Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,629 εγγεγραμμένα μέλη και 718,190 μηνύματα σε 22,543 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 370 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Ψάχνουμε σπίτι για τον σκύλο

sonia

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη sonia
H sonia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 63 μηνύματα.

H sonia έγραψε στις 22:29, 27-02-12:

Η επιλογή μου ήταν ή να αφήσω να τον πατησουν αυτοκινητα καθώς δεν εχει ιδεα τι ειναι τα πραγματα αυτα σε ροδες ή να τον πάρω σπίτι μέχρι να δω τι θα τον κανω. Κι ετσι εγινε. Ο σκύλος είναι μαθημένος σε σπίτι, 4 ετων, 7 κιλα, μοιαζει με ημιαιμο μακρυτριχο ντασχαουντ και ειλικρινα είναι το καλυτερο σκυλί που εχω συνατνήσει. Τα παει καλα με άλλα σκυλακια (άνεξε το δικό μου σκυλι - ήρωας) είναι απερίγραπτα τρυφερός και κανει με παιδια κ μεγάλους. Τον ιδιοκτήτη δεν τον εντόπισα και προσπάθησα ειλικρινά. Μπορει να μη θελει να εντοπιστεί, δεν ξερω
Όμως αν μείνει λίγο ακόμη σπίτι θα χρειαστώ κι εγω νέο ιδιοκτήτη καθως ο άντρας μου με 4 γάτες κ ένα σκυλί σ' ενα διαμέρισμα, άγγιξε τα όριά του. Το δεύτερο έπεσε βαρύ.
Παιδια βοηθήστε να βρει ένα καλό και ασφαλές σπίτι. Ειλικρινα του αξίζει. Είμαι πολύ καλός και ησυχος. Δεν κανει ζημιές. Μονο αγάπη θέλει
Ευχαριστω
mail cmmcmm78@hotmail.com

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSC00421.jpg
Εμφανίσεις:  103
Μέγεθος:  331,8 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSC00419.jpg
Εμφανίσεις:  79
Μέγεθος:  480,6 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSC00420.jpg
Εμφανίσεις:  88
Μέγεθος:  312,5 KB  

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

sonia

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H sonia έγραψε στις 22:30, 27-02-12:

Τα ματια είναι καφέ αλλά δεν τα πάω καλά με την φωτογραφική

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

vasopent (Βάσω)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη vasopent
H Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (1 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 283 μηνύματα.

H vasopent έγραψε στις 23:39, 27-02-12:

Είναι πραγματικά κουκλί αξιαγάπητο!!! Σου εύχομαι σύντομα να βρεις φανταστικό σπιτάκι

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

sonia

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H sonia έγραψε στις 02:06, 28-02-12:

Ευχαριστω ! Μακαρι

Lord Kratos

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lord Kratos
Ο Lord Kratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 13,689 μηνύματα.

O Lord Kratos έγραψε στις 07:46, 28-02-12:

Πολύ όμορφος ο μικρός, εύχομαι πραγματικά να βρει το καλύτερο σπίτι όσο πιο σύντομα γίνεται!

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους