Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,498 εγγεγραμμένα μέλη και 718,123 μηνύματα σε 22,532 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 289 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

SOS!! Ζητείται φιλοξενία για μωρό γατάκι!!

sulvia

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη sulvia
H sulvia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H sulvia έγραψε στις 14:25, 29-07-12:

Γεια σας. Βρηκα χτες στη Γλυφαδα παρατημενο στη μεση του δρομου ενα πολυ μικρο γατακι,το πηρα,του εδωσα γαλα με συριγγα αλλα ηδη εχω ενα γατο αρσενικο πανω και οι γονεις μου δεν το θελουν..ωστοσο δεν ξερω απο νεογεννητα,αυτο χρειαζεται να θηλασει.δεν μπορω να το φροντισω. εχει μισοκλειστα ματακια και μετα βιας πινει λιγο γαλα.δεν μπορω να το παρω με τιποτα σπιτι ουτε κανεις αλλος που ρωτησα μπορει. το εχω αφησει στον κηπο,κατεβαινω να του δωσω τροφη αλλα δεν τη δεχεται και οι γατες που υπαρχουν στον κηπο δεν ειναι καθολου φιλικες απεναντι του. φοβαμαι πως δεν θα επιβιωσει ειδικα αν το ακουσει ο σπιτονοικοκυρης να φωναζει. Υπαρχει κανεις για φιλοξενια που να ξερει απο μωρα γατακια? βοηθηστε με δεν ξερω τι να κανω και που να απευθυνθω!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

FELINE ANGELS

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη FELINE ANGELS
H FELINE ANGELS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 77 μηνύματα.

H FELINE ANGELS έγραψε στις 13:27, 03-08-12:

τι απέγινε με το γατάκι;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους