Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,674 εγγεγραμμένα μέλη και 718,203 μηνύματα σε 22,547 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 326 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Ρόκυ..το πιο χαρούμενο πλάσμα!!

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aba
H Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 10,001 μηνύματα.

H aba έγραψε στις 13:39, 29-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από le chat noir
βέβαια τετοιοι που είναι αυτοί, μπορεί να μην έφεραν τις γάτες τους μαζί, αλλά υιοθέτησαν μια αδέσποτη εδώ πέρα να μου σπάει τα νεύρα...
Πεθαίνω λέμε!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

le chat noir

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη le chat noir
H le chat noir αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,335 μηνύματα.

H le chat noir έγραψε στις 14:05, 29-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από Πουπουλίνα
χαχααχαχαχαχαχχαχαχα,κουκλαρα η Ροκυ!
Βλεπω le chat μου,οτι μας αρεσει ο ιδιος τροπος διακοπων.Λατρευω το καμπινγκ!

Και εγώ το ίδιο Εφάκι. Δεν έχω πρόβλημα με τα ξενοδοχεία, αλλά σε σχέση με το καμπινγκ, πάντα υστερούν. Ειδικά αν είναι και ελεύθερο, όπου μπορεί να είναι και το μπουμπούκι μου χωρίς λουρί, είναι ασύγκριτο!!
Φωτεινή..την γάτα δεν την περίμενε και της ήρθε κεραμίδα της κυρίας..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    charlotteyp3, jejannic, MatthewSow

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους