Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,636 εγγεγραμμένα μέλη και 713,370 μηνύματα σε 22,000 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 340 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Τελικά θηλυκό κι αρσενικό νανάκι γίνεται...;;;

goth (Kατερινα)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη goth
H Kατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 5 γάτες (Αρκετες... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Γέρακας (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.

H goth Αντίστροφα ο χρόνος μετράει... έγραψε στις 16:58, 20-12-12:

Καλησπέρα!Θα ήθελα να κάνω μία ερώτηση που όταν ρωτάω κάποιον είτε δεν ξέρει να μου απαντήσει είτε μου λέει ότι αν προσπαθήσω να ζευγαρώσω ένα θηλυκό νανάκι χαμστεράκι με ένα αρσενικό θα γίνει φόνος...Όμως στο διαδίκτυο άλλα διαβάζω...Διαβάζω ότι μπορούν να συνυπάρξουν αλλά όταν το θηλυκό μείνει έγκυος πρέπει το αρσενικό να μεταφερθεί σε άλλο κλουβί!!!Τελικά όποιος γνωρίζει πολύ καλά από χαμστεράκια,θα του ήμουν ευγνώμων αν μου απαντούσε!!!!
1)Το χαμστεράκι μου είναι ράτσας νανάκι και είναι θηλυκό...όσο αναφορά την ηλικία θα σας γελάσω...
2)Αν πάρω ένα αρσενικό χαμστεράκι για να ζευγαρώσουν θα γίνει ο 1ος χαμστερίσιος παγκόσμιος πόλεμος;;;
3)Πώς μπορώ να καταλάβω ότι η "δουλειά" έγινε ώστε να προλάβω να απομακρύνω το αρσενικό,πρι το θηλυκό πάθει ψυχολογικά προβλήματα ή κάτι παραπάνω...;;;;

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

goth (Kατερινα)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη goth
H Kατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 5 γάτες (Αρκετες... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Γέρακας (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.

H goth Αντίστροφα ο χρόνος μετράει... έγραψε στις 16:16, 24-12-12:

Μπορείτε να μου δώσετε τηλ. κτηνιάτρου,πετ-σοπ ή το λινκ για ένα σάιτ αν θέλετε...:/ !

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

AperfectCircle

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη AperfectCircle
Ο AperfectCircle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 61 μηνύματα.

O AperfectCircle έγραψε στις 20:11, 24-12-12:

συγγνώμη θα αγοράσεις αρσενικό μόνο και μόνο για να το ζευγαρώσεις και ποιός ο λόγος μάλιστα....

υγ δεν παίρνουμε απο πέτσοπ ζώα έχουμε πεί γιατί τους ενισχύεις έτσι

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

asavvaidou (αθηνα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη asavvaidou
H αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 6 γάτες (8 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 27 μηνύματα.

H asavvaidou έγραψε στις 14:28, 26-12-12:

εμ προς τα που μενεις? γιατι ξερω ενα pet shop στο οποιο υπαρχει και ενας κτηνιατρος που μπορεις να του κανεις ερωτησεις και δεν χρεωνεσε!!!

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

asavvaidou (αθηνα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη asavvaidou
H αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 6 γάτες (8 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 27 μηνύματα.

H asavvaidou έγραψε στις 14:32, 26-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από AperfectCircle
συγγνώμη θα αγοράσεις αρσενικό μόνο και μόνο για να το ζευγαρώσεις και ποιός ο λόγος μάλιστα....

υγ δεν παίρνουμε απο πέτσοπ ζώα έχουμε πεί γιατί τους ενισχύεις έτσι
αστον καλε και εγω αγορασα θυλικες μονομαχινες για να της ζευγαρωσω με τον ασενικο μονομαχο που εχω!!!!
αν δηλαδη θελουμε ενα ζωο τι θα κανουμε? δεν τουε ενισχιουμε αλλα δεν εχουμε ελλη επιλογι αν θελουμε να παρουμε ζωο!
σκεψου λιγο!!!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους