Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,551 εγγεγραμμένα μέλη και 718,139 μηνύματα σε 22,537 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 280 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Χρηστάκης ο μούργος

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (20 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 10,509 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 15:58, 04-02-13:

Ειμαι ο Χρηστακης ο Μουργος, ο καημενος γατουλης απο την Συρο.
Με βρηκανε σχεδον πεθαμενο στην Συρο, νιαουριζα πανω σε εναν κεντρικο δρομο την παραμονη των Χριστουγεννων και κανεις δεν με βοηθησε, θα σας πω την ιστοριουλα μου...
Με ειχε μια κοπελα που ειχε φαρμακειο στην Συρο, Ελενη ηταν το ονομα της, αλλα μια μερα τα μαζεψε κι εφυγε και εμενα μαζι με τα αλλα γατακια που ειχε μας παρατησε στον δρομο. Ποιος ξερει γιατι;
Μας ταιζαν που και που οι γειτονες, εγω ομως βγηκα πολυ ευαισθητουλης και δεν μπορουσα να ζησω εξω. Μαλλον δεν ειχα κοιμηθει ποτε ξανα απο τοτε που με παρατησαν, ειμαι μικρουλης, μολις ενος χρονου.
Μια κοπελα που περναγε εκεινη την τυχερη για μενα μερα, με ειδε και με βοηθησε. Με πηγε σε κτηνιατρο εκει στην Συρο για 3 μερες και μετα με πηρε μαζι της στην Αθηνα οπου μου κανανε ολες τις απαραιτητες εξετασεις.
Και ακουστε τωρα τι εχω, εχω FIP ( λοιμωδη περιτονιτιδα 1/800 ), ειμαι φορεας δηλαδη και γι' αυτο δεν μπορω να ζησω μαζι με αλλα γατακια γιατι θα τα κολλησω. Οποτε ψαχνω για ενα σπιτακι που δεν θα εχει γατουλες ( σε σκυλακια και ανθρωπους δεν κολλαει ).
Ειμαι πολυ φιλικος γατουλης, τρωω πολυ, αυτο ειναι το μονο ελαττωμα μου, κοιμαμαι βαρια, δεν ακουω τιποτα στον υπνο μου. Εχω παρει κιλακια, μη σας πω οτι εχω γινει και χοντρουλης, μεσα σε τρεις εβδομαδες. Ξερω απο αμμο, ειμαι καλοψυχος και χαδιαρης.
Προσωρινα με φιλοξενει μια καλη κοπελα που εχει στο μικρο σπιτακι της 4 γατουλες και 6 πολυ μεγαλοσωμους σκυλους και δυσκολευεται πααααρα πολυ! Εγω ζω σε μια μικρη αποθηκουλα 1χ1.
Παρακαλω πολυ βοηθηστε με να βρω μια καλη και φιλοζωη οικογενεια, θα ειμαι καλος και πιστος γατος. Το μονο που θελω ειναι μια ζεστη γωνιτσα να κοιμαμαι και να σας κανω γουρ γουρ ολη την ωρα. Επισης δεν μαδαω και θα με δωσουν στειρωμενο!!!
Το τηλεφωνο που μπορειτε να με βρειτε ειναι 6974102856 και 210-7773086 και το e-mail μου ειναι valeriablonde1@hotmail.com
Βιαστειτε, θελω πολυ να ζησω, ειμαι ακομα πολυ μικρος!

Φιλζωικο σωματειο Παλαιου Φαληρου αρ. πρωτοκολλου 5656/2003

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Lord Kratos

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lord Kratos
Ο Lord Kratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 13,689 μηνύματα.

O Lord Kratos έγραψε στις 17:00, 04-02-13:

Μακάρι να έχει την καλύτερη τύχη!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

ελενα.v (Έλενα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ελενα.v
H Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 183 μηνύματα.

H ελενα.v έγραψε στις 19:10, 04-02-13:

ψυχουλίτσα μου όμορφη!!!!! καλή τύχη!!!!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (20 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 10,509 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 11:38, 06-02-13:

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  CAM00385.jpg
Εμφανίσεις:  76
Μέγεθος:  292,6 KBΠατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  CAM00386.jpg
Εμφανίσεις:  58
Μέγεθος:  299,5 KB
Ψαχνουμε ακομα μια οικογενεια να μας αγαπησει και μας.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Fideloudi (Λία)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Fideloudi
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,667 μηνύματα.

H Fideloudi έγραψε στις 11:28, 11-02-13:

Ε όχι κ μούργος αυτή η αξιολάτρευτη κ πονηρή φατσούλα! Εύχομαι να βρει το σπίτι κ τον γατογονιό που του αξίζει

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους