Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,947 εγγεγραμμένα μέλη και 717,859 μηνύματα σε 22,441 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 370 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Βοήθεια (Silver Alert)

zerdim

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη zerdim
Ο zerdim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O zerdim έγραψε στις 09:38, 23-03-14:

Πες τε μου αν ξερετε τι μπορω να κανω.Εχω μαζεψει δυο αδεσποτα στην βεραντα μου το ενα το βρηκαμε ετοιμοθανατο και εγινε καλα με την βιηθεια του γιατρου το στειροσαμε και μετα ηρθε αλλο ενα μικρουλι με φωνη σαν καραμουζα αντε παλι σττο γιατρο εγινε και αυτο καλα δεν τα βαζουμε μεσα στο σπιτι αλλα εχουν σπιτακι στη βεραντα και φαγητο και νερο .Τωρα τελευταια μας προστεθηκε και ενα αλλο ξανθο ,εδω ειναι που δεν ξερω τι να κανω το κρατησαμε και αυτο δεν τιθεται θεμα να μεινει η οχι αλλα ο γατουλις αυτος πρεπει να ειναι μεγαλος σε ηλικια στειρομενος και το πιο γλυκο γατι που εχω συναντησει ποτε και δεν ειμαι και εγω μικρος τρελενεται για χαδια ξαπλωνει κατω και ανοιγει τα ποδια του και τα χερια του να τον χαιδεψεις πρεπει να ειναι σπιτισιο γατι και το πιο πιθανο να ακουλουθησε αλλα αρσενικα να χαθηκε και καποιος να το ζηταει .Μπορειτε να μου πειτε πως μπορω να βρω το σπιτι του αν το ψαχνουνε ?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

zerdim

Νεοφερμένος

O zerdim έγραψε στις 19:35, 28-03-14:

Μόλις γύρισε η κόρη μου με τον γατούλι από τον γιατρό ,δεν ειναι μεγαλος σε ηλικία όπως νόμιζα , ο γιατρός λέει ότι είναι δύο χρονών αλλα ταλαιποριμένος χάνει τρίχωμα από παράσιτα και κακή διατροφή ,και έχει και ουλίτηδα με καλή διατροφή και φάρμακα θα γίνει καλα ,θα πάρει μήνες αλλά θα γίνει καλά .Το συμπέρασμα είναι ότι έχει χαθει μεγάλο διάστημα ίσως αν κάποιος το ψάχνει να έχει σταματίσει να τον ψάχνει και ε΄ναι τόσο γλυκός αν βρεθεί ο ιδιοκτήτης του θα χαρώ και θα στεναχωριθώ συνχρόνως.Ελπίζω να μην σας ζάλισα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aba
H Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 10,001 μηνύματα.

H aba έγραψε στις 21:15, 28-03-14:

Καλησπέρα. Θα μπορούσατε να βγάλετε φωτογραφίες και να κολλήσετε αφισάκια στην περιοχή σας ή να φτιάξετε ένα άλμπουμ στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης (πχ facebook που το χρησιμοποιούν πολλοί) και να το προωθήσετε σε φίλους αλλά και σε φιλοζωικά groups και προφίλ. Αν κάποιος τον αναζητεί ίσως διευκολυνθεί από εκεί να τον αναγνωρίσει! Περαστικά του!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

zerdim

Νεοφερμένος

O zerdim έγραψε στις 09:37, 28-03-15:

Τελικά ο γατούλης βρέθηκε απο που είναι μια κυρία 3-4 στενα πιο κάτω από το σπίτι μου φροντίζει μπροστά στην πολυκατοικία που μένει τα αδέσποτα της γειτονιάς οπότε ο γάτος ειναι αδέσποτος και στειρομένος τον είχε δει στην βεράντα μας και προσπάθησε να τον παρει αλλά μάλλον περνάει καλύτερα εδω και δεν έφευγε. Το άσχημο με αυτόν είναι ότι έχει ασθενές ανοσοποιητικό σύστημα και ξαναάρχισε να χάνει το τρίχωμά του ο γιατρός μας έδωσε βιταμίνες (νομίζω πάει καλύτερα) και μας είπε ότι δεν γίνεται τίποτα .Ο δε γιατρός έπαθε πλάκα όταν τον πήγαμε να τον δει ,δεν είχε δει άλλο γατί σαν αυτόν τον πασπάτευε να τον εξετάσει και αυτός χουρχούριζε απο την χαρά του νομίζοντας ότι τον χάιδευε το πιο ήρεμο γατι που του έχουν πάει.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Silver, ο γατούλης με τη χρυσή καρδιά! - Από ΞένιαΚ
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οι γάτες μου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-12-11 στις 12:06.
    • Exotic silver shadow - Από Havana
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Χαρίζονται.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-09-11 στις 11:07.
    • Η ιστορία μιάς Silver... - Από Daemonos
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση επι παντός γατιστητού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-10-09 στις 23:49.
    • Alert! - Από bunny
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γενική συζήτηση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-02-09 στις 20:30.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους