεν ξέρω λίγο μπερδεύτηκα....
Πάντως όταν τα ταΐζω και μετά πάω να τα χαϊδέψω αμέσως γουργουρίζουν και το εκλαμβάνω ως "ευχαριστώ" και είναι η καλύτερη ανταμοιβή...
Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Aleksa
H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,586 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε στις 08:41, 14-03-19:

Την Purina Cat CHrow Urinary δεν την έχω χρησιμοποιήσει και δεν ξέρω.. Η Brekkies είναι αυτή που προμηθεύομαι κι εγώ για τα αδεσποτάκια και την τρώνε με περισσότερη όρεξη σε σύγκριση με άλλες που είχα δοκιμάσει στο παρελθόν να τα ταΐσω, παρότι έχω την εντύπωση οτι είναι κατα τι ακριβότερη σε σχέση με πολλές χύμα.
Όμως, καθώς πολύ σωστά λες, η χαρά που έχουν και η ευγνωμοσύνη που σου δείχνουν με τον δικό τους τρόπο όταν τους δίνεις τροφή, είναι το καλύτερο δώρο!
Παράθεση

Guest00005

Guest

Το avatar του χρήστη Guest00005
. Έχει γράψει n/a μηνύματα.

O Guest00005 έγραψε στις 21:18, 15-03-19:

Την Cat Chow (Tonus) την παίρνω καμιά φορά για τις γάτες της αυλής αλλά μόλις σήμερα παρατήρησα πως το πρώτο της συστατικό της είναι τα δημητριακά. (είμαι αδικαιολόγητη) Οι γάτες έχουν θέμα με διάρροιες και αυτή χειροτερεύει πολύ το πρόβλημα. Μόλις τελειώσει το σακί δεν πρόκειται να τους την ξαναπάρω.

Η γάτα που έχω μέσα στο σπίτι τρώει Purina One που είναι σίγουρα καλύτερη και οικονομική. 6 χρόνια τώρα δεν είχαμε το παραμικρό πρόβλημα. (Παρ'όλα αυτά θα της την αλλάξω, είμαι στο ψάξιμο για κάτι καλύτερο)
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Guest00005 : 15-03-19 στις 21:29.
Παράθεση

dimitradra (Δημητρα)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη dimitradra
H Δημητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 906 μηνύματα.

H dimitradra έγραψε στις 21:43, 15-03-19:

Αρχική Δημοσίευση από Kallie
Η γάτα που έχω μέσα στο σπίτι τρώει Purina One που είναι σίγουρα καλύτερη και οικονομική. 6 χρόνια τώρα δεν είχαμε το παραμικρό πρόβλημα. (Παρ'όλα αυτά θα της την αλλάξω, είμαι στο ψάξιμο για κάτι καλύτερο)
Για τη γάτα σου στο σπίτι - εφόσον έχεις μόνο μια - θα σου πρότεινα να πάρεις μια πολύ καλή τροφή grain free χωρίς καθόλου δημητριακά. Δοκιμασμένες ειναι της acana και της carnilove (που δίνουμε και στα δικά μας). Είναι βέβαια πολύ πιο ακριβές αλλά οι γάτες τρώνε λιγότερο οπότε στην ουσία μάλλον δεν έχει πολύ μεγάλη διαφορά στην τιμή. Με μια μάλιστα γάτα το μεγάλο σακούλι κρατάει για αρκετό καιρό (για να καταλάβεις με 3 εγώ και αγοράζω κάθε μήνα. Οπότε εσενα σίγουρα θα σε βγάζει ένα τρίμηνο)... Θέλει βέβαια προσοχή στην προσαρμογή γιατί όταν ένα ζώο έχει συνηθίσει να τρώει τροφή τίγκα στα δημητριακά η grain free μπορεί να της πέσει βαριά. Υπάρχουν φυσικά και άλλες απλώς αυτές τις 2 τις έχουμε ήδη δοκιμάσει και τις γνωρίζουμε.

Στα αδέσποτα δυστυχώς δεν έχουμε την οικονομική δυνατότητα να παίρνουμε τόσο καλή τροφή οπότε τουλάχιστον όλοι μας προσπαθούμε να αγοράζουμε κάποια οικονομική μέτρια προς καλή.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    chriskris2

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Σειρά τροφής Αcana - Από Ρια Αρωνιάδα
      Το θέμα έχει λάβει 685 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διατροφή.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-01-19 στις 21:42.
    • Σειρά τροφής Eukanuba - Από nenaki20271
      Το θέμα έχει λάβει 28 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διατροφή.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-08-10 στις 12:44.
    • Σειρά τροφής Bosch - Από escape
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διατροφή.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-05-10 στις 01:02.
    • Σειρά τροφής Lacky - Από marina-kr
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διατροφή.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-02-10 στις 16:01.
    • Σειρά τροφής Sanimed - Από yasmin1gr
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διατροφή.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-08-09 στις 19:20.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους