Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,304 εγγεγραμμένα μέλη και 718,366 μηνύματα σε 22,601 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 371 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κι άλλο βίντεο κακοποίησης

fenaki12

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη fenaki12
H fenaki12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 451 μηνύματα.

H fenaki12 έγραψε στις 17:16, 20-02-10:

Αυτη που το εκανε δεν λεγετε ανθρωπος,το ειδα εγω που ειμαι 13 χρονων ετσι για να ξερω σε τι περιβαλλον μεγαλωνω και που μπορει να ειχαν καταληξει τα γατακια μου,το ειδα και εφριξα!Απ'οτι εμαθα το σκυλι που υπαρχει στο βιντεο ειναι ασφαλες τωρα, οποιος ξερει κατι παραπανω αας μου πει και αν εχει ξαναμπει το βιντεο συγγνωμη αλλα εχω μπερδευτει με τις αλαγες
http://www.youtube.com/watch?v=XkPpOG3VAtU

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Terifique

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Terifique
H Terifique αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (1 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 468 μηνύματα.

H Terifique έγραψε στις 17:28, 20-02-10:

Αρχική Δημοσίευση από fenaki12
Αυτη που το εκανε δεν λεγετε ανθρωπος,το ειδα εγω που ειμαι 13 χρονων ετσι για να ξερω σε τι περιβαλλον μεγαλωνω και που μπορει να ειχαν καταληξει τα γατακια μου,το ειδα και εφριξα!Απ'οτι εμαθα το σκυλι που υπαρχει στο βιντεο ειναι ασφαλες τωρα, οποιος ξερει κατι παραπανω αας μου πει και αν εχει ξαναμπει το βιντεο συγγνωμη αλλα εχω μπερδευτει με τις αλαγες
http://www.youtube.com/watch?v=XkPpOG3VAtU
Fenaki μου γλυκό (αν μου επιτρέπεις αυτόν τον χαρακτηρισμό), δυστυχώς υπάρχει και αυτή η πλευρά της ζωής που όλο και μεγαλώνει αλλά να είσαι αισιόδοξη.. παιδιά σαν εσένα και άτομα σαν τα μέλη αυτού του φόρουμ αλλά και πολύς άλλος κόσμος σε ατομικό επίπεδο, προσπαθούν για να εξαλήψουν τέτοιες πραξεις και να αντιμετωπίσουν τέτοιες αντιλήψης... εσύ να είσαι αισιόδοξη, θετική και όσο μπορείς να βοηθάς όσους και όσα ζωάκια μπορέις.. αυτή είναι η δύναμη μας!!!

Το video μου το είχαν στείλει και εμένα κάπου μετά τις γιορτές μέσω facebook.... είχε γίνει ένας πανικός (υπήρξε καταγγελία) και τα ζώα είχαν απομαρκυνθεί με την βοήθεια του πατέρα της κοπέλας αν θυμάμαι καλά. 'Αν έχεις facebook account αυτό είναι το σχετικό group για το θέμα http://www.facebook.com/?ref=home#!/...d=214373768386.

Να μην αφήσεις ποτέ το σκοτάδι, το κακό ή κακούς ανθρώπους να σε ρίξουν ψυχολογικά!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

truzoni (Xριστίνα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη truzoni
H Xριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.

H truzoni έγραψε στις 17:38, 20-02-10:

Eχω παθει σοκ!
Καλα που εβαλες το link απ το facebook γιατι βλεποντας το video απ το youtube νομιζα οτι παραμενει αγνωστη η κατοχος του σκυλιου...που καλυτερα να μη μπω στην διαδικασια να την χαρακτηρισω!

Παράθεση

Terifique

Πολύ δραστήριο μέλος

H Terifique αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (1 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 468 μηνύματα.

H Terifique έγραψε στις 17:53, 20-02-10:

Αρχική Δημοσίευση από truzoni
Eχω παθει σοκ!
Καλα που εβαλες το link απ το facebook γιατι βλεποντας το video απ το youtube νομιζα οτι παραμενει αγνωστη η κατοχος του σκυλιου...που καλυτερα να μη μπω στην διαδικασια να την χαρακτηρισω!
Ναι δεν νομίζω οτι αξίζει καν να μπείς σε διαδικασία χαρακτηρισμού.... με τους χαρακτηρισμούς δεν αλλάζουν οι πράξεις, απλά ξαλαφρώνουμε λίγο... αλλά ξέρεις αυτό που μένει σαν ουσιαστικός προβληματισμός είναι... όλοι 'ξέραν και κανείς δεν έκανε τίποτα... άραγε πόσα τέτοια περιστατικά είναι κλεισμένα μέσα στους τοίχους τών σπιτιών?!?! ΑΝΘΡΩΠΟΣ: ΤΟ ΠΙΟ ΑΓΡΙΟ ΖΩΟ!!!

Παράθεση

みことftw (Αφροδίτη)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη みことftw
H Αφροδίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 978 μηνύματα.

H みことftw Aγαπαμε Μουκελο <3 έγραψε στις 17:58, 20-02-10:

Η κοπελα ειναι εγκλειστη σε ψυχιατρικη κλινικη, απο οτι γνωριζω. Τα ζωακια της (γιατι ηταν μια σκυλιτσα και μια γατουλα) τα εχει αναλαβει ο πατερας της. Η κοπελα ηταν αρρωστη, μαλλον ειναι θετικο που βγηκαν αυτα τα βιντεο στην δημοσιοτητα και "σωθηκε" και αυτη και τα ζωακια της. Το βιντεο εχει οντως ξανανεβει, ειχαμε κανει μια συζητηση τοτε.

Παράθεση

truzoni (Xριστίνα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη truzoni
H Xριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.

H truzoni έγραψε στις 17:58, 20-02-10:

Tι να πω...
τουλαχιστον απ' ο,τι βλεπω στο facebook το συγκεκριμενο σκυλακι σωθηκε...
ποσα ακομα υποφερουν ομως ειναι μια αλλη κουβεντα...

Παράθεση

CuteKitty (Δήμητρα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη CuteKitty
H Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 5 γάτες (7 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 618 μηνύματα.

H CuteKitty Βαρέθηκα... Σταματήστε τη γη να κατέβω! έγραψε στις 18:20, 20-02-10:

Έχω μείνει άφωνη... Ρε παιδιά, στο τέλος το κλοτσάει η τρελή; Τι άλλο θα δούμε...
Τουλάχιστον, χαίρομαι που τώρα είναι ασφαλής το καημένο το ζώο...
Ελπίζω η γάτα που φαίνεται λίγο στην αρχή να μην είχε την ίδια τύχη...

Παράθεση

fenaki12

Πολύ δραστήριο μέλος

H fenaki12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 451 μηνύματα.

H fenaki12 έγραψε στις 19:58, 23-02-10:

Αρχική Δημοσίευση από Terifique
Fenaki μου γλυκό (αν μου επιτρέπεις αυτόν τον χαρακτηρισμό), δυστυχώς υπάρχει και αυτή η πλευρά της ζωής που όλο και μεγαλώνει αλλά να είσαι αισιόδοξη.. παιδιά σαν εσένα και άτομα σαν τα μέλη αυτού του φόρουμ αλλά και πολύς άλλος κόσμος σε ατομικό επίπεδο, προσπαθούν για να εξαλήψουν τέτοιες πραξεις και να αντιμετωπίσουν τέτοιες αντιλήψης... εσύ να είσαι αισιόδοξη, θετική και όσο μπορείς να βοηθάς όσους και όσα ζωάκια μπορέις.. αυτή είναι η δύναμη μας!!!

Το video μου το είχαν στείλει και εμένα κάπου μετά τις γιορτές μέσω facebook.... είχε γίνει ένας πανικός (υπήρξε καταγγελία) και τα ζώα είχαν απομαρκυνθεί με την βοήθεια του πατέρα της κοπέλας αν θυμάμαι καλά. 'Αν έχεις facebook account αυτό είναι το σχετικό group για το θέμα http://www.facebook.com/?ref=home#!/group.php?v=info&gid=214373768386.

Να μην αφήσεις ποτέ το σκοτάδι, το κακό ή κακούς ανθρώπους να σε ρίξουν ψυχολογικά!!!!
Η αληθεια ειναι οτι και εγω το βιντεο απο το facebook το ειδα ειμαι μελος της ομαδας αυτης.Βοηθαω οσο μπορω τωρα που ειμαι μικρη ταϊζοντας αδεσποτα αλλα οταν μεγαλσω να εισαστε σιγουροι οτι θα βοηθαω

Παράθεση

Terifique

Πολύ δραστήριο μέλος

H Terifique έγραψε στις 20:11, 23-02-10:

Αρχική Δημοσίευση από fenaki12
Η αληθεια ειναι οτι και εγω το βιντεο απο το facebook το ειδα ειμαι μελος της ομαδας αυτης.Βοηθαω οσο μπορω τωρα που ειμαι μικρη ταϊζοντας αδεσποτα αλλα οταν μεγαλσω να εισαστε σιγουροι οτι θα βοηθαω
Διάβασα και το θεματάκι με τα ζουζούνια σου!!! Σκέτα αγγελάκια είναι.... και φυσικά είμαι σίγουρη οτι θα είσαι πάντα ένα αξιόλογο φιλόζωο άτομο, αφού έτσι σε μεγαλώνουν οι γονείς σου!!! 'Αξιοι γονείς, άξια παιδιά, ευτυχισμένα ζωάκια!!!

Παράθεση

fenaki12

Πολύ δραστήριο μέλος

H fenaki12 έγραψε στις 13:12, 24-02-10:

Σας ευχαριστώ πολύ!Φιλακια στο γατακι σας απο το δικο μου
Η αλήθεια ειναι οτι τωρα εχω βρει με την αδερφη μου μια γατα (εγκυος κατα 90%) πολυ κοκαλιαρα και της παμε φαει!Ειναι πολυ χαδιαρα αν καταφερω να τραβιξω εικονα θα σας δειξω

Παράθεση

fenaki12

Πολύ δραστήριο μέλος

H fenaki12 έγραψε στις 10:05, 25-02-10:

ένα ακομα βιντεο φρικης...αν εχετε facebook μπορειτε να το δειτε γιατι δεν το βρηκα στο youtube αν τρωτε κρεας ξανασκεφτητε το
http://www.facebook.com/video/video....6147398&ref=nf

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους