Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,736 εγγεγραμμένα μέλη και 714,492 μηνύματα σε 22,114 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 354 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Παπαγάλος και εγκυμοσύνη

Deutsch... Lover (Nina im Luftschloss)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 17:51, 06-02-15:

Παιδιά καλησπέρα
Δεν ξέρω πόσοι από εδώ ασχολείστε με παπαγάλους και πουλιά γενικότερα ( εξάλλου το φόρουμ είναι κυρίως για γάτες)
Εδώ και 2-3 μέρες η παπαγαλίνα μου έχει φουσκώσει και δεν είναι πολύ ευδιάθετη σε σχέση με προηγούμενες μέρες ( δεν μπορούσες να την ξεκολλήσεις από την κούνια και τις κωλοτούμπες ) . Θέλω να ρωτήσω αν υπάρχει πιθανότητα το φούσκωμα να οφείλεται σε εγκυμοσύνη!
Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CatLover09

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη CatLover09
H CatLover09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 409 μηνύματα.

H CatLover09 έγραψε στις 18:25, 06-02-15:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
Παιδιά καλησπέρα
Δεν ξέρω πόσοι από εδώ ασχολείστε με παπαγάλους και πουλιά γενικότερα ( εξάλλου το φόρουμ είναι κυρίως για γάτες)
Εδώ και 2-3 μέρες η παπαγαλίνα μου έχει φουσκώσει και δεν είναι πολύ ευδιάθετη σε σχέση με προηγούμενες μέρες ( δεν μπορούσες να την ξεκολλήσεις από την κούνια και τις κωλοτούμπες ) . Θέλω να ρωτήσω αν υπάρχει πιθανότητα το φούσκωμα να οφείλεται σε εγκυμοσύνη!
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Εχω γραφτει σε αυτο το φορουμ(ελπιζω να επιτρεπεται το λινκ) μιας και εχω και καναρινακι κσι ηθελα πληροφοριες.
http://www.birdnest.gr/forum.php?
Γινε μελος και ρωτησε τα παιδια.Εχουν μεγαλη εμπειρια.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Nina im Luftschloss)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 18:38, 06-02-15:

Αρχική Δημοσίευση από CatLover09
Εχω γραφτει σε αυτο το φορουμ(ελπιζω να επιτρεπεται το λινκ) μιας και εχω και καναρινακι κσι ηθελα πληροφοριες.
http://www.birdnest.gr/forum.php?
Γινε μελος και ρωτησε τα παιδια.Εχουν μεγαλη εμπειρια.
Σε χιλιοευχαριστώ

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nicole1987

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Nicole1987
H Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,409 μηνύματα.

H Nicole1987 Γατες..τα πιο αξιολατρευτα πλασματα έγραψε στις 17:47, 07-02-15:

Δεν ξερω αν μιλάς για μικρα παπαγαλάκια...παντως αυτα οταν φουσκώνουν το κανουν επειδη κρυώνουν

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Χάθηκε παπαγάλος, Ζακό - Από strayshelp
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Άλλα ζωάκια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-08-09 στις 19:09.
    • Παπαγάλος! - Από AGGELIKI
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Άλλα ζωάκια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-11-07 στις 23:26.
    • Χάθηκε παπαγάλος! - Από AGGELIKI
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Άλλα ζωάκια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-07-07 στις 10:53.
    • Εγκυμοσύνη - Από olg_aki
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-06-07 στις 19:47.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους