Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,487 εγγεγραμμένα μέλη και 718,119 μηνύματα σε 22,530 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 345 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Είδη σπιτιού

Backdrop

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Backdrop
H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 313 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε στις 02:30, 04-08-13:

Η αληθεια ειναι πως δεν ξερω εαν υπάρχει ανάλογο θέμα..

Ήθλεα να ρωτήσω εάν γνωρίζετε καταστήματα είτε αλυσίδες είτε και όχι, που να έχουν πολύ φθηνά κρεβάτια ή στρώματα!!
Το κρεβάτι έσπασε... ελπίζω όχι λόγω πάχους , αλλά επειδή το έχω από τότε που ήμουν 7 χρονών... Μπορείς να πεις ότι πήγε από γερατιά!!

Ψάχνω κάτι πολύ φθηνό!
Κάθε πρόταση δεκτή!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (20 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 10,509 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 09:39, 04-08-13:

Ενας ξαδελφος μου αλλα και μια γνωστη μου, πηραν πολυ φθηνα κρεββατια μαζι με το στρωμα τους απο το Practiker. Εγω βεβαια δεν ειμαι σιγουρη πως θα επαιρνα επιπλο απο εκει μια και οτι εχω δει μεχρι τωρα, μου μοιαζει ελαττωματικο, αλλα ισως αν ψαξεις να βρεις κατι καλο.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Backdrop

Δραστήριο Μέλος

H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 313 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε στις 09:43, 04-08-13:

Καλημέρα!!

Τα κοίταξα του πρακτικερ ...Η αλήθεια είναι πως είδα μόνο τα κρεβάτια δεν είδα και στρώματα!
Η αλήθεια είναι πως και εμένα μου κάνουν λίγο κάπως τα πράγματα από εκεί.. Το έχω στο νου μου κυρίως για άλλου είδους αντικείμενα το συγκεκριμένο μαγαζί!!
Αλλά αφού θα είμαι κόντα αύριο ίσως και να πάω να τα τσεκάρω!!
Ευχαριστώ!!!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CatLover09

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη CatLover09
H CatLover09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 409 μηνύματα.

H CatLover09 έγραψε στις 09:49, 04-08-13:

Ενας φιλος μου που του εσπασε το κρεβατι,πηρε παλετες και εριξε το στρωμα απο πανω και κοιμαται μια χαρα!
Επισης ειναι πολυ της μοδας να εχεις ενα στρωμα καταχαμα στο δωματιο. Το βλεπω σε πολλα σπιτια χρονια τωρα!
Απο ικεα μακρια. Φανταζομαι τα ιδια θα ειναι και τα επιπλα απο πρακτικερ. Μηπως να φτιαξεις μονη σου ενα κρεβατι?
Το λεω γιατι εμεις μελλοντικα σκεφτομαστε να φτιαξουμε μονοι μας ενα καναπε.

http://www.back-to-nature.gr/2013/01...post_4454.html

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aba : 05-08-13 στις 14:20. Αιτία: merge posts
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Backdrop

Δραστήριο Μέλος

H Backdrop έγραψε στις 16:19, 11-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από CatLover09
Ενας φιλος μου που του εσπασε το κρεβατι,πηρε παλετες και εριξε το στρωμα απο πανω και κοιμαται μια χαρα!
Επισης ειναι πολυ της μοδας να εχεις ενα στρωμα καταχαμα στο δωματιο. Το βλεπω σε πολλα σπιτια χρονια τωρα!
Απο ικεα μακρια. Φανταζομαι τα ιδια θα ειναι και τα επιπλα απο πρακτικερ. Μηπως να φτιαξεις μονη σου ενα κρεβατι?
Το λεω γιατι εμεις μελλοντικα σκεφτομαστε να φτιαξουμε μονοι μας ενα καναπε.

http://www.back-to-nature.gr/2013/01...post_4454.html

Αρκετά ενδιαφέρον!!! Θα το κοιτάξω!!
Εάν μου βγει κάτι πραγματικά καλό ίσως και να το τολμήσω!!

Παράθεση

CatLover09

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη CatLover09
H CatLover09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 409 μηνύματα.

H CatLover09 έγραψε στις 19:38, 11-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Backdrop

Αρκετά ενδιαφέρον!!! Θα το κοιτάξω!!
Εάν μου βγει κάτι πραγματικά καλό ίσως και να το τολμήσω!!
Να το τολμησεις και οταν με το καλο το ολοκληρωσεις να ανεβασεις φωτογραφιες να το καμαρωσουμε!
Προσωπικα μου αρεσουν παρα πολυ αυτα τα τοσο ιδιαιτερα επιπλα που τα φτιαχνεις μονος σου και με πολυ αγαπη! Αν το μελλον μας δεν ηταν τοσο αβεβαιο (δεν ξερουμε αυριο αν θα ειμαστε Β. Ευρωπη ή Σικαγο ή ακομα κι αν μεινουμε Ελλαδα ισως χρειαστει να αλλαξουμε σπιτι),ηδη θα ειχαμε ξεκινησει να φτιαχνουμε τα δικα μας επιπλα!
Καλη επιτυχια!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Είδη ζαχαροπλαστικής - Από Claire Rentfield
      Το θέμα έχει λάβει 14 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Αναδημοσιεύσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-09-15 στις 21:33.
    • [ Απειλούμενα είδη ] Θαλάσσιες χελώνες της Μεσογείου - Από Selina Kyle
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ζώα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-11-12 στις 16:50.
    • Χαρίζω είδη υγιεινής :Ρ!!!!!! - Από goth
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-10-12 στις 16:25.
    • Τα είδη νιαουρίσματος - Από Gloriana
      Το θέμα έχει λάβει 28 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση επι παντός γατιστητού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-11-07 στις 16:49.
    • Είδη γάτας...!!! - Από Γωγω
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γενική συζήτηση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-10-06 στις 14:16.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους