Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,828 εγγεγραμμένα μέλη και 716,097 μηνύματα σε 22,262 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 314 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Γάτες και διαμέρισμα

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 35,956 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 21:24, 21-01-19:

Αρχική Δημοσίευση από NatasaBast
Ναι ειναι τελειως ασυνηθιστο
αλλα οντως ετσι συμβαινει. Τι να κανω με το μπαστ? Να τον κλεισω μεσα η να τον αφησω πισω? Τιποτα απο τα δυο δε θελω και σιγουρα οχι να τον εγκαταλειψω
εγω ειμαι η μαμα του
☹️
Καλησπερα φιλη μου.Εγω στην θεση σου θα τον επαιρνα μαζι μου και θα τον ειχα μεσα στο σπιτι.Ειναι πολυ λιγα τα γατια που δνε προσαρμοζονται τελικα μεσα στο σπιτι.Στην αρχη θα δυσκολευτει ,αλλα θα συνηθισει.Να ξερεις επισης οτι οταν τριγυρνα εξω,το κακο καποια στιγμη θα γινει.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

NatasaBast

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη NatasaBast
H NatasaBast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H NatasaBast έγραψε στις 08:05, 22-01-19:

Αρχική Δημοσίευση από Πουπουλίνα
Καλησπερα φιλη μου.Εγω στην θεση σου θα τον επαιρνα μαζι μου και θα τον ειχα μεσα στο σπιτι.Ειναι πολυ λιγα τα γατια που δνε προσαρμοζονται τελικα μεσα στο σπιτι.Στην αρχη θα δυσκολευτει ,αλλα θα συνηθισει.Να ξερεις επισης οτι οταν τριγυρνα εξω,το κακο καποια στιγμη θα γινει.
Καλημερα και σε σενα Πουπουλινα.
Ο Μπαστ εκτος των αλλων ειναι και κυνηγος
φερνει ποντικια και αλλα θηραματα
παει τσακωνεται με τους γατους τρεχει ανεβαινει τις τεντες ξαπλωμει σε ψηλα μερη κι λιαζεται κι αγαπαει πολυ τη ζωη του
ειναι σα να ειναι γενημμενος για ακριβως αυτη τη ζωη που καναι
στις αρχες οταν ηταν πολυ μικρος
επιχειρησα να μην τον αφησω να βγει εξω οταν εκανε μια θεραπεια
αποτελεσμα εκλαιγε ολη μερα σα μωρο και ατο τελος εσκισε τη σιτα και εφυγε
Οι γατες ειναι αιλουροι και ειδικα το συγκεκριμενο γατι θα παθει καταθλιψη αν το κλεισω σε τεσσερις τοιχους
τι θα κανει ολη μερα θα κοιμαται?
εδω οταν εχει κρυο που δε βγαινει απο επιλογη εξω
καθεται στο τζαμι και νιαουριζαι στα πουλια
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Δίλημμα sos: Διαμέρισμα ή αγρόκτημα; - Από Bellina
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση επι παντός γατιστητού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-05-13 στις 21:50.
    • Συμβόλαιο απαγόρευσης σε διαμέρισμα - Από aiorasky
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση επι παντός γατιστητού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-01-11 στις 16:48.
    • Από το διαμέρισμα στην αυλή... - Από maria.andreou
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συμπεριφορά & Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-05-10 στις 22:27.
    • Γατάκια και διαμέρισμα; - Από Titikaki
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση επι παντός γατιστητού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-09-09 στις 19:12.
    • Ο πασάς στο διαμέρισμα..:-s - Από TaniaV
      Το θέμα έχει λάβει 39 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νέα γάτα στο σπίτι!.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-03-09 στις 16:37.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους