Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,708 εγγεγραμμένα μέλη και 714,189 μηνύματα σε 22,083 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 233 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Έχεις γάτα; Έχεις και άποψη!

Havana (Katrin!)

Εκτροφέας

Το avatar του χρήστη Havana
H Katrin! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (16 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 2,211 μηνύματα.

H Havana trollarium is prohibited έγραψε στις 05:39, 07-05-18:

Έλα να μας πεις τι κάνει τα βράδια,
που της αρέσει να κοιμάται,τι τρώει,τι την τρώει,τι ώρες σε ξυπνάει,τι ζημιές σου κάνει και πως γλυκαίνει τη ζωή σου και ομορφαίνει τις ημέρες σου.

ΠΟΥ?
-Στο Ολυμπιακό Κέντρο Ιππασίας στο Μαρκόπουλο Αττικής
ΠΟΤΕ?
-12&13 Μαίου 2018

ΤΙ ΦΑΣΗ?
Μια διεθνής έκθεση μορφολογίας γάτας, με γάτες που δεν έχεις ξαναδεί: Occicat,Singapura,manchin, kurilian bobtail
αλλά και οι γνωστές: Scottish fold, Βρετανικές, Νορβηγικές, Σομαλίας, Αβυσσινίας, Περσικές, Σφύγγες,Μain coon, Σιβηρίας, Persian, Exotic κ.α

ΠΟΥ ΛΕΩ ΤΟΝ ΠΌΝΟ ΜΟΥ?
-Στην κάμερα της Felina, θα είναι εκεί για να σε αποθανατίσει να εκθιάζεις την γάτα σου.

ΝΑ ΦΕΡΩ ΤΗ ΓΑΤΑ ΜΟΥ?

Όχι για λόγους υγειονομικούς και για να μην στρεσσαριστεί, μπορείς όμως να μας φέρεις μια φωτογραφία της.

ΤΙ ΑΛΛΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΈΡΩ?

ΏΡΕΣ :10.00-19.00
Είσοδος Ελευθέρη
Φιλικό Για Παιδιά
Δεν βάζω χέρια μέσα στα κλουβιά γιατι εκνευρίζονται οι γάτες

Σε περιμένουμε
Cat lover!
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  1920x845.jpg
Εμφανίσεις:  14
Μέγεθος:  1,023,1 KB  
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους