Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,251 εγγεγραμμένα μέλη και 718,331 μηνύματα σε 22,590 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 380 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Βοήθεια! Cat sitting

martinaki17

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη martinaki17
H martinaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H martinaki17 έγραψε στις 12:05, 02-12-08:

Γεια σας,
έχς ένα μεγάλο πρόβλημα.Τα χριστούγεννα θα λείψω για δύο εβδομάδες στο εξωτερικό και χρειάζομαι κάποιον να φροντίζει τη γατούλα μου κατά προτίμηση από το σπίτι!Μένω στη Θεσσαλονίκη και επειδή είμαι φοιτήτρια θα προτιμούσα να μην ξοδέψω ιδιαίτερα πολλά χρήματα!Δυστυχώς δεν έχω κάποιον γνωστό να τη φροντίσει εφόσον οι περισσότεροι θα λείπουν την περίοδο αυτή!Αν μπορείτε να μου πείτε κάποιο έμπιστο άτομο για να φροντίσει τη γατούλα μου στο σπίτι!Ευχαριστώ!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

yasmin1gr

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη yasmin1gr
H yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Δωσαμε πανω απο 2-300 φετος ζωη να χουμε έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 6,349 μηνύματα.

H yasmin1gr Δράστε καθημερινά Υπέρ των Ζώων έγραψε στις 12:07, 02-12-08:

Τηλεφωνησε στην ιωαννα την κατ σιττερ μας και βρειτε τα με την τιμη 6994771293

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

NiaR

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη NiaR
H NiaR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,345 μηνύματα.

H NiaR έγραψε στις 12:40, 02-12-08:

σε ποια περιοχη μενεις στη Θεσσαλονικη>?

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

martinaki17

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη martinaki17
H martinaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H martinaki17 έγραψε στις 00:23, 03-12-08:

Κάτω Τούμπα

Παράθεση

pitsi

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη pitsi
H pitsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H pitsi έγραψε στις 23:55, 04-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από yasmin1gr
Τηλεφωνησε στην ιωαννα την κατ σιττερ μας και βρειτε τα με την τιμη 6994771293
Yπαρχουν πολλες cat sitters και πως γινεται?ερχονται και μενουν σπιτι μας η παιρνουν τη γατουλα σπιτι τους?

Παράθεση

yasmin1gr

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη yasmin1gr
H yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Δωσαμε πανω απο 2-300 φετος ζωη να χουμε έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 6,349 μηνύματα.

H yasmin1gr Δράστε καθημερινά Υπέρ των Ζώων έγραψε στις 23:57, 04-12-08:

Μεχρι στιγμης υπαρχει η Ιωαννα αλλα και η ζωη εδειξε ενδιαφερον

Παράθεση

pitsi

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη pitsi
H pitsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H pitsi έγραψε στις 00:02, 05-12-08:

πως γινεται με τις cat sitters? ερχονται σπιτι μας η παιρνουν τη γατουλα σπιτι τους? Υπαρχουν πολλες cat sitters ? ειναι γατοφιλες ασφαλως....

Παράθεση

secretsoul

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη secretsoul
H secretsoul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 20 μηνύματα.

H secretsoul Να πορεύεστε με αγάπη και φώς έγραψε στις 20:20, 20-01-09:

Μηπως υπαρχει cat sitting στην σκιαθο???
αν ναι ειναι αξιοπιστη?

Παράθεση

NOStalgia (Φαίη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη NOStalgia
H Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (>5 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 55 μηνύματα.

H NOStalgia έγραψε στις 12:50, 20-06-12:

Καλησπέρα!
Κάθε καλοκαίρι αντιμετωπίζω κι εγω το ίδιο πρόβλημα με τον γατούλη μου...Δυστυχως δεν υπάρχουν άτομα απο το γύρω περιβάλλον μου για να μου το φρόντισουν,όσο εγω θα κάνω διακοπές.Καθώς επίσης δεν έχω την οικονομική δυνατότητα για να τον αφήσω σε κάποια πανσιον (κι εξαλλου εχω ακουσει ότι δεν τα περιποιούνται σωστά).
Πριν 3 χρόνια είχα βρει μια πολύ καλή κοπέλα,φιλοζωη,αξιόπιστη κ πολύ υπέυθυνη, η οποία μπορουσε να φιλοξενήσει στο σπίτι της,με αποτέλεσμα τα 3 τελευταία καλοκαίρια μου κι εγώ κ ο γατούλης μου να είμαστε ήρεμοι.Δυστυχώς,φέτος η κοπέλα μετακομοισε απο αθήνα κ πηγε κρήτη.
Με αποτέλεσμα να ψάχνω για κάποιο άτομο ,για cat sitting.
Μένω στην Ηλιούπολη(Αθήνα),αν μπορεί κ γνωρίζει κανείς κάποιον που θα μπορούσε να το κάνει ας μου στείλει πληροφορίες.

Σας ευχαριστώ!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 36,445 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 13:03, 20-06-12:

Kαλησπέρα Φαίη.Για δες σε αυτό το θέμα,μπας και βρεις τίποτα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

NOStalgia (Φαίη)

Νεοφερμένος

H Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (>5 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 55 μηνύματα.

H NOStalgia έγραψε στις 13:24, 20-06-12:

Σε ευχαριστώ Έφη! Θα ψάξω μέσω αυτού μήπως κ βρω...

Παράθεση

NOStalgia (Φαίη)

Νεοφερμένος

H NOStalgia έγραψε στις 10:25, 10-07-12:

Δυστυχώς μεχρι και σημερα,εχω στειλει mail σε ανθρώπους που αναφερανε οτι μπορουν να φιλοξενησουν καποιο γατάκι,αλλα απάντηση δεν πηρα απο κανέναν! Δεν ξέρω τι να κάνω,καθώς το οικονομικό μου δεν μου επιτρεπει να αφησω τον γατουλη μου σε καποια πανσιον ζωων,φιλοι κ συγγενεις δεν αναλαμβανουν, οπως επισης κ το ειδος των διακοπων μου δεν το επιτρεπει να τον παρω μαζι μου αφου θα ειμαι σε camping.Εχω αρχισει κ αγχωνομαι καθως περνανε οι μερες κ δεν βρισκω τιποτα....
Ποιος μπορει να με βοηθησει???

Παράθεση

vasopent (Βάσω)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη vasopent
H Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (1 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 283 μηνύματα.

H vasopent έγραψε στις 11:58, 10-07-12:

Σε ολόκληρη Αθήνα θα βρεις κάποιον. Μην αγχώνεσαι... Δεν μένω αθήνα οπότε δεν μπορώ να σε βοηθήσω..

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rodirdi (τόνια)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη rodirdi
H τόνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 405 μηνύματα.

H rodirdi μια φορά γατομαμά.... πάντα γατομαμά... έγραψε στις 14:49, 10-07-12:

πόσες μέρες θα πάς διακοπές; ρωτάω γιατί την Ήρα και τον Δία τους άφηνα εως και 7-9 μέρες μόνα τους.... αν οι μέρες είναι πολύ περισσότερες μπορείς να σπάσεις τις διακοπές σου σε 2 περιόδους! πιο ενδιαφέρον για σένα και ο γατούλης σου δεν θα μείνει μόνος για μεγάλο χρονικό διάστημα!

Παράθεση

FELINE ANGELS

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη FELINE ANGELS
H FELINE ANGELS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 77 μηνύματα.

H FELINE ANGELS έγραψε στις 08:27, 11-07-12:

τι ηλικία έχει ο γατούλης;;;;
σε ενδιαφέρει να τον αφήσεις κάπου; ή να έρχεται κάποιος να τον ταίζει σπίτι σου;

Παράθεση

Tiger Lilly

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Tiger Lilly
H Tiger Lilly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H Tiger Lilly έγραψε στις 13:05, 12-07-12:

Το γράφω και εδώ και ελπίζω να μην σας ζαλίζω:

Ψάχνω κάποιον που γνωρίζετε και εμπιστεύεστε να προσέχει δύο γάτους για το διάστημα 21 Ιουλίου - 3 Αυγούστου. Δεν με πειράζει αν θα είναι στο σπίτι μου ή στο δικό του. Μένω Θεσσαλονίκη, στην Καλαμαριά.

Ευχαριστώ πολύ!

Παράθεση

alesa (Αλεξανδρα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη alesa
H Αλεξανδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (ουυυυυυυυυυ πανω απο 30! έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H alesa Μυκονοοοοος!!! έγραψε στις 13:25, 12-07-12:

Καλησπερα σας!
Σε καποιους μηνες,Δεκεμβριο μαλλον θα χρειαστει να φυγουμε για Αγγλια,(μετακομιση).Θα κατσουμε καποιους μηνες για να δουμε πως θαπανε τα πραγματα και αν μπορουμε μα μεινουμε εκει,για να μην ταλαιπωρουμε ομως τον Μαικ με ταξιδια ασκοπα,γιατι εαν δεν μεινουμε εκει τελικα θα ειναι ασκοπα,θα θελαμε καποιον να τον φιλοξενησει για 3-4 μηνες,σαν προσωρινη υοθεσια.Η αμμος,η τροφη,η αμπουλες,τα παιχνιδια και -χτυπα ξυλο- τα φαρμακα που ισως χρειαστει θα πληρωνονται απο εμας.Μηπως μπορειτε να τον φιλοξενησετε η ξερετε καποιον να τον φιλοξενησει?Μας ενδιαφερουν τα νησια Ανδρος,Τηνος,Συρος και ολη η Αττικη.Ευχαριστουμε!

Παράθεση

NOStalgia (Φαίη)

Νεοφερμένος

H NOStalgia έγραψε στις 13:38, 18-07-12:

Τειλκα βρηκα καποιο παιδι που μπορει να μου φιλοξενησει τον γατουλη μου!
Σας ευχαριστω όλους για το ενδιαφερον!!!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kostasmarkakis

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kostasmarkakis
Ο kostasmarkakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O kostasmarkakis έγραψε στις 14:22, 19-07-12:

Ο παρακάτω γατούλης,
Ονόματι Μορφέας,
(εμβολιασμένος και στειρωμένος)
Αναζητά φιλοξενία
Για το μήνα Αύγουστο
(όλα τα έξοδα πληρωμένα)

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  1.jpg
Εμφανίσεις:  296
Μέγεθος:  599,5 KB  
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kostasmarkakis : 19-07-12 στις 14:36. Αιτία: Απαγορεύονται τα Κεφαλαία
Παράθεση

NOStalgia (Φαίη)

Νεοφερμένος

H NOStalgia έγραψε στις 19:37, 19-07-12:

Τελικα ενώ ειχα βρει ενα παιδι να μου φιλοξενησει τον γατουλη μου, σημερα με πηρε τηλ κ μου το ακυρωσε.Κοινως με κρεμασε ενω το ειχαμε κανονισει,κι εγω ειχα παει κι εβγαλα εισητηρια για τις διακοπες μου!!!
Δεν ξερω τι να κανω παιδια,αν υπαρχει καποιος που να γνωριζει καποιον που να μπορει να φιλοξενησει τον γατουλη μου ας μου στειλει μηνυμα!!Ειμαι σε απογνωση καθως περνουν οι μερες κ δεν ξερω τι να κανω!!!!!!

Παράθεση

NOStalgia (Φαίη)

Νεοφερμένος

H NOStalgia έγραψε στις 20:24, 19-07-12:

Έφη μου εχω μπει κι εχω εξαντλήσει όλα τα mail και τηλεφωνα που υπαρχουν για αθηνα αλλα δυστυχως είτε δεν εχω παρει απαντηση εδω κ καιρο είτε δεν μπορουν...

Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 36,445 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 21:14, 19-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από NOStalgia
Έφη μου εχω μπει κι εχω εξαντλήσει όλα τα mail και τηλεφωνα που υπαρχουν για αθηνα αλλα δυστυχως είτε δεν εχω παρει απαντηση εδω κ καιρο είτε δεν μπορουν...
Aν δεν λειψεις για μεγαλο χρονικο διαστημα,πχ πανω απο 6 μερες,γιατι δεν την αφηνεις σπιτι σου;;Εγω αυτο κανω με τα δικα μου.Τους βαζω σακουλες ξηρης τροφης,ποτσιστρα μεγαλη ,αλλα και μπωλακια με νερο σε διαφιορα σημεια,βγαζω μπριζες κλπ,και τα αφηνω.

Παράθεση

NOStalgia (Φαίη)

Νεοφερμένος

H NOStalgia έγραψε στις 17:51, 20-07-12:

θα λειψω για 2 εβδομαδες,οποτε δεν γινεται!!!

Παράθεση

kiss bill (Βασίλης)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη kiss bill
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (4 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.

O kiss bill έγραψε στις 20:07, 20-07-12:

Καλησπερα Φαιη. Μενω Βυρωνα αλλα δυστυχως δε μπορω να τον φιλοξενησω γιατι με τον Τζιμακο μου θα γινουν μαλλια κουβαρια.
Μπορω ομως,σαν εσχατη λυση να περναω καθημερινα να τον φροντιζω και να του κανω λιγο παρεα.
Αυτο βεβαια αν μπορει να υπαρξει εμπιστοσυνη απο μερους σου,
πραγμα που πολυ θα το ηθελα γιατι αντιμετωπιζω κι εγω το ιδιο προβλημα οταν φευγω.
Σκεφτηκα λοιπον πως ισως θα μπορουσες κι εσυ να προσεχεις
τον Τζιμακο οταν χρειαστει να φυγω.
Ελπιζω να βρεις καποιον αλλα εχε στο νου σου και αυτη τη λυση.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 20:32, 20-07-12:

Φαιη,.μην το σκεφτεσαι..ειναι απιθανος γατομπαμπας ο Βασιλης.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lord Kratos

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lord Kratos
Ο Lord Kratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 13,689 μηνύματα.

O Lord Kratos έγραψε στις 20:41, 20-07-12:

Όντως, νομίζω ότι είναι εξαιρετική περίπτωση ατόμου για να του εμπιστευθείς το γατόνι σου!

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (9 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,354 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 12:17, 24-07-12:

Καλησπέρα,

Ψάχνω άτομο να φιλοξενήσει τον Vector 5 με 25 Αυγούστου, με το αζημιώτο. Περιοχή Αθήνα. Λείπω Αμερική και συνήθως όσο λείπω τον φιλοξενούν δύο καλοί μου φίλοι που είναι και γατόφιλοι. Ωστόσο, θα φύγουν διακοπές και δεν μπορούν να τον κρατήσουν αυτό το διάστημα. Στην εσχάτη λύση θα αναγκαστούν να τον πάρουν μαζί τους στις διακοπές, αλλά δεν θέλω να τους βάλω σε τέτοιο ζόρι. Είναι αρσενικός, στειρωμένος, εμβιολιασμένος, υγιέστατος, πάρα πολύ φιλικός με τους ανθρώπους, με τις άλλες γάτες όχι πάντα (αναλόγως τη γάτα).

Παράθεση

youla

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη youla
H youla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 390 μηνύματα.

H youla GATO έγραψε στις 19:17, 08-08-12:

Ζητώ φιλοξενία από 18-20 Αυγούστου έως αρχές Σεπτεμβρίου. Πρόκειται για τον αδέσποτο Ιλια, τον γατούλη των Ιλισίων που είναι φορέας fiv & fip. Θα προσπαθήσω να τον κρατήσω και τον Σεπτέμβριο μπας και βρεθεί κανένας άνθρωπος σοβαρός να τον αναλάβει.
Επίσης, αν υπάρχει άτομο που θα μπορούσε να τον προσέχει αυτές τις ημέρες, στην περιοχή Πατήσια-Αγιος Νικόλαος, ας μου στείλει μήνυμα.
Ευχαριστώ.

Παράθεση

stelobi (stella)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη stelobi
H stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H stelobi έγραψε στις 12:25, 20-07-13:

Γεια σας,για ένα διάστημα θα λείπω τώρα το καλοκαίρι και δεν έχω κάποιον να φροντίζει την γάτα μου.Επιπλέον δεν μπορώ να την αφήσω και στο σπίτι μου αυτό το διάστημα.Ενδιαφέρεται κάποιος να την φιλοξενήσει?
Είναι πολύ ήσυχη και δεν κάνει ζημιές..Εγώ μένω Πάτρα αλλά και από Αθήνα αν βρεθεί κάποιος δεν υπάρχει πρόβλημα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

zipounogatos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη zipounogatos
Ο zipounogatos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O zipounogatos έγραψε στις 19:34, 07-08-13:

Γεια σας : )
Προκειται να λειψουμε εκτός Αθηνών (10/08-21/0 και αναζητούμε φιλοξενία για τον Ζιπούν.
Είναι ήρεμος και πολυ χαδιάρης,ωστόσο αρκετά αντικοινωνικός με τις υπόλοιπες γάτες!
Είναι 14 μηνών και δεν έχει στειρωθεί ακόμα.Πολυ αυτόνομος με τις ανάγκες του αλλα τρελαίνεται για χάδια και προσοχή

Δυστυχώς αυτή την περίοδο απουσιάζουν φίλοι και συγγενείς, έτσι αναζητούμε καποιον φιλόζωο για να αποφύγει ο γάτος την ταλαιπωρία του πολύωρου ταξιδιού.

περιοχή Ζωγράφου
επικοινωνία στο 6940302499

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

ChazyChaz95

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ChazyChaz95
H ChazyChaz95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H ChazyChaz95 έγραψε στις 18:07, 04-09-13:

Γειά σας παιδιά, στις 13 του μηνός, δηλαδή την άλλη Παρασκευή, θα φύγουμε με τους γονείς μου για μια βδομάδα στην Μυτιλήνη, για να ψάξουμε σπίτι γα να μείνω, γιατί πέρασα εκεί, και δεν έχω σε ποιόν να αφήσω την γάτα μου, την Νάλα. Είμαι στην Θεσσαλονίκη. Οποιος μπορεί να βοηθήσει ας επικοινωνήσει ή απο εδώ ή στα τηλ: 2310239999, 6981224407.

Παράθεση

Νουλης

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Νουλης
H Νουλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H Νουλης έγραψε στις 21:05, 02-02-14:

Καλησπερα ονομαζομαι Αθηνα και σκεφτομαι να υιοθετησω γατουλα.Αγαπαω τα ζωα οσο τιποτε αλλο και το μονο που με πηγαινει πισω ειναι το που θα την αφισω το καλοκαιρι οταν παω διακοπες εστω για 2 εβδομαδες. Γνωριζετε αν υπαρχουν ατομα που να μπορουν να φιλοξενησουν τη γατουλα μου και ποσο θα μου στοιχησει περιπου? Επισης εχει αφησει κανεις απο το blog τη γατουλα του στα χερια αγνωστου ή δεν πρεπει να εμπιστευτω ατομο που δεν γνωριζω? Ευχαρστω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Νουλης

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Νουλης
H Νουλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H Νουλης έγραψε στις 19:15, 13-03-14:

Καλησπερα σε ολα τα μελη!Το Πασχα θα παω με την οικογενεια μου εκτος Αθηνας, και χρειαζομαι μια γατονταντα να αφησω τη γατουλα μου.Μπορειτε να μου στειλετε αν γνωριζετε γατοντανταδες ή αν θελετε να μου κανετε αυτη την εξυπηρετηση.Ευχαριστω πολυ!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

kouti

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kouti
H kouti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H kouti έγραψε στις 10:02, 03-07-14:

Ψάχνω γατονταντά για το γάτο μου 2 ετών, στη Θεσσαλονίκη στις 14-18 Ιουλίου που θα λείψω. Όποιος μπορεί ή ξέρει κάποιον ας μου πει τι και πως.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kouti : 03-07-14 στις 11:39.
Παράθεση

koukimanster

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη koukimanster
H koukimanster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 957 μηνύματα.

H koukimanster ή έγραψε στις 11:30, 03-07-14:

Δώσε λίγα παραπάνω στοιχεία, πχ το πού βρίσκεσαι, ώστε να σου απαντήσει κάποιος αν ξέρει.

Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 12:36, 03-07-14:

Καλησπερα.
Δες σε αυτο το θεμα.

Παράθεση

stelobi (stella)

Νεοφερμένος

H stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H stelobi έγραψε στις 06:26, 10-07-14:

Καλημέρα σας!
Ψάχνω cat sitter που να μπορεί να φιλοξενήσει την γατούλα μου για λίγες μέρες την περίοδο του 15αύγουστου.Μένω Πάτρα και θα βόλευε αν υπάρχει κάποια/ος στην περιοχή που να μπορεί να με εξυπηρετήσει.Δεν έχω κάποιον φίλο δυστυχώς που να μπορεί εκείνη την περίοδο.
Ευχαριστώ!

Παράθεση

tinkaki (κωνσταντινα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη tinkaki
H κωνσταντινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα ( έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 394 μηνύματα.

H tinkaki miaouuuuuuuu έγραψε στις 13:08, 10-07-14:

καλημέρα. Κοίταξες στο θέμα http://forum.mycat.gr/showthread.php?t=34743 που αναφέρει και απο πάνω η Πουπουλίνα και δεν υπάρχει κάποιος διαθέσιμος;

Παράθεση

stelobi (stella)

Νεοφερμένος

H stelobi έγραψε στις 20:12, 10-07-14:

Σ'ευχαριστώ,δεν το είχα δει αυτό το θέμα.Ελπίζω να βρεθεί κάτι..

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Βοήθειααααα!!!! Cat sitting - Από koukou
      Το θέμα έχει λάβει 13 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-12-08 στις 22:54.
    • Cat-sitting - Από Desdemona
      Το θέμα έχει λάβει 27 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-02-08 στις 16:41.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους