Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,487 εγγεγραμμένα μέλη και 718,120 μηνύματα σε 22,530 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 351 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Σκύλος με επιληψία;

fidele

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη fidele
H fidele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 179 μηνύματα.

H fidele έγραψε στις 14:56, 03-01-10:

Καλησπερα...Εχτεσ το βραδυ το το σκυλακι μιας πολυ καλης μου φιλης(γαλλικο μπουλντογκ 2,5 μηνων)ξαφνικα αρχισε να μην μπορει να ανασανει και τα ματια της ηταν αρκετα πρησμενα....Μετα κουνουσε πανω κατω τα ποδαρακια της σαν να την ενοχλει κατι στο λαιμο και δε μπορει να το βγαλει και δε μπορουσε να περπατησει...Πηραν τηλεφωνο σε μια κλινικη που ηταν ανοιχτη (γιατι ηταν 12 το βραδυ) και αρχικα της ειπαν οτι εχει αλλεργια...οταν την πηγαν απο εκει της ειπαν οτι ηταν κριση επιληψιας η αγχους.....Εδω διαβασα σε καποια θεματα τα συμπτωματα επιληψιας αλλα δεν ηταν τα ιδια...θα την παει αυριο σε αλλο κτηνιατρο αλλα εχει τρελαθει....και βεβαια οπως ειπε και η ηλιαννα ειναι δυνατον να μην ξερουν τι απο τα 2 ειναι?το ενα ειναι σοβαρο και το αλλο τιποτα...επισης εχει μια συνηθεια να δαγκωνει πισω απο την ουρα της χωρις να υπαρχει τιποτα(της ειπαν οτι και αυτο ειναι συμπτωμα)...εχει κανει και το 1ο εμβολιο(δεν ξερω ποιο ειναι ειμαι ασχετη απο σκυλια)Μπορει να ειναι επιληψια??

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

yasmin1gr

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη yasmin1gr
H yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Δωσαμε πανω απο 2-300 φετος ζωη να χουμε έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 6,349 μηνύματα.

H yasmin1gr Δράστε καθημερινά Υπέρ των Ζώων έγραψε στις 15:27, 03-01-10:

Πολλα μπορει αν ειναι εχετε καλο κτηνιατρο εκε? αν οχι να σου στειλω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fidele

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη fidele
H fidele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 179 μηνύματα.

H fidele έγραψε στις 15:32, 03-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από yasmin1gr
Πολλα μπορει αν ειναι εχετε καλο κτηνιατρο εκε? αν οχι να σου στειλω
εχουμε απλα θα την παει απο δευτερα.....απλα μου εκανε εντυπωση που της ειπαν για επιληψια....

Παράθεση

Deutsch... Lover (Nina im Luftschloss)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 17:09, 26-03-14:

Καλησπερα! Ο σκυλος μου εδω και δυο φορες εχει παρουσιασει συμπτωματα επιληψιας. Χωρις να ειμαι 100% σιγουρη, μαλλον πασχει απο επιληψια. Παρακαλω αν καποιος γνωριζει ή εχει αντιμετωπισει παρομοιο περιστατικό να με βοηθησει λιγακι
Danke schön

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

JKaradakov (Ιορδάνης)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη JKaradakov
Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 63 μηνύματα.

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε στις 18:37, 26-03-14:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
Καλησπερα! Ο σκυλος μου εδω και δυο φορες εχει παρουσιασει συμπτωματα επιληψιας. Χωρις να ειμαι 100% σιγουρη, μαλλον πασχει απο επιληψια. Παρακαλω αν καποιος γνωριζει ή εχει αντιμετωπισει παρομοιο περιστατικό να με βοηθησει λιγακι
Danke schön
Η λύση είναι μία. Επίσκεψη σε Κτηνίατρο.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aba
H Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 10,001 μηνύματα.

H aba έγραψε στις 00:19, 27-03-14:

Καλησπέρα! Είχε πριν πολλά χρόνια κάποιος γνωστός μου επιληπτικό σκυλί που έζησε όμως πολλά χρόνια. Συμφωνώ κι εγώ πως πρέπει να επισκεφθείτε άμεσα τον κτηνίατρο για να σας ενημερώσει επί του θέματος και να λάβει ο σκύλος την κατάλληλη αγωγή!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    SvyatoslavDiund

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους