Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,481 εγγεγραμμένα μέλη και 718,116 μηνύματα σε 22,529 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 262 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Γατονόματα!

tigroula (Στελλα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη tigroula
H Στελλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H tigroula έγραψε στις 17:58, 25-04-11:

Κ τα 3 ονοματα ειναι χαριτωμενα αλλα θα ελεγα το ροδουλα που θα το αντιλαμβανεται καλυτερα λογω του ρρρρ..να την φωναζεις συνεχεια για να σε ακουει...να την χαιρεσαι..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

hellcat (Έφη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη hellcat
H Έφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 105 μηνύματα.

H hellcat έγραψε στις 18:05, 25-04-11:

+ 1 στο <Ροδούλα>
ευχαριστώ πολύ για την συμβουλή

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

YNL (Γιάννης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη YNL
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (3 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,071 μηνύματα.

O YNL της Χιονάτης του Κερατσινίου . έγραψε στις 19:28, 25-04-11:

Κι εγώ συμφωνώ με το "Ροδούλα". Βάλε μας καμιά φωτογραφία της να τη θαυμάσουμε

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

hellcat (Έφη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Έφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 105 μηνύματα.

H hellcat έγραψε στις 19:58, 25-04-11:

εχω βγάλει αρκετές αλλά δεν ξέρω πως να ανεβάσω φώτο

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 36,387 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 20:58, 25-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από hellcat

εχω βγάλει αρκετές αλλά δεν ξέρω πως να ανεβάσω φώτο
Σου στελνω pm,για το πως να βαλεις τις φωτο.

Παράθεση

MAYROULIS (Μαυρουλάκης Φαγανάκης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MAYROULIS
Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (οοοοουυυυυυυυ έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 2,383 μηνύματα.

O MAYROULIS σε μιτινγκ με ενα μπολ κροκέτες έγραψε στις 21:10, 25-04-11:

συμφωνώ με το ροδούλα για το ρ αν και δε μου ερέσει πολύ ως όνομα...

Παράθεση

YNL (Γιάννης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη YNL
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (3 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,071 μηνύματα.

O YNL της Χιονάτης του Κερατσινίου . έγραψε στις 21:18, 25-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από MAYROULIS
συμφωνώ με το ροδούλα για το ρ αν και δε μου ερέσει πολύ ως όνομα...
Εμ τέτοια που λές μη κάνεις παράπονα ύστερα που θα ζητήσεις τη φιλια της ή αν εξακολουθείς να ψάχνεις για ταίρι.

Παράθεση

hellcat (Έφη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H hellcat έγραψε στις 22:02, 25-04-11:

ορίστε η πρώτη pic

Παράθεση

hellcat (Έφη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H hellcat έγραψε στις 22:09, 25-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από πουπουλινα
Σου στελνω pm,για το πως να βαλεις τις φωτο.
χαρης την βοηθεια σας τα καταφερα 1000 ευχαριστώ

Παράθεση

YNL (Γιάννης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη YNL

O YNL της Χιονάτης του Κερατσινίου . έγραψε στις 22:10, 25-04-11:

Θεά μας βγαίνει η Ροδούλα και Κούκλα. Θα κάψει πολλλλλλές καρδιες

Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 36,387 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 22:18, 25-04-11:

Πωπω...ειναι πολυ κουκλα..η ψιψινουλα σου!!!!!!Να σου ζησει...

Αν θελεις,ανοιξε ενα θεματακι σε αυτην την κατηγορια,για να μαθαινουμε τα νεα σας και να σας χαιρομαστε.Βεβαια,μπορουμε να μεταφερουμε και αυτο το θεμα στην ειδικη κατηγορια...ότι θελετε.

ΥΓ..Γιαννη μου..σιγουρα θα καψει καρδιες..

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

hellcat (Έφη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H hellcat έγραψε στις 08:30, 26-04-11:

Η μικρή μου ψιψίνα σας ευχαριστεί πολύ για τα γλυκά σας λόγια... και θα ανοίξουμε θεματάκι σύντομα

Παράθεση

MAYROULIS (Μαυρουλάκης Φαγανάκης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MAYROULIS
Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (οοοοουυυυυυυυ έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 2,383 μηνύματα.

O MAYROULIS σε μιτινγκ με ενα μπολ κροκέτες έγραψε στις 16:19, 26-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από YNL
Εμ τέτοια που λές μη κάνεις παράπονα ύστερα που θα ζητήσεις τη φιλια της ή αν εξακολουθείς να ψάχνεις για ταίρι.
αν θες να ξέρεις, βρήκα ταίρι

Παράθεση

dimitra bak

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη dimitra bak
H dimitra bak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H dimitra bak έγραψε στις 23:54, 01-06-11:

Γεια σας! Μολις απεκτησα ενα καινουριο γατακι και δεν μπορω να βρω ονομα! αρσενικουλι ειναι
Καθε βοηθεια δεκτη Δωστε ιδεες παιδια!

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSC00234.jpg
Εμφανίσεις:  150
Μέγεθος:  349,6 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSC00236.jpg
Εμφανίσεις:  160
Μέγεθος:  346,2 KB  
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

speri (Ειρήνη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη speri
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα . Έχει γράψει 2,773 μηνύματα.

H speri Γουργούρι γουργούρι θα γίνω νιαούρι έγραψε στις 00:14, 02-06-11:

Τι ομορφος που ειναι τι γλυκος...Να τον χαιρεσαι
Προς στιγμην δεν μου ερχεται ονομα αλλα δεν μπορουσα να μην σχολιασω το κουκλακι σου

Παράθεση

endorama (Φωτώ)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη endorama
H Φωτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 267 μηνύματα.

H endorama έγραψε στις 00:20, 02-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από dimitra bak
Γεια σας! Μολις απεκτησα ενα καινουριο γατακι και δεν μπορω να βρω ονομα! αρσενικουλι ειναι
Καθε βοηθεια δεκτη Δωστε ιδεες παιδια!
να σου ζησει το κουκλί!
εγω θα τον φωναζα Μελένιο ετσι ♥γλυκούλης που είναι

Παράθεση

dimitra bak

Νεοφερμένος

H dimitra bak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H dimitra bak έγραψε στις 10:49, 02-06-11:

οο ευχαριστω πολυ

Παράθεση

dimitra bak

Νεοφερμένος

H dimitra bak έγραψε στις 11:50, 02-06-11:

Βασικα βρηκα μερικα και θελω να μου πειτε τι μπορει να ταιριαζει περισσοτερο!

Cherry, oliver, mousse, prince, blizzard και fluffy! εμλενα μου αρεσαν πολύ τα ολιβερ και μους! Τι λετεεε??

Παράθεση

speri (Ειρήνη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη speri
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα . Έχει γράψει 2,773 μηνύματα.

H speri Γουργούρι γουργούρι θα γίνω νιαούρι έγραψε στις 11:56, 02-06-11:

Και εμενα μου αρεσει πολυ το Μους

Παράθεση

robin hood

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη robin hood
Ο robin hood αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O robin hood έγραψε στις 18:08, 17-07-11:

εγω την ονομασα ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ

Παράθεση

heaven

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη heaven
H heaven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 30 μηνύματα.

H heaven έγραψε στις 16:15, 17-09-11:

Λοιπον...
Εδω και λιγο καιρο η γιαγια μου εχει αποκτησει ενα γατακι 42 ημερων(?) , κι αυτο θα πει οτι επειδη εγω λατρευω τις γατες θα βοηθαω εν μερει στη φροντιδα του. Τεσπα, για να μην τα πολυλογω ψαχνω να βρω ενα ονοματακι που να ξεφευγει λιγακι απ το συνηθισμενο. Προσωρινά το χω ονομασει μπαλού (<μπάλα επειδη ολη την ωρα κουλουριαζει οπως ολες οι γατες) αλλα δε μου πολυαρεσει...
άμα εχετε καμια ιδέα προτείνετε οσο πιο συντομα γινεται!!!
Πληροφορίες που ισως βοηθησουν στην ονομασια:
φυλο-θυληκο
ρατσα-chinchila(περσιας)
χρωματα- συνδυασμος γκρι κανελι και ασπρο

Παράθεση

Bonjovicat (Νεφελη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Bonjovicat
H Νεφελη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 42 μηνύματα.

H Bonjovicat Δουλευω (τον κοσμο) για να ζω έγραψε στις 06:41, 07-10-12:

Μοuse,,σποριτα,ταρτα,πατατουλα,κεκακι,μηλοπιτακι (συγνωμη,μα πειναω).....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

akoylini (Ακης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη akoylini
Ο Ακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 114 μηνύματα.

O akoylini έγραψε στις 20:26, 14-05-13:

εχουμε φτασει μια βδομαδα με το μικρο μας περσικο γατακι.....αγορακι....αλλα ακομα ονομα δεν εχουμε καταφερει να του δωσουμε......καλω ολες τις μαμαδες-μπαμπαδες να γινουν νονοι-νονες...........

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Nobodys_Wife

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nobodys_Wife
H Nobodys_Wife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 92 μηνύματα.

H Nobodys_Wife έγραψε στις 20:47, 14-05-13:

Να μας ανεβασεις μια φωτογραφια να τον δουμε .. Τι ετσι;;;; Χωρις να του ταιριαζει;;;;

Παράθεση

akoylini (Ακης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O akoylini έγραψε στις 20:53, 14-05-13:

ναι εχεις δικιο,σε λιγο θα ανεβασω μια φωτο με τον μικρο μας ανδρα

Παράθεση

akoylini (Ακης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O akoylini έγραψε στις 21:21, 14-05-13:

νατος ο σκανταλης,προσπαθει να δει τι εστι κοκατιλ..................τα οποια οπως βλεπετε δεν τον φοβουνται καθολου(καποια στιγμη θα τους φερω σε επαφη μαζι)

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nobodys_Wife

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nobodys_Wife
H Nobodys_Wife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 92 μηνύματα.

H Nobodys_Wife έγραψε στις 22:15, 14-05-13:

Ωχου το μωρε.. Μια σταλιτσα ειναιιι !!! Sylvester

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lovekittens (ειρηνη)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη lovekittens
H ειρηνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.

H lovekittens έγραψε στις 22:55, 14-05-13:

Ναι sylvester θα ναι τελειο ..ταιριαζει κ με το κονσεπτ..sylvestroκαι tweetyή αλλιως ενα ππυ θα βγαλω σε μελλοντικο ασπρομαυρο πατατοουκι μου το ΤΣΑΡΛΙ

Παράθεση

anastasia89

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη anastasia89
H anastasia89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H anastasia89 έγραψε στις 20:38, 24-06-13:

Καλησπέρα στην γατοπαρέα!Εχει κανείς καμιά ιδέα για να βαφτίσω τον μικρούλη μου?Εχω στερέψει απο ιδέες οπότε θα μου ήταν χρήσιμη λίγη βοήθεια

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 20:40, 24-06-13:

Γεια σου Αναστασία!!
Το μικρό στο αβατάρ σου είναι το γατούλι σου; Κουκλίιιι!!!
Πες μας τίποτα για αυτό, χαρακτήρα, εμφάνιση, να εμπνευστούμε...!

Παράθεση

anastasia89

Νεοφερμένος

H anastasia89 έγραψε στις 20:54, 24-06-13:

Ναι,αυτός είναι ο ζουζουνάκος μου!Είναι παιχνιδιάρης,του αρέσει πολύ να πιάνει το χέρι μου,να το δαγκώνει και να το κλωτσάει με τα ποδαράκια του !! Αγαπημένο του παιχνίδι είναι ένα μπαλάκι που του έχω φτιάξει απο αλουμινόχαρτο,οταν παίζουμε μου το φέρνει πίσω για να του το ξαναπετάξω Μόλις πάω για ύπνο δίνει ένα σάλτο,ανεβαίνει πάνω από το κεφάλι μου,με ζυμώνει και κοιμάται μαζι μου

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 21:16, 24-06-13:

Ομορφούληηηηηηηηης!!!
Χμ να σκεφτώ... με βάση το χρώμα και το ότι είναι ζουζούνι...

Μπλάνκο (βλ διορθωτικό)
Μπεζές (νιαμ νιαμ)
Γκρίνγκο (όπως λένε οι Μεξικανοί τους λευκούς, κυρίως Αμερικανούς)
Milky (άσπρος σαν το γάλα, ή Milka να θυμίζει τη σοκολάτα)
Oreo (νόστιμο σαν το μέσα του μπισκότου, και εξίσου άσπρο)
Πούδρας ( )

Παράθεση

anastasia89

Νεοφερμένος

H anastasia89 έγραψε στις 21:57, 24-06-13:

Καλά,δε το πιστεύω...το Μπλάνκο ήταν το μόνο όνομα που είχα σκεφτεί και μου άρεσε ,μέσα στο μυαλό μου είσαι ? Μ'αρέσει πολύ και το γκρίνγκο που μου πρότεινες

Παράθεση

Karmela<3 (Ιωάννα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Karmela<3
H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 744 μηνύματα.

H Karmela<3 έγραψε στις 22:14, 24-06-13:

Kαλησπέρα Αναστασία!
Να το χαίρεσαι το γατουλίνι σου!

Εγώ όσα έχουν τέτοιο χρώμα τα λέω πια Καραμελάκια-όπως τη δικιά μου-
Όμως του πηγαίνει και το Μπλάνκο και το Γκρινγκο το βρίσκω πολύ πετυχημένο και πρωτότυπο!

Παράθεση

Elizatil (Ελιζα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Elizatil
H Ελιζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Απειρες έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H Elizatil έγραψε στις 16:48, 26-07-18:

Ο μικρός γατουλης που έμεινε πρόσφατα χωρίς μαμα είναι πολυ φιλικός και ψάχνουμε ενα όνομα να του ταιριάζει είναι πολυ κοινωνικός αν και μιλάει ελάχιστα ειναι γκριζος τιγρε και δεν μπορω να ανεβασω φοτογραφια του ακομα
Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Aleksa
H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,556 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε στις 19:17, 26-07-18:

Να δούμε καλύτερα τα χρώματά του και τα χαρακτηριστικά του από φωτογραφία;

Για οδηγίες σχετικά με το πώς ανεβάζουμε φωτο, δες εδώ
Παράθεση

Elizatil (Ελιζα)

Νεοφερμένος

H Ελιζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Απειρες έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H Elizatil έγραψε στις 19:55, 26-07-18:

Δυστυχος δεν μπορω να την ανεβασω αυτη την στιγμη οφθαλμολουτρο αυριο απο τον υπολογιστη μου
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Elizatil : 26-07-18 στις 20:08.
Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Aleksa
H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,556 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε στις 20:13, 26-07-18:

Αρχική Δημοσίευση από Elizatil
Δυστυχος δεν μπορω να την ανεβασω αυτη την στιγμη οφθαλμολουτρο αυριο απο τον υπολογιστη μου

Σου έχω στείλει π.μ. σχετικά. Πιστεύω να βοηθήσει.
Παράθεση

Elizatil (Ελιζα)

Νεοφερμένος

H Elizatil έγραψε στις 11:25, 30-07-18:

Οριστε ενα βιντεο απο τον κουκλο https://youtu.be/P4RqqjYA5VA
Υγ. Συγνωμη για την καθηστεριση
Παράθεση

nina22

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nina22
H nina22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H nina22 έγραψε στις 00:47, 31-10-18:

Μου αρεσει το Χουρχουρης
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Γατονόματα! - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 194 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση επι παντός γατιστητού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-01-19 στις 00:26.
    • Τα τέλεια γατονόματα! - Από Νιαου!
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση επι παντός γατιστητού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-04-07 στις 12:06.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους