Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,551 εγγεγραμμένα μέλη και 718,139 μηνύματα σε 22,537 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 271 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Αδέσποτος σκυλάκος πολύ ταλαιπωρημένος ψάχνει σπίτι

Konstantina690 (Κωνσταντινα.!)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Konstantina690
H Κωνσταντινα.! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H Konstantina690 έγραψε στις 15:34, 01-03-12:

Γεια σας ,με λενε Κωνσταντινα και ειμαι 14-15 ετων τελος παντον για να μην σας κουρασω μπαινω κατευθειαν στο θεμα σημερα το προι που πηγενα σχολειο με ακολουθησε ενα σκυλη (βασικα παντα με ακολουθει και τρεχει να με προλαβει οταν με βλεπει) αυτο το σκυλη ειναι ενα αδεσποτακι, πολυ καλο και τριφερο πλασμα.Ομως παρατηρησα το ματακι του και επαθα ... τι να πω δεν ξερω, βασικα δεν ξερω καν πως να το περιγραψω ηταν κατακοκκινο και ειχε και λιγο αιμα και ηταν μισοκλειστο παιδια πονεσε η ψιχη μου οταν το ειδα σε αυτο το χαλι (ειμαι συγουρη πως καποιος "ΑΝΘΡΩΠΟΣ" το χτυπισε γιατι το εχω ξανα δει τραυματισμενο αλλα οχι σε τεταιο βαθμο για να καταλαβετε το εχω δει να κουτσενη και μια φορα ειχε πρηστει το μαγουλακι του) δυστιχος δεν μπορω σημερα να το παω στον κτηνιατρο(ειναι μακρια αφου ειμαι σε χοριο και δεν εχουμε κτηνιατρο εδω) αλλα ουτε αυριο γιατι φευγω τριημερη Αθηνα.Επισης εδω να πω πως η γονεις μου δεν ειναι φιλοζοη αλιος θα το κρατουσα για αυτο θελω να του βρω σπιτι να το φιλοξενισει η να το υιοθετησει ενοιτε πως την Δευτερα θα το παω στο κτινιατρο να το δει.Το σκυλη ειναι περιπου λιγο ποιο πανω απο το γονατο ειναι καφε πολη ανοιχτο οσο για το χαρακτιρα του απο που να αρχισω οπως ειπα και ποιο πανω του αρεσουν παρα παρα πολυ τα χαδια για να καταλαβετε ξερει και τη εντολη διπλα αφου δεν ξεκολαει η αληθεια ειναι οτι δεν τα παει καλα με τα αλλα αδεσποτα ειτε του γριλιζουν και του επιτιθονται ειτε τα δαγκονει στο σβερκο εδω να κανω μια παρενθεση και να πω πως με το αδεσποτο που ταιζα ηταν πολυ καλη φιλη και προστατεβε ο ενας τον αλλο.Δεν γνωριζω ηλικια θα ρωτισω την Δευτερα την κτηνιτρο, αν τα οικονομικα σας δεν ειναι καλα ομως τον θελετε τον σκιλακο "πραγματικα και οχι να τον βαρεθιτε και να τον αφισετε" και θελετε εναν φιλακα που θα δωσει και την ζωη του για να σας προστατεψει και θα σας ευγνομονη για μια ζωη τοτε σας εχω την λυση(και βεβαια η ενδοπαρασιτωση και το κολαρο τουειναι δωρεαν και πληρομενα απο εμενα α και θα ερθει πεντακαραθος και μοσχομιριστος χορις τσιμπουρια η ψιλους) δωρεαν σκυλοτροφη πληρομενη απο εμενα για 6 μηνες με τον ορο πως θα τον στειρωσετε.Εχει πραγματικα αναγκη απο ενα σπιτι το κινητο μου 6974579335 μπορειτε να με παρετε σημερα εως της 9 το βραδυ,αυριο απο της 08:30 εως της 24:00 και το Σαββατοκυριακο τεταιες ωρες εαν θελετε περισσοτερες πληροφοριες παρτεμε τηλ. και για φωτο στειλτε μου μηνυμα και Δευτερα θα σας απαντησω .Sorry για τα ορθογραφικα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

youla

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη youla
H youla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 390 μηνύματα.

H youla GATO έγραψε στις 16:34, 01-03-12:

Βάλε φώτο και άλλες αγγελίες και σε άλλα φιλοζωικά sites sto internet και στο facebook, και επίσης ψάξε και για τα εξειδικευμένα sites, για σκυλιά. Να αναφέρεις και τον τόπο που βρίσκεται το σκυλάκι. Καλή του τύχη!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Νεοφερμένος

H Κωνσταντινα.! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H Konstantina690 έγραψε στις 18:15, 01-03-12:

Ευχαριστω πολη γιατι βοηθεια εβαλα την αγκελια και σε ακομα ενα site για σκυλια ομως θα προσπαθισω να την βαλω σε οσα περισσοτερα μπορω οσο για την φωτο θα βαλω το σιντομοτερο ,το σκυλι βρισκετε σε ενα χωριο στην Καλη κοντα στην Εδεσσα διλαδη ,επισεις μπορει να μεταφερθει Γιαννιτσα ,Σκυδρα,Εδεσσα και Θεσσαλονικη εφοσον ομως μπορω να μεταφερθω με το τρενο γιατι αλλιως δεν εχω αλλο μεσο αυτο ισχυει μονο για θεσσαλονικη.Και παλι ευχαριστω

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Νεοφερμένος

H Konstantina690 έγραψε στις 00:07, 10-03-12:

http://imageshack.us/photo/my-images/703/dsc00185c.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/805/dsc00188o.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images...sc00152vv.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images...sc00151hz.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images...sc00158lf.jpg/ (συγμνωμη που αργισα) να τος ο σκυλακος ειναι πολυ αδινατος ευτιχος κανει θεραπια τωρα, ομως εαν δεν βρει σπιτι (ειτε για υιοθεσια/ειτε για φιλοξενια)δεν θα μπορεσει να γινει τελειος καλα διοτι πειραζει το ματακι του επισεις δεν κανει σωστα θεραπια και με μια συζητησει που ειχα με την κτηνιατρο μου ειπε πως εαν συνεχισει ετσι (να πειραζει το ματακι του και να μην γινετε σωστα η θεραπια)μπορει να του δημιουργιθουν μεγαλητερα προβλιματα (πρωτη φορα ανεβαζω φωτο στο φορουμ και δεν ειμαι σιγουρη αν την ανεβασα καλα ,εαν δεν φενετε ειδοποιειμε σας παρακαλω) http://imageshack.us/photo/my-images...sc00173ft.jpg/ παιδια νομιζω οτι αυτη η φωτογραγια τα λεει ολα κοιταξτε μονο τα ματακια του. Πρωτινα στην κτηνιατρο να του βαλουμε ...αχ δεν θυμαμε πως λεγετε παντος ειναι για ακριβως αυτο το θεμα να μην φτανει να πειραξει της πληγες του(και ναι ετσι το ειπα στην κτυνιατρο )αλλα μου ειπε πως αν του επιτεθει καποιο αλλο σκυλη δεν θα μπορει να αμινθει. Χρειαζεται βοηθεια !!!!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους