Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 83,232 εγγεγραμμένα μέλη και 718,814 μηνύματα σε 22,710 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 397 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Φτιάξε το μόνος σου!

tasoskiki

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη tasoskiki
H tasoskiki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H tasoskiki έγραψε στις 14:59, 17-03-14:

Μακάρι να της αρέσει. .....το εκανα μονη μου με πολύ κόπο. ...
Ετοιμο...μου στοιχισε μόνο 20 € το σχοινί δηλαδή. ....ολα τα άλλα υλικά τα ειχα .....
Πειτε μου σας αρέσει?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

andiekalton (Αντιγόνη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη andiekalton
H Αντιγόνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Φουσκας & Ginger έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 73 μηνύματα.

H andiekalton έγραψε στις 16:27, 17-03-14:

Ειναι φανταστικο!!! Δε μου λες, τους σωληνες που τους βρηκες αν επιτρεπεται;; Τη βελετζα την εβαλες με το "μεγαλο συρραπτικο";; (δε θυμαμαι την ονομασια του εργαλειου). Τους σωληνες πως τους κολλησες πανω στα ξυλα;;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tasoskiki

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη tasoskiki
H tasoskiki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H tasoskiki έγραψε στις 18:28, 17-03-14:

#IMG-1394901123958-V.jpg#(1,35 MB)
Οι σωλήνες είναι αυτοί που βάζουμε και στους απορροφητηρες...οι πλαστικοι..την βελεντζα την εραψα επανω με χοντρη βελόνα και κλωστή και έτσι δεν φαίνεται τίποτα . Εβαλα και βεντζινοκολα μεσα στα ξύλα.
Τους σωλήνες τους σφηνωσα μεσα σε ενα κομμάτι ξύλο που βιδωσα κατω και πανω ...τετραγωνο όχι απαραίτητα στρογγυλό. ..αυτα..προσπαθώ τοση ώρα να βάλω τη φωτογραφία ...Ελπίζω να τα καταφέρω. ..

Συγγνώμη που πρέπει να γυρίσετε τον υπολογιστή αναποδα για να το δείτε. .....
Δεν ξέρω πως ανεβαζουμε φωτογραφίες. ....στην τύχη τις έβαλα ...γι αυτό ...ειναι ...ετσι. ..

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  20140317_145948.jpg
Εμφανίσεις:  227
Μέγεθος:  2,16 MB  
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 18-03-14 στις 15:49. Αιτία: merge
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aba
H Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 10,001 μηνύματα.

H aba έγραψε στις 17:25, 19-03-14:

Είναι πραγματικά εκπληκτικό! Κι αυτό με τη βελέντζα πολύ ωραία ιδέα! Πανέμορφο!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Τσοςμή

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Τσοςμή
Ο Τσοςμή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 5 γάτες . Έχει γράψει 252 μηνύματα.

O Τσοςμή κχχχχ κχχχχχ έγραψε στις 22:33, 08-05-14:

αντε να σας δειξω τα σχεδια μας,μιας και παραμενουν σχεδια μεχρι να βρω το χρονο να το μονταρω.,
απλη κατασκευη,για να αλλαζει και θεσεις.ενα κομματι 5αρι κοντρα πλακε σε επιθυμητες διαστασεις,κανα 1,50 μετρο το υπολογιζω,ενας κυλινδρικος σωλινας πλαστικος,και αλλα 6 κομματακια κοντρα πλακε για τις "λεπτομεριες".ξυλοβιδες,και δυο Γ βιδωτα με ουπα για να το κρεμασουμε στον τοιχο.ενα δραπανοκατσαβιδο και μια σεγα για να κοψεις το κοντρα πλακε οπως θες,αλλιως το παραγγελνεις ετοιμο κομμενο καπου.ακομα και στα πρακτικερ πχ.
Ντυμενο ολο με μοκετα για ανεση και ευκολια στο σκαρφαλωμα,αλλα και να λυσαει με τα νυχια της.ο σωλινας απο πισω δημιουργει μια καλη κλιση(γιατι η δικια μου ειναι και κουτση)αλλα και ταυτοχρονα τουνελ να παιζει.
εντωμεταξυ αν πω ν ασχοληθω σε μιση ωρα το χω ετοιμο.αλλα που..
τεσπα..μακαρι να το ολοκληρωσω συντομα.πιστευω θα το χαρει αρκετα.

αυτα προς το παρων..κ επειδη ειμαι πολυ κομπλε ατομο,δε το πατενταρω..οποιος θελει μπορει να το φτιαξει ελευθερα!

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aba
H Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 10,001 μηνύματα.

H aba έγραψε στις 11:06, 09-05-14:

Αρχική Δημοσίευση από Τσοςμή
αυτα προς το παρων..κ επειδη ειμαι πολυ κομπλε ατομο,δε το πατενταρω..οποιος θελει μπορει να το φτιαξει ελευθερα!
Πέθανα!!
Ναι, αλλά βρες αυτό το μισάωρο!! Θέλουμε να δούμε και φωτογραφίες, όχι μόνο σχέδιο και φυσικά εντυπώσεις από το πώς το απολαμβάνει το μικράκι!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kathy85 (Κατερίνα)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη kathy85
H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Πάνω από 20 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 1,480 μηνύματα.

H kathy85 Κρρρρρρρρ έγραψε στις 09:31, 13-05-14:

Ειναι πολυ ωραια ιδεα!!! Περιμενουμε το μοντελο συντομα!

Παράθεση

nikial (Νίκη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nikial
H Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H nikial έγραψε στις 00:46, 04-01-19:

Καλησπέρα σε όλες και όλους!
Προσπαθώ να σχεδιάσω ένα γατόδεντρο για τη Λούσι μου (την οποία θα παρουσιάσω και επίσημα οσονούπω) και θέλω τα φώτα σας!
Το πρόβλημά μου είναι με τη στατικότητα. Φανταζόμουν ότι ένα ραφάκι θα πρέπει να στηρίζεται στο κέντρο του για να είναι σταθερό αλλά έχω δει και κάτι τέτοια: https://www.mypetfriend.gr/gatodentr...dromio-bigparl

Αυτό το καλαθάκι στα αριστερά είναι ασφαλές; Το γατί μου είναι μωρό ακόμη αλλά θα το αντέχει όταν μεγαλώσει;
Είναι κανείς που να έχει φτιάξει κάτι τέτοιο;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Μόνος στο σπίτι... - Από shadowdancer
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-06-09 στις 07:46.
    • Καθαρίζει ...μόνος του! - Από elado
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συμπεριφορά & Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-11-08 στις 23:26.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους