Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,539 εγγεγραμμένα μέλη και 710,719 μηνύματα σε 21,856 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 177 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Πού είναι τα κουτάβια της;

Zozethecat

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Zozethecat
H Zozethecat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 34 μηνύματα.

H Zozethecat έγραψε στις 15:32, 12-06-15:

Βρε παιδια θα τρελαθω εντελως!!Απεναντι απο το σπιτι μου μενει ενας ομοφυλοφιλος κυριος μαζι με τα παιδια του.Εχει χωρισει με την γυναικα του,αφου τα "γουστα" του δεν ειναι πια τα ιδια.Πριν απο κανα δυο χρονια,εφερε μια πανεμορφη σκυλιτσα την Σαρδελα οπως την λεει.Την αγαπαει και την φροντιζει απιστευτα.Την αφινει για λιγο εξω μονη της και πηγαινοερχεται αλλα ποτε δεν φευγει μακρια απο το σπιτι της αν δεν ειναι καποιος μαζι της.Το προβλημα ειναι πως η Σαρδελα εχει μεινει εγκυος δυο φορες.Και τις δυο φορες ομως,σκυλακια δεν εχω ακουσει.Ο κυριος ειναι πολυ φιλοζωος και προστατευει ολα τα αδεσποτακια της γειτονιας.Να πω και την αληθεια δεν εχω τα κοτσια να παω να του μιλησω γιατι:1)ειμαι ανηλικη 2)Ο κυριος πρεπει να ειναι ναρκομανης και πραγματικα φοβαμαι να πλησιασω και ουτε οι γονεις μου δεν θελουν να παω.Τι μπορω να κανω;;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nikos90

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nikos90
Ο Nikos90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.

O Nikos90 έγραψε στις 18:38, 13-06-15:

Το αν είναι ομοφυλόφιλος δε νομίζω να ενδιαφέρει ούτε εσένα αλλά ούτε και εμάς. Οπότε γιατί να το αναφέρεις; Αν δεν ήταν ομοφυλόφιλος δε θα το έγραφες καν...

Όσο για το "ναρκωμανης", κάθε άνθρωπος που αντιμετωπίζει αυτό ή παρόμοιο προβλημα σίγουρα χρειάζεται τη βοήθεια μας. Αν δεν μπορούμε η δε θέλουμε να τον βοηθήσουμε, έστω ας μην τον στοχοποιουμε σπροχνωντας τον στο περιθώριο.

Edit: Για να απαντήσω και στο ερώτημα σου: Δε μπορείς να κάνεις απολύτως τίποτα για τη σκυλιτσα εάν όντως συμβαίνει κάτι (ή πόσο μάλλον για εκείνον) από τη στιγμή που φοβάσαι ακόμα και να τον πλησιάσεις επειδή θεωρείται "διαφορετικός".

Αυτά από εμένα...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nikos90 : 13-06-15 στις 19:01.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Κουτάβια στο βωμό της τηλεθέασης - Από Pocahontas
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Καταγγελίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-11-10 στις 16:53.
    • Χαρίζονται - SOS κουτάβια - Από aramis
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σκύλοι.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-11-08 στις 14:31.
    • Σκυλίτσα & κουτάβια στα Βίλια!SoS! - Από strayshelp
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σκύλοι.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-11-08 στις 19:33.
    • Κακοποιημένα κουτάβια - Από Νιαου!
      Το θέμα έχει λάβει 25 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Καταγγελίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-01-07 στις 21:11.
    • Γάτα γέννησε κουτάβια - Από ladycat
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Αναδημοσιεύσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-12-06 στις 17:34.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους