Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,947 εγγεγραμμένα μέλη και 717,859 μηνύματα σε 22,441 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 364 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Εμπλουτισμός τροφής με ω-3 έλαια

Ηλίας-77 (Ηλίας)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ηλίας-77
Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια του) . Έχει γράψει 640 μηνύματα.

O Ηλίας-77 έγραψε στις 22:40, 11-08-12:

Θα ήθελα να εμπλουτίσω με έλαια ω-3 και άλλα συστατικά τη διατροφή του γατούλη τώρα που είναι ακόμα μικρός.Ξέρω πως βοηθούν στο νευροκινητικό σύστημα και στο τρίχωμα.
Προς το παρόν του βάζω λιγο ελαιόλαδο στη ξηρά τροφή του.
Μήπως γνωρίζετε κάτι πιό εξειδικευμένο ?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tia (Tia)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη tia
H Tia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 6 γάτες (πάρα πολλές! έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 293 μηνύματα.

H tia έγραψε στις 23:35, 11-08-12:

εγώ τους βάζω salmon oil έχει ω3 βοηθάει να είναι υγιεί τα νεφρά κάνει πολυ ομορφη την γούνα και γενικά βοηθάει πολύ τον οργανισμό του ζώου.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 12:10, 12-08-12:

Πόσο salmon oil τους βάζεις, είναι σε δόσεις;

Παράθεση

tia (Tia)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη tia
H Tia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 6 γάτες (πάρα πολλές! έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 293 μηνύματα.

H tia έγραψε στις 15:37, 12-08-12:

έχει κάψουλες και έλαιο..
στις κάψουλες είναι 2/3 ημερησίως για γάτες έως 5 κιλά και το έλαιο 1 κουταλιά της σούπας ημερησίως για ζώα έως 10 κιλά..
οι κάψουλες δεν μυρίζουν καθόλου σε αντίθεση με το έλαιο..και τα δυο είναι αποτελεσματικα!

Παράθεση

Popix (Σοφία)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Popix
H Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 253 μηνύματα.

H Popix έγραψε στις 17:53, 12-08-12:

Ήθελα κι εγώ να πάρω γιατί πέρα από τα καλά στην υγεία που κάνει, είχα διαβάσει ότι τρελαίνονται για την γεύση! Αυτό το παίρνετε από το φαρμακείο ή από το πετ σοπ;

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 21:27, 12-08-12:

Ενδιαφέρον... Και πού το βρίσκεις, Τία; Είναι ειδικά για γάτες έτσι;

Παράθεση

Ηλίας-77 (Ηλίας)

Διάσημο Μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια του) . Έχει γράψει 640 μηνύματα.

O Ηλίας-77 έγραψε στις 22:18, 17-08-12:

Τελικά του πήρα το Grizzly Salmon Oil. Είναι σε μορφή ελαίου και μάλιστα η συσκευασία έχει αντλία για δοσομετρική χορήγηση.Δείχνει να του αρέσει πάντως...ευτυχώς.

Συνημένες Εικόνες

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηλίας-77 (Ηλίας)

Διάσημο Μέλος

O Ηλίας-77 έγραψε στις 22:04, 15-09-12:

...εκείνου του αρέσει και σχεδόν ένα μήνα που το χρησιμοποιώ έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος.

Πολύ απαλό - λούτρινο - και γυαλιστερό - ιριδίζον - τρίχωμα . Που θέλω να πιστεύω πως οφείλεται και στο λαδάκι

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 36,301 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 22:06, 15-09-12:

Για ολα αυτα τα σκευασματα,καλο θα ειναι να κοιτατε τα συστατικα.PARABENS και διαφορα συντηρητικα,δεν ειναι και ότι καλυτερο.
Δεν ξερω αν εχουν,απλα σας εφιστω την προσοχη,Παντα να κοιτατε τα συστατικα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tia (Tia)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη tia

H tia έγραψε στις 01:51, 16-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Ενδιαφέρον... Και πού το βρίσκεις, Τία; Είναι ειδικά για γάτες έτσι;
εγώ το αγοράζω online..λογικά και σε κτηνιατρείο θα υπάρχει και σε πετ σοπ!
και ναι είναι ειδικό για γατούλες!

Παράθεση

tia (Tia)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη tia

H tia έγραψε στις 01:56, 16-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από πουπουλινα
Για ολα αυτα τα σκευασματα,καλο θα ειναι να κοιτατε τα συστατικα.PARABENS και διαφορα συντηρητικα,δεν ειναι και ότι καλυτερο.
Δεν ξερω αν εχουν,απλα σας εφιστω την προσοχη,Παντα να κοιτατε τα συστατικα.
συνήθως είναι ΄΄καθαρό΄΄ έλαιο...χωρίς συντηρητικά κτλ κτλ..
πάντως όντως καλό είναι να κοιτάμε γιατι ποτέ δεν ξέρεις απο μαρκα σε μάρκα τι παίζει!

Παράθεση

catlin (Βάσια)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη catlin
H Βάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (αλλες δεν έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 338 μηνύματα.

H catlin έγραψε στις 22:53, 16-09-12:

Tι τιμη εχει περιπου αυτο;

Παράθεση

Ηλίας-77 (Ηλίας)

Διάσημο Μέλος

O Ηλίας-77 έγραψε στις 13:34, 17-09-12:

Απο το pet-shop κοντά στο σπίτι μου αγοράζω τη μικρή συσκευασία των 125ml ( έχει τρείς ) στα 8.50 ευρώ, αλλά κρατάει αφού χρειάζεσαι ένα πάτημα της αντλίας ανα μέρα. Η αμέσως επόμενη στοιχίζει 14,?? δε θυμάμαι..και μετά υπάρχει και το μεγάλο μπουκάλι ( αμερικάνικη εταιρεία , τα βγάζει και σε ΧΧΧ Large ! ) Μιλάω για το Grizzly Salmon Oil, έτσι ? επίσης ξέχασα να αναφέρω πως αναγράφει πάνω "φυσικό προιόν"

Παράθεση

catlin (Βάσια)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη catlin
H Βάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (αλλες δεν έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 338 μηνύματα.

H catlin έγραψε στις 13:50, 17-09-12:

Σας ευχαριστουμε ηλια!!η μικρη συσκευασια ποσο διαρκει;παντως λεω για αρχη να δοκιμασω το ελαιολαδο!

Παράθεση

Ηλίας-77 (Ηλίας)

Διάσημο Μέλος

O Ηλίας-77 έγραψε στις 21:57, 17-09-12:

Απο τις 17-8 που το πήρα έχουνε περάσει 31 μέρες και ακόμα δεν έχει τελειώσει.

Και γώ μαζί σου είμαι για το ελαιόλαδο, ελαιόλαδο του έβαζα τις πρώτες μέρες αλλά αφού μπορώ να του προσφέρω κάτι πιό εξειδικευμένο γιατί να μη το κάνω ?

Παράθεση

Ηλίας-77 (Ηλίας)

Διάσημο Μέλος

O Ηλίας-77 έγραψε στις 20:56, 10-10-12:

54 μέρες και τερματίσαμε ! Συνεχίζουμε με το επόμενο μπουκαλάκι.

Παράθεση

tz3nh

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη tz3nh
H tz3nh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 361 μηνύματα.

H tz3nh έγραψε στις 23:39, 23-01-13:

Αυτο που το βαζεις; Μαζι με τις κροκετες το δινεις;

Παράθεση

tia (Tia)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη tia

H tia έγραψε στις 00:25, 24-01-13:

ναι το ρίχνεις στις κροκέτες αλλα εγώ προσωπικά επειδή τους έχω μόνιμα κροκέτες στα μπολ τους δίνω με σύριγγα κάθε μέρα την δόση που αναλογεί στον καθένα.
παίρνω της Salmopet και μπορώ να πω οτι ειμαι πολύ ευχαριστημενη..

Παράθεση

tz3nh

Δραστήριο Μέλος

H tz3nh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 361 μηνύματα.

H tz3nh έγραψε στις 00:31, 24-01-13:

Θα το ψάξω! Ευχαριστω!

Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (20 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 10,509 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 00:34, 24-01-13:

Αυτο παιδια λετε να κανει και για την Τασουλα μου; Απο το καλοκαιρι εχω παρατηρησει οτι το τριχωμα της ειναι λιγο πιο θαμπο απ' οτι ηταν. Βεβαια ειναι και 16 χρονων, ισως φταιει η ηλικια αλλα αν της κανει καλο να το παρω.

Παράθεση

tia (Tia)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη tia

H tia έγραψε στις 00:37, 24-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από Bessy1962
Αυτο παιδια λετε να κανει και για την Τασουλα μου; Απο το καλοκαιρι εχω παρατηρησει οτι το τριχωμα της ειναι λιγο πιο θαμπο απ' οτι ηταν. Βεβαια ειναι και 16 χρονων, ισως φταιει η ηλικια αλλα αν της κανει καλο να το παρω.
σίγουρα παίζει ρόλο και η ηλικία αλλα σίγουρα με το έλαιο σολομού θα δεις διαφορά..γενικά κάνει καλο στο δέρμα στην καρδιά στο τρίχωμα..δοκίμασε το!

Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (20 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 10,509 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 00:44, 24-01-13:

Θα το παρω τοτε, καπου διαβασα πως κανει καλο και στη λειτουργια των νεφρων οποτε μας κανει ταμαμ!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lord Kratos

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lord Kratos
Ο Lord Kratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 13,689 μηνύματα.

O Lord Kratos έγραψε στις 14:23, 24-01-13:

Ακόμη και το ελαιόλαδο κάνει καλό.
Εγώ τους βάζω 1 φορά την εβδομάδα από ένα κουταλάκι του γλυκού μέσα στην κονσέρβα και το τρίχωμά τους είναι αρκετά λαμπερό.
Μου το είπε το κόλπο μια φίλη από εδώ και είχε απόλυτο δίκιο!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tz3nh

Δραστήριο Μέλος

H tz3nh έγραψε στις 18:35, 24-01-13:

Γιώργο στην ξηρα τροφη μπορω να της βαλω ελαιολαδο? (Δεν της εχω δωσει ακομα κονσερβα) Σκεφτομαι μην της φερει καμια καουρα ανακατεμενο με την ξηρα λογω του οτι ειναι ξηρη.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tz3nh : 24-01-13 στις 20:17.
Παράθεση

anna 21

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη anna 21
H anna 21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 644 μηνύματα.

H anna 21 έγραψε στις 19:13, 24-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από Lord Kratos
Ακόμη και το ελαιόλαδο κάνει καλό.
Εγώ τους βάζω 1 φορά την εβδομάδα από ένα κουταλάκι του γλυκού μέσα στην κονσέρβα και το τρίχωμά τους είναι αρκετά λαμπερό.
Μου το είπε το κόλπο μια φίλη από εδώ και είχε απόλυτο δίκιο!
κι εγω αυτο κανω! εχει πολυ καλα αποτελεσματα. το εκανε χρονια η μαμα μου με τις γατες μας και παντα ειχαν απιστευτο λαμπερο τριχωμα!

Παράθεση

Lord Kratos

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lord Kratos
Ο Lord Kratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 13,689 μηνύματα.

O Lord Kratos έγραψε στις 20:16, 24-01-13:

Για ξηρά τροφή δεν ξέρω, δεν το έχω κάνει ποτέ...
Ίσως να ανακάτευες μια μικρότερη ποσότητα λαδιού στις κροκέτες της 2 φορές φορές την εβδομάδα;

Παράθεση

Ηλίας-77 (Ηλίας)

Διάσημο Μέλος

O Ηλίας-77 έγραψε στις 23:05, 24-01-13:

Εγώ πάντως καθημερινά απο 4 μηνών περίπου του βάζω στη ξηρά τροφή του λάδι - ένα πάτημα της αντλίας - και ποτέ δεν αντιμετώπισε πρόβλημα. Μέχρι στιγμής μόνο οφέλη βλέπω.

Παράθεση

Ηλίας-77 (Ηλίας)

Διάσημο Μέλος

O Ηλίας-77 έγραψε στις 16:42, 26-09-15:

Γατομαμάδες και γατομπαμπάδες γειά σας ! Καλό Φθινόπωρο !

Γράφω σε σας που ακόμα αμφιβάλλετε για τις ευεργετικές ιδιότητες του λαδιού στο τρίχωμα της γάτας σας και αμφιταλαντεύεστε για το αν θα δείτε πραγματική διαφορά με λίγο λαδάκι στη τροφή ή είναι όλα μιά ιδέα και μόνο η καλής ποιότητας τροφή είναι αρκετή.
Εγώ χρησιμοποιούσα "Grizzly Salmon Oil" καθημερινά και το έβαζα στη ξηρά τροφή του Daffy. Κάποια στιγμή το σταμάτησα και θέλετε η συνήθεια, θέλετε η ρουτίνα δεν είχα προσέξει μεγάλη διαφορά απο πρίν. Σχεδόν είχα πείσει τον εαυτό μου πως είτε με λάδι είτε χωρίς το αποτέλεσμα είναι το ίδιο.
Κι όμως..
Έχουν περάσει δύο μήνες σχεδόν που ξαναέβαλα το "Grizzly Salmon Oil" στη τροφή του και η διαφορά είναι αισθητή. Αν σε μία υγιή, φροντισμένη γάτα χωρίς το λάδι φτάνεις στο 8 με 9 εκεί παίρνεις το άριστα με τόνο. Μη διστάσετε λοιπόν και θα με θυμηθείτε. Ίσως δε βρείτε τη συγκεκριμένη μάρκα, μπορεί να σας προτείνουν κάποιο άλλο συμπλήρωμα, όπως και να 'χει εγώ προσωπικά νιώθω τον Daffy απαλότερο στο χάδι με λαμπερότερο τρίχωμα.

Σας χαιρετώ όλους ! Καλά να περνάτε !!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Aleksa
H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,456 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε στις 21:07, 26-09-15:

Το οτι το λαδάκι (σολωμού ή και απλό ελαιόλαδο ακόμα) κάνει καλό στο τρίχωμα της γάτας και γενικά στον οργανισμό της , δεν χωράει αμφιβολία...
Αρκεί να τους αρέσει.. Της δικής μου, αν μου ξεφύγει από το δοσομετρητή κάποια σταγόνα παραπάνω στο φαγητό της, το περιεργάζεται και τελικά παρατάει το φαγητό της άθικτο.
Το λαδάκι το είχα αφήσει στην άκρη στη διάρκεια του καλοκαιριού, αλλά τώρα θα ξαναρχίσω να της δίνω.

Καλό φθινόπωρο και σε σας Ηλία και Duffy

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Nelliel

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nelliel
H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 285 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε στις 06:24, 27-09-15:

Το θεωρω λιγο απατη να δινω 1 σταγονα λαδι καθε μερα. Προτιμω να δωσω ψαρι 1-2 φορες την εβδομαδα που θα παρει πολυ περισσοτερα ω-3, οπως επισης και αλλα θρεπτικα συστατικα και βιταμινες.

Παράθεση

Ηλίας-77 (Ηλίας)

Διάσημο Μέλος

O Ηλίας-77 έγραψε στις 10:11, 27-09-15:

Στη περίπτωσή μου ( του Daffy μάλλον ) ο εμπλουτισμός της διατροφής του με τυποποιημένα προιόντα είναι αναγκαίος αν θέλω να του δώσω το κάτι παραπάνω. Τρέφεται με κροκέτες RC για στειρωμένες γάτες, πάντα η ποσότητα ζυγίζεται και λιχουδιές όπως ψάρι και μαγειρεμένο φαγητό ή κονσέρβες Schesir , Applaws δίνονται μεν αλλά όχι σε τέτοια ποσότητα και τόσο τακτικά που θα μπορούσα να βασιστώ σε αυτά.
Ο εμπλουτισμός με μία σταγόνα λάδι πραγματικά δε νομίζω πως θα βοηθήσει έτσι κι αλλιώς...

Παράθεση

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη giannisvitara
Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 2 γάτες (2 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 107 μηνύματα.

O giannisvitara έγραψε στις 13:48, 17-02-18:

Οπως κ οι ανθρωποι ετσι και οι γατες πρεπει να λαμβανουν τα απαραιτητα ομεγα 3,6 λιπαρα.
Δινεις συμπληρωμα στη γατα σου και αν ναι ποιο?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 17-02-18 στις 17:36. Αιτία: Προσαρμογή στους όρους χρήσης
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Αλλαγή τροφής - Από τακις
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διατροφή.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-03-10 στις 17:31.
    • Αλλαγή τροφής - Από CuteKitty
      Το θέμα έχει λάβει 19 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διατροφή.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-09-09 στις 08:33.
    • Άρνηση τροφής - Από konstans
      Το θέμα έχει λάβει 65 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-06-09 στις 13:52.
    • Ψύλλοι και αιθέρια έλαια - Από Ελένη Άνση
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-06-08 στις 15:32.
    • Ποσότητα τροφής; - Από olg_aki
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διατροφή.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-05-07 στις 11:36.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους