Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,509 εγγεγραμμένα μέλη και 718,480 μηνύματα σε 22,637 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 133 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Ceramic Cat Drinking Fountain

Nikkolas

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Nikkolas
. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

O Nikkolas έγραψε στις 17:40, 18-02-15:

Γεια σας ,

Ήμουν αρκετά ενθουσιασμένος όταν αγόρασα αυτό το σιντριβάνι για την γάτα μου, αλλά δυστυχώς εκείνη δεν έδειξε τον ίδιο ενθουσιασμό!
Είναι μια απίστευτα αθόρυβη συσκευή και ένα από τα μεγάλα πλεονεκτήματα της είναι ότι πλένετε στο πλυντήριο πιάτων.
Πολλά είναι τα γατιά που τρελαίνονται να πίνουν νερό από το σιντριβάνι, όπως επίσης και μικρόσωμα σκυλάκια.
Εδώ μπορείτε να δείτε το σιντριβάνι:
http://www.amazon.co.uk/Lucky-Kitty-Ceramic-Drinking-Fountain-UK-Plug/dp/B005ELO7FO/ref=aag_m_pw_dp?ie=UTF8&m=AYKDUD1OY7OZH
Εγώ είχα αγοράσει και μια έξτρα αντλία:
http://www.amazon.co.uk/Lucky-Kitty-low-voltage-quality-pump-PSU/dp/B00M99HY8Q/ref=aag_m_pw_dp?ie=UTF8&m=AYKDUD1OY7OZH
συν το ότι θα πληρώνατε περίπου 15 Ευρώ έξοδα αποστολής, μιας και έχω την εντύπωση ότι δεν έχει έρθει ακόμα Ελλάδα. Συγχωρέστε με αν κάνω λάθος!
Το έχω χρησιμοποιήσει 3-4 φορές, για μερικές μέρες κάθε φορά και είναι στην διάθεση σας στα 50 Ευρώ.
Μένω Πειραιά αλλά θα μπορούσαμε να βρεθούμε και στο κέντρο της Αθήνας για διευκόλυνση.

Καλή σας μέρα,
Νικόλας

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  P2010187.JPG
Εμφανίσεις:  88
Μέγεθος:  528,2 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  P2010192.JPG
Εμφανίσεις:  40
Μέγεθος:  568,4 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  P2010196.JPG
Εμφανίσεις:  49
Μέγεθος:  620,1 KB  

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tinkaki (κωνσταντινα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη tinkaki
H κωνσταντινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα ( έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 394 μηνύματα.

H tinkaki miaouuuuuuuu έγραψε στις 14:03, 19-02-15:

Καλημέρα. Ίσως ενδιαφέρεται μια φίλη μου. Συνδέεται με παροχή νερού ή έχει δοχείο που ανακυκλώνει το νερό;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nikkolas

Νεοφερμένος

O Nikkolas έγραψε στις 20:04, 19-02-15:

Καλησπέρα, σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.

Έχει δοχείο δεν συνδέεται με παροχή νερού, οπότε μπορεί κάνεις να το τοποθετήσει όπου θέλει, αρκεί να υπάρχει πρίζα κοντά για να συνδέεται η αντλία.
Αν δεις την πρώτη φωτογραφία που έχω βάλει, το μπλε πραγματάκι είναι η αντλία και όλος αυτός ο χώρος γεμίζει με νερό. Στην δεύτερη φωτογραφία δείχνει πως είναι όταν είναι κλειστό.

Να είσαι καλά
Νικόλας

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nelliel

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nelliel
H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 288 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε στις 05:02, 21-02-15:

Καλη φαση αν και θα το προτειμουσα σε ανοξειδωτο. Θα με σωσει απο το να ελεγχω συνεχεια τις βρυσες γιατι εχει μαθει να τις ανοιγει και ολη την ωρα τρεχω απο πισω της

Παράθεση

Nikkolas

Νεοφερμένος

O Nikkolas έγραψε στις 11:46, 21-02-15:

Εξυπνη γατουλα εχεις, Nelliel :-)

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους