Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,351 εγγεγραμμένα μέλη και 718,381 μηνύματα σε 22,609 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 379 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Help, ξενοδοχείο για γάτες

Misa Misa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Misa Misa
H Misa Misa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (1 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H Misa Misa έγραψε στις 14:14, 21-10-15:

Καλησπέρα. Αυγούστου βρήκα μια γατούλα σε άθλια κατάσταση και την πείρα σπίτι να την κάνω καλά! Το Νοέμβρη πρέπει να λείψω για οκτώ μέρες και δεν έχω να την αφήσω πουθενά! Ξέρετε κάποιο ξενοδοχείο για γάτες στην Θεσσαλονίκη για να την αφήσω ? Η γάτα είναι φοβικη με άλλες γάτες και γενικά ζώα! Επίσης είναι μια γατούλα που θέλει συνέχεια ανθρώπινη παρέα αλιος κλαίει! Ξέρετε αν Υπάρχει κάποιο ξενοδοχείο που θα της δώσει φροντίδα και αγάπη όσο θα λείπω?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (20 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 10,509 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 19:06, 21-10-15:

Αρχική Δημοσίευση από Misa Misa
Καλησπέρα. Αυγούστου βρήκα μια γατούλα σε άθλια κατάσταση και την πείρα σπίτι να την κάνω καλά! Το Νοέμβρη πρέπει να λείψω για οκτώ μέρες και δεν έχω να την αφήσω πουθενά! Ξέρετε κάποιο ξενοδοχείο για γάτες στην Θεσσαλονίκη για να την αφήσω ? Η γάτα είναι φοβικη με άλλες γάτες και γενικά ζώα! Επίσης είναι μια γατούλα που θέλει συνέχεια ανθρώπινη παρέα αλιος κλαίει! Ξέρετε αν Υπάρχει κάποιο ξενοδοχείο που θα της δώσει φροντίδα και αγάπη όσο θα λείπω?
Καλησπέρα Misa Misa και καλώς ήρθες στο Mycat.
Μια και λες ότι είναι φοβική με άλλα ζώα και χρειάζεται και την ανθρώπινη παρέα, ρίξε μια ματιά στο θέμα μας Cat sitters που φυλάνε γατούλες είτε στον χώρο τους, είτε στον δικό μας.
Στο μεταξύ ίσως σου απαντήσουν και φίλοι που μένουν Θεσσαλονίκη και ξέρουν. Δυστυχώς είμαι από Αθήνα και δεν γνωρίζω καθόλου...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Misa Misa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Misa Misa
H Misa Misa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (1 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H Misa Misa έγραψε στις 20:01, 21-10-15:

Σε ευχαριστώ πολύ και καλός σας βρήκα :-)

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ξενοδοχείο για γάτες - Από saital
      Το θέμα έχει λάβει 27 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-06-11 στις 18:56.
    • Το ξενοδοχείο μου!!! - Από Raktia
      Το θέμα έχει λάβει 469 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οι γάτες μου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-08-10 στις 13:26.
    • Ξενοδοχείο Ζώων - Από Nobodys_Wife
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-07-07 στις 01:07.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους