Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,947 εγγεγραμμένα μέλη και 717,859 μηνύματα σε 22,441 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 358 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Αστείες φωτογραφίες των γατιών μου!

Lord Kratos

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lord Kratos
Ο Lord Kratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 13,689 μηνύματα.

O Lord Kratos έγραψε στις 16:54, 04-06-13:

Η πρώτη φωτογραφία δεν υπάρχει!!!
Και λαμπυρίζουν και τα μάτια τους, καταπληκτική φωτογραφία!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

le chat noir

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη le chat noir
H le chat noir αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,335 μηνύματα.

H le chat noir έγραψε στις 09:12, 05-06-13:

Λατρεύω τις γατοκαλλιέργειες..μήπως έχεις λίγο σπόρο???

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Selina Kyle
H Ριάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,028 μηνύματα.

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 09:13, 05-06-13:

Εγώ λάτρεψα αυτό τον συγκεκριμένο κύριο... προφανώς παρεξηγιέται εύκολα και τείνει να διεκδικεί έντονα τα δικαιώματά του

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSC00221.jpg
Εμφανίσεις:  132
Μέγεθος:  152,6 KB

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSC00013.jpg
Εμφανίσεις:  133
Μέγεθος:  243,5 KB

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

le chat noir

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη le chat noir
H le chat noir αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,335 μηνύματα.

H le chat noir έγραψε στις 09:17, 05-06-13:

Γατοεπαναστάτης..ή επαναστάτης γατολάρος!!!
Έχω τρελλαθεί..θέλω και εγώ αυλή με τόσες ψιψίνες..

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νίκος Π.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Νίκος Π.
Ο Νίκος Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 5 γάτες (20+ έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 133 μηνύματα.

O Νίκος Π. έγραψε στις 09:50, 05-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Selina Kyle
Εγώ λάτρεψα αυτό τον συγκεκριμένο κύριο... προφανώς παρεξηγιέται εύκολα και τείνει να διεκδικεί έντονα τα δικαιώματά του

Συνημμένο Αρχείο 52877

Συνημμένο Αρχείο 52878

Δικαιολογημένες οι αντιδράσεις του στον συγκεκριμένο γάτο, γιατί όταν ήταν αστείρωτος, ο κύριος Λεωνίδας τον χτύπαγε συνέχεια και μάλιστα μια μέρα όπως κοιμόταν αμέριμνος, του την έπεσε ύπουλα και τον τραυμάτισε πολύ σοβαρά στο μάτι. Έκανε έλκος και πήγε να το χάσει. Από τότε που τον στείρωσα, ο Λεωνίδας έπαψε να του επιτίθεται αλλά όταν πλησιάζει κοντά, ο Γάντιος προειδοποιεί και ακολουθεί φάπα!

Κατά τα άλλα είναι ο πιο ήρεμος απ'όλους και ο ποιο αφασίας... Τον παίρνει ο ύπνος όρθιος!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νίκος Π.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Νίκος Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 5 γάτες (20+ έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 133 μηνύματα.

O Νίκος Π. έγραψε στις 20:50, 05-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από le chat noir
Λατρεύω τις γατοκαλλιέργειες..μήπως έχεις λίγο σπόρο???
Φυσικά, έχω και οδηγίες χρήσης!

Παίρνουμε τον σπόρο:

Τον βάζουμε σε χώμα (σε γλάστρα, στον κήπο ή όπου αλλού θέλουμε)

Ποτίζουμε τακτικά.....

Περιμένουμε 2-3 μέρες.....

....και τσουπ! Το αποτέλεσμα είναι εντυπωσιακό!

Super efficient stuff λέμε, όχι παίζουμε...!

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Aleksa
H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,456 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε στις 22:07, 05-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Νίκος Π.
Φυσικά, έχω και οδηγίες χρήσης!

Παίρνουμε τον σπόρο:

Τον βάζουμε σε χώμα (σε γλάστρα, στον κήπο ή όπου αλλού θέλουμε)

Ποτίζουμε τακτικά.....

Περιμένουμε 2-3 μέρες.....

....και τσουπ! Το αποτέλεσμα είναι εντυπωσιακό!

Super efficient stuff λέμε, όχι παίζουμε...!

Σούπερ εμπνευσμένο!!!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aba
H Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 10,001 μηνύματα.

H aba έγραψε στις 00:49, 06-06-13:

Λατρεύω!!!
Θα μου στείλεις λίγο σπόρο;

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νίκος Π.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Νίκος Π. έγραψε στις 21:18, 06-06-13:

Σε όποιον/όποια ενδιαφέρεται, να τους στείλω τον σπόρο!

Παράθεση

lovekittens (ειρηνη)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη lovekittens
H ειρηνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.

H lovekittens έγραψε στις 23:47, 06-06-13:

απαιχτοοος μπραβο οντως η 1η φωτο απλα εκλαψα.. επισης ο γαντιος που κοιμαται ορθιος?? ε αυτο θελουμε να το δουμε..

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νίκος Π.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Νίκος Π. έγραψε στις 09:01, 07-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από lovekittens
απαιχτοοος μπραβο οντως η 1η φωτο απλα εκλαψα.. επισης ο γαντιος που κοιμαται ορθιος?? ε αυτο θελουμε να το δουμε..

Ναι όποτε τον πετύχω, θα βάλω φωτογραφία...

Επίσης ψάχνω άλλη μια που είχα που είχε πλάκα, που τον δείχνει πως γλείφει το κουτάλι με το οποίο τους σερβίρω την κονσέρβα τους. Συνηθίζει να το "καθαρίζει" από τα κολλημένα κρέατα, για να το χρησιμοποιήσω μετά για να τους βάλω την ξηρά τροφή. Την έχω χάσει όμως! Αν δεν την βρω, το πολύ πολύ να του βγάλω άλλη, το κάνει κάθε μέρα άλλωστε!

Παράθεση

Νίκος Π.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Νίκος Π. έγραψε στις 23:17, 29-08-13:

Όλα τα είχαμε δει.

Βατράχια? Μερικά.
Σαύρες? Πολλές.
Μολυντήρια? Αμέτρητα.
Ποντίκια? Ούτε λόγος. 2 τουλάχιστον την ημέρα.

Τώρα και φίδι παρακαλώ. Αυτήν την έμπνευση είχε ο Λεωνίδας, να μας φέρει δώρο ζωντανό φίδι στο σπίτι, έτσι για το...γούρι!!!
Δυστυχώς δεν έχω βίντεο, ήταν πολύ γελοίο.... Αλλά έχω φωτογραφίες μετά την μάχη. Το φίδι έπεσε ηρωικά εναντίον του εξολοθρευτή οτιδήποτε κινείται. Από την στιγμή που έκανε το λάθος να βρεθεί στο διάβα του, το αποτέλεσμα ήταν δεδομένο...

Πήρε την επιβράβευσή του το παλικάρι. Αλλά μακάρι να μην το κάνει συνήθειο!! Η μάνα μου πήγε να πεθάνει από την τρομάρα της!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lord Kratos

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lord Kratos
Ο Lord Kratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 13,689 μηνύματα.

O Lord Kratos έγραψε στις 15:08, 30-08-13:

Απολαμβάνει το τρόπαιό του!
Γενικά οι γάτες είναι εξαιρετικές κυνηγοί και τα φίδια συγκαταλέγονται ανάμεσα στα υπόλοιπα θηράματά τους.
Για να είμαι ειλικρινής, κι εγώ θα τρόμαζα εάν έβλεπα κάποιο από τα δικά μου να πιάνει φίδι.
Κι αυτό όχι επειδή φοβάμαι τα φίδια αλλά γιατί θα φοβόμουν μην ήταν δηλητηριώδες και δάγκωνε τη γάτα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νίκος Π.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Νίκος Π. έγραψε στις 13:41, 11-09-13:

2 νέες φωτογραφίες:

*** Έτοιμο το πιάτο σας κε Λεωνίδα: Γατάκι γεμιστό με ξηρά τροφή και γάλα!

***Δαιμονισμένος γάτος με λύσσα, εμφανίζεται μέσα στο σκοτάδι με μάτια που ρίχνουν ακτίνες λέηζερ

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους