Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,703 εγγεγραμμένα μέλη και 714,158 μηνύματα σε 22,081 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 199 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Animal care

mukkie

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mukkie
. Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O mukkie έγραψε στις 13:02, 11-12-07:

http://www.animalcaresamos.com/

Animal Care ειναι μια εθελοντικη οργανωση στην Σαμο που φροντιζει για τα αδεσποτα εκει (κυριως σκυλια) και βρισκει οικογενιες στην Ολλανδια και Γερμανια για τα σκυλια να ζουν μια ευχαριστη ζωη! :up:
Ειναι μια ολλανδεζα γνωστη μου που ασχολειτε με την οργανωση αυτη οποτε την εμπιστευομαι!! Τωρα θελουν και να δινουν προσοχη στα γατακια που εχουν προβλημα και κυριως να φροντιζουν να μην ριχνουν φολες (το χειμωνα)...χρειαζονται οχι μονο χρηματα...

Οποιος μπορει να βοηθησει με οποιον τροπο δυνατο, ευχαριστως!
Απλα check the site! (στα Αγγλικα) :kiss:

Ιλια

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

μελινάκι

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη μελινάκι
H μελινάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (1 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,163 μηνύματα.

H μελινάκι έγραψε στις 16:09, 11-12-07:

ειναι σιγουρο οτι τα ζωακια πανε σε σπιτια; γιατι εχω ακουσει και κατι αλλα υποπτα...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mukkie

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mukkie
. Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O mukkie έγραψε στις 14:59, 12-12-07:

Ξερω οτι υπαρχουν πολλες φημες για τετοιες οργανωσεις και δεν λεω οτι δεν εχει γινει κατι τετοιο... Αλλα οι οργανωσεις που ξερω εγω και εχουν internet site ειναι καθαρες! :up: Κυριως για αυτη την οργανωση ξερω οτι ειναι ενταξει!! Επειδη ειναι και γνωστη μου κι εχω δει με τα ματια μου οτι τα σκυλια πηγαν σε σπιτια. Δυστυχως λενε διαφορα και για οργανωσεις που δεν κανουν τετοια πραγματα...

Παράθεση

yasmin1gr

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη yasmin1gr
H yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Δωσαμε πανω απο 2-300 φετος ζωη να χουμε έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 6,349 μηνύματα.

H yasmin1gr Δράστε καθημερινά Υπέρ των Ζώων έγραψε στις 18:50, 12-12-07:

Melinaki αυτα που εχεις ακουσει τα διαδηδει η κυρια Γκαραγκουνη η οποια και ο υποτιθεμενος συνεταιρισμος σωματειων που εχει πρεσβευουν οτι τα ζωα δεν πρεπει να φευγουν εξω για να γινουν πειραματα η λουκανικα γιατι:
α. ολοι οι ελληνες ειναι πολυ φιλοζωοι
β. δεν πεφτουν φολες στην ελλαδα
γ. τα αγαπαμε και τα φροντιζουμε τυα ζωα εδω οποτε πρεπει να μενουν εδω.
Υπηρξε αρθρο στην ελευθρεροτυ7πια την ημερα των ζωων με περιεχομενο οτι πανε εξω για οπειραματα η αλλα. Και η απαντηση των φιλοζωικων σωματειων που στελβνουν εκτος απο επαναλαμβανομενες προτροπες με πληρωμενα ειδητηρια να πανε να δουνε οι ιδιοι ποσο καλα σπιτια βρισκουν, δημοσιευτηκε στον αδεσμευτο τυπο.

Στην αρχη κι εγω τα ιδια πιστευα μετα οταν το εψαξα καταλαβα τι γινεται.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Animal planet - Από kiss bill
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ελπιδοφόρες εμπειρίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-10-14 στις 19:31.
    • The Animal Rescue Site - Από aretha
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ελπιδοφόρες εμπειρίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-07-08 στις 15:34.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους