Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,632 εγγεγραμμένα μέλη και 713,348 μηνύματα σε 21,998 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 287 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

The Sims 3 finally...

elvenstar (Έλενα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη elvenstar
H Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 9,635 μηνύματα.

H elvenstar έγραψε στις 13:11, 21-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από fenaki12
Παιδια το εβαλα να κατεβαινει αλλα δεν εχει speed ξερετε γιατι?
Κοιτα τους Seeders και τους Leechers
Αν είναι 0 τότε γι αυτό δεν κατεβαίνει

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

elvenstar (Έλενα)

Επιφανές Μέλος

H Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 9,635 μηνύματα.

H elvenstar έγραψε στις 15:59, 19-11-09:

Αυριο βγαίνει το καινούριο expansion the sims 3 world adventures
http://www.youtube.com/watch?v=72JFv...layer_embedded

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giannis-Vivi (Βιβή)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Giannis-Vivi
H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 6 γάτες (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 675 μηνύματα.

H Giannis-Vivi έγραψε στις 16:10, 19-11-09:

hello.λοιπον ενα μονο σας λεω για το expansion world adventures ...κολαση..απο εχθες το απογευμα που το πηρα εχω ανεβασει το επιπεδο της visa μου στο 3 στη γαλλια...μου αρεσει που εχει γριφους και κανεις και κατι αλλο απο το να ζεις το σιμς σου...ποια αλλη το εχει ???μερικοι γριφοι ειναι δυσκολη οποτε οσοι και οσες το παιζουμε μπορουμε απο εδω να δινουμε συμβουλες για τους γριφους..

Παράθεση

eleni999

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη eleni999
H eleni999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 767 μηνύματα.

H eleni999 έγραψε στις 16:22, 19-11-09:

να ρωτησω κατι μπορω να καταβασω απο το νετ το expansion world adventures ενω εχω το αυθεντικο sims3??

Παράθεση

Giannis-Vivi (Βιβή)

Διάσημο Μέλος

H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 6 γάτες (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 675 μηνύματα.

H Giannis-Vivi έγραψε στις 16:26, 19-11-09:

εγω εχω το αυθεντικο οποτε πραγματικα δεν γωριζω να σου απαντησω..λογικα θα μπορεις αλλα θα πρεπει να απενεργοποιησεις το νετ στο παιχνιδι να μην συνδεεται με το ιντερνετ...

Παράθεση

Giannis-Vivi (Βιβή)

Διάσημο Μέλος

H Giannis-Vivi έγραψε στις 17:01, 19-11-09:

εγω παλι θελω τους κωδικους που σου εμφανιζει ολα τα αντικειμενα στη πολη...παπου τον ειχα αλλα με τη μετακωμιση τα πεταξα...

Παράθεση

elvenstar (Έλενα)

Επιφανές Μέλος

H elvenstar έγραψε στις 18:24, 19-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από eleni999
να ρωτησω κατι μπορω να καταβασω απο το νετ το expansion world adventures ενω εχω το αυθεντικο sims3??
Μπορείς να το κατεβάσεις αλλα λογικά θα πρέπει να διαγράψεις το download manager για να μην γίνονται ανταλλαγή δεδομένων από το Ιντερνετ κ να μην επιτρέψεις κ την ανταλλαγή πληροφοριών με την EA Games

Παράθεση

penelope585

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη penelope585
H penelope585 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Καμία γάτες και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H penelope585 έγραψε στις 19:28, 02-07-12:

εγω εχω κατεβασει το sims 3 στον υπολογιστη αλλα γαμωτο δεν μου παιζει και δεν ξερω γιατι...?κατι λαθος θα εχω κανει ενω ακολουθησα τις οδηγιες δεν ξερω γιατι δεν μου το παιζει!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους