Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,496 εγγεγραμμένα μέλη και 718,123 μηνύματα σε 22,532 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 284 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Περίεργη θηλή αρσενικού γάτου

dimkat

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη dimkat
H dimkat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H dimkat έγραψε στις 23:52, 03-02-15:

Καλησπέρα σας.
Εδώ και πολύ καιρό, η μια θηλή του γάτου μου είναι κάπως έτσι, όπως φαίνεται στη φωτογραφία.
Μου φάνηκε περίεργο, ρώτησα τον κτηνίατρο και μου είπε ότι είναι φυσιολογικό να μην έχει τρίχωμα γύρω γύρω απο τη θηλή, και ότι το υπόλοιπο είναι μαύρο δέρμα ( ο γάτος μου είναι ασπρόμαυρος).

Η άποψή σας;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  2015-02-03 23.45.04.jpg
Εμφανίσεις:  209
Μέγεθος:  1,14 MB  
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Aleksa
H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,559 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε στις 00:13, 04-02-15:

Καλώς όρισες dimcat !
Και καλωσορίζουμε και τον γατούλη σου, του οποίου η θηλή μου φαίνεται αρκετά φυσιολογική κι εφ'όσον κι ο κτηνίατρος το επιβεβαιώνει, δεν βλέπω λόγο ανησυχίας. Θα χαρούμε αν θέλεις να μας τον συστήσεις, να μάθουμε τη δική σας ιστορία, μα να δούμε και τη φατσούλα του εδώ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους