Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,498 εγγεγραμμένα μέλη και 718,123 μηνύματα σε 22,532 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 303 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Χρειάζομαι συμβουλές για το κτίσιμο μιας δικής του αυλής

moukelis (Δώρα)

Εκτροφέας

Το avatar του χρήστη moukelis
H Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 7 γάτες (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 41,664 μηνύματα.

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε στις 20:48, 26-10-09:

Αν πατησεις στην αναζητηση "απαγορευμενα φυτα" νομιζω θα τη βρεις,καποιος ειχε ανοιξει θεμα κι εδω.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Selina Kyle
H Ριάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,028 μηνύματα.

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 20:50, 26-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από moukelis
Αν πατησεις στην αναζητηση "απαγορευμενα φυτα" νομιζω θα τη βρεις,καποιος ειχε ανοιξει θεμα κι εδω.
Ok ευχαριστώ.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Ριάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,028 μηνύματα.

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 22:35, 03-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από vaso85
Πολύ ωραία κατασκευή φαίνεται!!Μπράβο!Να ρωτήσω, δεν υπάρχει περίπτωση να μπορέσει να βγεί??Ρωτάω γιατί στο καταφύγιο στο μέρος των γατιών όλη η αυλή είναι καλυμένη και απο πάνω με πλέγμα και οι γατούλες κάνουν κυριολεκτικά μονόζυγο.

Βάσω μου, όχι. Αυτή είναι μια ειδική κατασκευή για γάτες και συνηθίζεται πολύ και στην Αυστραλία. Στην κορυφή όταν φτάσει η γάτα δεν μπορεί να σκαρφαλλώσει πια έτσι όπως είναι φτιαγμένο και αναγκαστικά πέφτει.

Παράθεση

vaso85

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη vaso85
H vaso85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Καμία γάτες (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H vaso85 έγραψε στις 22:59, 03-11-09:

A τότε είναι τέλεια!!! Πίστευα ότι μια αυλή που να είναι εντελώς περιφραγμένη για γατούλες πρέπει να είναι και από πάνω κλειστή αλλά έτσι είναι πολύ πολύ καλύτερη και σαφώς πιο όμορφη!Πώς τα περνάει η γατούλα σου στο νέο περιβάλλον?

Παράθεση

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 00:12, 04-11-09:

O Disney ξυπνάει από τις 6:30 ξυπνάω κι εγώ για τη δουλειά και αρχίζει τα επίμονα νιαουρίσματα μέχρι να του ανοίξω το παράθυρο της κουζίνας. Τότε πετάγεται έξω και περνάει το μεγαλύτερο μέρος της μέρας του στο μικρό του παράδεισο. Αφού να φανταστείς όταν επιστρέφω από τη δουλειά είναι ακόμη εκεί! Κοιμάται πάνω σε μια από τις καρέκλες του κήπου. Είμαι πολύ ανακουφισμένη. Πέρασα πολλές τύψεις όταν αναγκάστηκα να τον κλείσω στο σπίτι αφού ο γατούλης μου είχε ήδη συνηθίσει να βγαίνει έξω για 2 ολόκληρα χρόνια!

Παράθεση

vaso85

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη vaso85
H vaso85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Καμία γάτες (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H vaso85 έγραψε στις 00:42, 04-11-09:

:up::up:Χαίρομαι πολύ!

Παράθεση

yasmin1gr

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη yasmin1gr
H yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Δωσαμε πανω απο 2-300 φετος ζωη να χουμε έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 6,349 μηνύματα.

H yasmin1gr Δράστε καθημερινά Υπέρ των Ζώων έγραψε στις 03:05, 04-11-09:

Παρα πολύ ωραια η αυλη σου αυτη ειναι οντως ακριβως η περιφραξη που ειχε προτεινει η ρουκο παλιοτερα και οδηγει τις γαες να ξαναπεφτουν μεσα πολύ ωραια μακαρι κι αλλοι να καναν ετσι τις αυλες τους μεχρι να σταματησει η κακοποιηση

Παράθεση

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 22:03, 05-11-09:

Συμφωνώ. Το γατάκι μου δέκτηκε επίθεση λυκόσκυλου και κόντεψε να χάσει τη ζωή του. Το χειρότερο απ' όλα είναι ότι ο ιδιοκτήτης του λυκόσκυλου ενέκρινε τη συμεριφορά του ζώ0υ του. Τώρα χαίρεται τη φύση χωρίς κίνδυνο.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους