Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,272 εγγεγραμμένα μέλη και 718,356 μηνύματα σε 22,593 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 356 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Πρόβλημα λήψης αντιβίωσης και χαπιών

blueheart

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη blueheart
H blueheart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 28 μηνύματα.

H blueheart έγραψε στις 13:52, 30-07-08:

Ο γάτος μου πρέπει να πάρει οπωσδήποτε αντιβίωση για μια πληγή που έχει ανοίξει στο λαιμό του κοντά στο αυτάκι του. Δυστυχώς όμως αντιδρά και προσπαθώ να βρω νέους τρόπους για να του την δώσω... Την έχω κάνει σκόνη και την έχω βάλει στο αγαπημένο του φαγητό αλλά δεν το τρώει. Επίσης προσπάθησα να του τη δώσω με ζαμπονάκι και γαλοπούλα αλλά πάλι μόλις καταλαβαίνει την αντιβίωση το παρατάει και φεύγει... τι να κάνω; καμιά ιδέα; γιατί έτσι και νηστικός μένει και αντιβίωση δεν παίρνει

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

julia

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη julia
H julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Μπόλικες... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 6,837 μηνύματα.

H julia εις υγείαν... και καλή χώνεψη!! έγραψε στις 13:54, 30-07-08:

Σύριγγα.. με αντιβίωση και ζουμάκι απο κονσέρβα.(για αντιβίωση - σιρόπι)

Το λιώνεις το χάπι.. και το ανακατεύεις με ζουμάκι... και παλι σε σύριγγα.

Το λιώνεις το βάζεις σε ένα μπαλάκι βούτυρο παγωμένο.

παίρνεις το χάπι όπως είναι, και του ανοίγεις το στόμα και το βάζεις στο πίσω μέρος της γλώσσας και το πιέζεις προς τα κάτω. (για πιο προχωρημένους λύτες..)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Αντα

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Αντα
H Αντα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 6,545 μηνύματα.

H Αντα έγραψε στις 14:23, 30-07-08:

Ναι ειναι ενα προβλημα πως θα δωσεις την αντιβίωση...αν δεν ειναι μεγαλο το χαπάκι, ακολουθω μια απο τους μεθόδους που ανέφερε και η Julia...δηλαδή ανοιγω το στομα της ψιψίνας μου, το βαζω στο πισω μερος του λαιμου της και μετα κραταω το στομα κλειστό μεχρι να την αναγκάσω να το καταπιει...Την αφηνω και ελέγχω αν το φτυνει ή οχι.

Παράθεση

yasmin1gr

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη yasmin1gr
H yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Δωσαμε πανω απο 2-300 φετος ζωη να χουμε έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 6,349 μηνύματα.

H yasmin1gr Δράστε καθημερινά Υπέρ των Ζώων έγραψε στις 14:25, 30-07-08:

Παρε απο κτηνιατρο το ειδικο εργαλειο που δινεις το χαπι κατευθειαν στη μεση του στοματοσ πισω και το καταπινουν αμεσως

Παράθεση

aretha (Αλίκη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη aretha
H Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (6 γατιά πολυαγαπημένα έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,049 μηνύματα.

H aretha έγραψε στις 14:26, 30-07-08:

Μπορείς επίσης να δοκιμάσεις να της ανακατέψεις την αντιβίωση (σιρόπι ή λιωμένο χάπι) σε μισό κουταλάκι από μια βιταμινούχο αλοιφή (π.χ. calopet, felovite). Αυτές συνήθως έχουν πολύ ελκυστική μυρωδιά και οι περισσότερες γάτες τις τρώνε πολύ πρόθυμα.

Παράθεση

Ελενη f

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ελενη f
H Ελενη f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 5 γάτες (7 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 219 μηνύματα.

H Ελενη f έγραψε στις 14:29, 30-07-08:

οπως απαντησαν τα προηγουμενα μελη αντιβιωση με συριγγα δεν υπαρχει αλλη λυση στο χαπι το διαλυεις σε νερο η ζουμι απο κοτοπουλο και της το δινεις ελενξες αν βγαζει πυο η πληγη?ειναι αρκετα επικυνδινο να μεινει χωρις αντιβιωση ειναι και το σημειο τετοιο που δυσκολα θα κλεισει γιατι κινητε συνεχως καλο θα ηταν να την εχεις μονο μεσα στο σπιτι αν εχει συνιθισει εξω μεχρι να θεραπευτει πληρως

Παράθεση

gatouni

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη gatouni
H gatouni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,350 μηνύματα.

H gatouni έγραψε στις 14:47, 30-07-08:

Άλλη λύση είναι να τον τυλίξεις με μια πετσέτα έτσι ώστε να είναι οποσδήποτε τα μπροστινά του πόδια μέσα στην πετσέτα, τον βάζεις ανάμεσα στα πόδια, με το ένα χέρι ανοίγεις το στόμα και με το άλλο το βάζεις στο πίσω μέρος της γλώσσας. Τον κρατάς με κλειστό το στόμα ή χαϊδεύεις λίγο στο λαιμό μέχρι να είσαι σιγουρευτείς ότι το κατάπιε.
Καλή τύχη.

Παράθεση

blueheart

Νεοφερμένος

H blueheart έγραψε στις 15:45, 30-07-08:

νομίζω πως αν είναι να δουλέψει κάτι αυτό θα είναι η μέθοδος με την πετσέτα!!! σας ευχαριστώ όλους για τη βοήθεια και τις συμβουλές!!!

Παράθεση

gatouni

Περιβόητο Μέλος

H gatouni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,350 μηνύματα.

H gatouni έγραψε στις 16:03, 30-07-08:

Επίσης καλό είναι πριν πιάσεις τη γάτα να έχεις τα πάντα έτοιμα το χάπι και πετσέτα ξεδιπλωμένη στο σημείο που έχεις αποφασίσει ότι θα γίνει το όλο εγχείρημα και τελευταία φέρνεις τη γάτα. Εγώ κάθομαι στο πάτωμα, ακουμπάω σε τοίχω την τυλίγω καλά τη βάζω ανάμεσα στα πόδια μου και προσπαθώ να το κάνω όσο πιο γρήγορα γίνεται, όσο πιο πολύ καθυστερείς τόσο αυξάνονται οι πιθανότητες να αρχίσει να τα παίρνει χοντρά.
Μετά χαϊδεύω και λίγο κεφαλάκι λέω και κανα γλυκόλογο και όλα ok.
Πες μας πως πήγε έτσι;

Παράθεση

blueheart

Νεοφερμένος

H blueheart έγραψε στις 09:39, 31-07-08:

βασικά δεν πέτυχε τίποτα... αυτό το γατί έχει απίστευτη δύναμη το μόνο που πέτυχε είναι περίπου 10 σκισίματα στα χέρια μου θα πεινάσει... δεν θα πεινάσει... θα το φάει το φαγητό του θέλει δεν θέλει... Κατά τη γνώμη μου η ενέσιμη είναι η πιο εύκολη αλλά κρίμα δεν είναι να τρυπιέται ο κακομοίρης συνέχεια;;;; Από τα δύο χάπια που έπρεπε να πάρει χτες δεν πήρε το ένα... σήμερα ούτε λίγο όμως

Παράθεση

aretha (Αλίκη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη aretha
H Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (6 γατιά πολυαγαπημένα έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,049 μηνύματα.

H aretha έγραψε στις 09:49, 31-07-08:

blueheart, επειδή για να δουλέψει η αντιβίωση πρέπει να είσαι πολύ συνεπής με τις δοσολογίες και τα ωράρια (αλλιώς τσάμπα ο κόπος σου, οι γρατζουνιές στα χέρια σου και η ταλαιπωρία του γατούλη), σου προτείνω να πάτε μια βόλτα μέχρι τον κτηνίατρο παρέα. Θα του δώσει το φάρμακό του και θα σου δείξει από κοντά τον τρόπο να το κάνεις κι εσύ στο σπίτι.

Παράθεση

popitsa (Πηνελόπη)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη popitsa
H Πηνελόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 159 μηνύματα.

H popitsa οσο ζω,μαθαινω.. έγραψε στις 09:50, 31-07-08:

πριν καιρο επρεπε να παρει κ εμενα ο γατος μου αντιβιωση γιατι ειχε μια πληγη.πηγα να του δωσω το χαπι και δεν ηθελε.του ανοιξα το στομα και του το εβαλα και αρχισε και εβγαζε σαλια σαν αφρους!!τον πηγα στο γιατρο και του εκανε ενεσιμη.

Παράθεση

julia

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη julia
H julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Μπόλικες... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 6,837 μηνύματα.

H julia εις υγείαν... και καλή χώνεψη!! έγραψε στις 10:41, 31-07-08:

@gatouni..... Να τώρα..... Υπάρχει και άλλος Κίκης...
Αν μέναμε κοντά και δεν έφευγα αύριο.. θα ερχόμουν να το "τακτοποιήσω" εγώ το θέμα...
Ξαναδοκίμασε και αυτήν την φορά φόρα φόρμα μακρυμάνικη....

Παράθεση

Kikiriki

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kikiriki
H Kikiriki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (πάρα πολλές .... έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 83 μηνύματα.

H Kikiriki έγραψε στις 11:12, 31-07-08:

Χμμμμ έχω διαπιστώσει πως τα γατάκια "τρώνε" πιο εύκολα τις αντιβιώσεις ( σε μορφή σιροπιού) που έχουν γεύση φράουλας.
Εσύ τι αντιβίωση του δίνεις ????
Αν είναι σε χάπι μήπως να του την άλλαζες με την αντίστοιχη σε σιρόπι?

Παράθεση

blueheart

Νεοφερμένος

H blueheart έγραψε στις 11:33, 31-07-08:

είναι υπερβολικά δύσκολος δυστυχώς... κανένας γιατρός μέχρι τώρα δεν κατάφερε να τον χειριστεί σωστά στο θέμα αντιβίωσης... είναι 12 ετών, 9 κιλά και με απίστευτη δύναμη τώρα πήρε το μισό χάπι τρώγοντας μια φέτα γαλοπούλας... ελπίζω σε λίγο να φάει και το υπόλοιπο

Παράθεση

saloniCAT

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη saloniCAT
H saloniCAT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.

H saloniCAT έγραψε στις 19:29, 31-07-08:

Καλησπέρα...

Είμαι καινούρια στο φόρουμ. Σας "παρακολουθώ" εδώ και λίγες μέρες γιατί παρόλου που αποφάσισα να μην ξαναυιοθετήσω γάτα όταν έχασα την "μικρή" μου πριν περίπου 4 χρόνια, βρήκα το Σάββατο ένα μωρούλι το οποίο αποφάσισα τουλάχιστον να βοηθήσω μέχρι να ορθοποδήσει.

Στο θέμα μας, όμως...
Δεν ξέρω αν θα σε βοηθήσει το παρακάτω κόλπο, δεν χάνεις όμως τίποτα να το δοκιμάσεις. (Είναι και... ανώδυνο! )

Όπως όλοι οι γατόφιλοι γνωρίζουν, για τις γάτες οι καθαριότητα είναι παραπάνω από τη μισή αρχοντιά!

Δοκίμασε λοιπόν να αραιώσεις λίγο την αντιβίωση (σπας την και ρίξε ελάχιστες σταγόνες νερού, να γίνει σαν πολτός) και βάζε μικρές ποσότητες στο ποδαράκι της. Το πιθανότερο είναι απλά να το σηκώσει και να το γλείψει!

Προσοχή! Μη βάλεις μεγάλη ποσότητα, και το "μίγμα" να είναι όσο το δυνατόν λιγότερο νερουλό, γιατί ενδέχεται να τινάξει πρώτα το ποδαράκι της πριν το γλείψει.

Καλή επιτυχία!

Υ.Γ. Τι τέλεια γατο-smilies είναι αυτά!!! :up:

Παράθεση

natalo9

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη natalo9
H natalo9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 411 μηνύματα.

H natalo9 έγραψε στις 19:36, 31-07-08:

Και να κάνει τους καναπέδες και τα χαλιά..χάλια!! Το'χα πάθει και γω και ετριβα 4 τα χαράματα το χαλί..
Είναι καλή τακτική πάντως αυτή και πολύ αποτελεσματική..

Παράθεση

gatouni

Περιβόητο Μέλος

H gatouni έγραψε στις 07:24, 01-08-08:

Τώρα είδα ότι τελικά δε δούλεψε τίποτα. Όσο αφορά το να την βάλεις στο πόδι κατά τη γνώμη μου δεν είναι ο κατάληλος τρόπος για αντιβίωση όπως ήδη έχει πει και η Aretha
α) Το χάπι είναι δύσκολο να γίνει πολτός
β) Η αντιβίωση δίνεται σε συγκεκριμένη δόση και ώρα για να έχει αποτέλεσμα.
Αν δε μπορείς να τη χορηγήσεις η μόνη λύση είναι να τη δώσει κτηνίατρος είτε ενέσιμη είτε σε χάπι. Ίσως αν σου δείξει και κάποιους τρόπους να είναι μετά πιο εύκολο για σένα. Όσο αφορά τον ενδοιασμό που έχεις για το ένεση, εγώ το μόνο που μπορώ να σου πω είναι:
Είναι καλύτερα να υποφέρει από το οποιοδήποτε ασθένεια αντιμετωπίζει αυτή τη στιγμή;
Ίσως τελικά εγώ να τα κατάφερα με το χάπι γιατί δεν είχα άλλη λύση και πρέπει να το παίρνει μια ζωή. Οπότε έθεσα στον εαυτό μου το ερώτημα: "Θέλεις να πεθάνει ή θα μάθεις να δίνεις το χάπι;"
Καλό ξεμπέρδεμα.
Επίσης κάτι που δε θυμάμαι αν το έχει αναφέρει και κάποιος άλλος:
Υπάρχουν σκευάσματα αντιβιώσης σε μορφή πάστας ειδικά για ζώα δεν ξέρω αν θα σε εξυπηρετούσε κάτι τέτοιο.

Παράθεση

παμαμπου (δήμητρα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη παμαμπου
H δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 316 μηνύματα.

H παμαμπου έγραψε στις 00:00, 20-11-13:

η μικρή έχει χρόνια στοματίτιδα..μετά την αρχική στενοχώρια,η σιγουριά πως κι αυτό θα το καταφέρουμε. αμ δε.πως να υποχωρήσει η στοματίτιδα,όταν το σκασμένο δεν τρώει τα χάπια της με τίποτα! δοκίμασα τα πάντα...το έβαλα στο φαγητό..δεν το πλησιάζει..προσπαθώ να της το δώσω με το ζόρι με αυτά τα ειδικά ζελέ..με καταλαβαίνει κ κρύβεται..της το βάζω στο στόμα με το ζόρι..το κρατάω..μετά από λίγο το φτύνει.περιττό να σας πω,πόσες γραντζουνιές έχω μετά.σκέφτομαι να της δίνω ηρεμιστικά!θα με σκάσει..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

dimiandr

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη dimiandr
H dimiandr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H dimiandr έγραψε στις 11:53, 20-11-13:

διάλυσέ το σε πολύ λίγο νερό, βάλτο σε σύριγγα (χωρις τη βελόνα εννοειται) τύλιξέ τη γατα με μια μεγάλη πετσετα (ειδικά τα πόδια)κρατατε τη καλά (εν αναγκη να είστε 2), και δώστο!! Το σύριγγα να της τη βάλεις απτο πλάι, και μετα τη πιέζεις. Σιγα σιγά όμως. Αυτό το έκανα ενα χρόνο και κάτι για το αγρίμι που είχα μέχρι πριν λίγες μέρες, που έπρεπε να της δίνω 2 χάπια τη μέρα..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

παμαμπου (δήμητρα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη παμαμπου
H δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 316 μηνύματα.

H παμαμπου έγραψε στις 19:33, 20-11-13:

δύο χρόνια;ηρωίδα!θα το προσπαθήσω..προς το παρόν βρήκα τη λύση κ της το βάζω σε δύο δόσεις στην κονσέρβα της αφού το διαλύσω..δεν έχω ιδέα αν κάνει..ελπίζω ναι.θα δείξει.αλλιώς ναι θα καταφύγω σε οποιαδήποτε άλλη μέθοδο,φορώντας πανοπλία. σευχαριστώ πολύ!

Παράθεση

Ηλίας-77 (Ηλίας)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ηλίας-77
Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια του) . Έχει γράψει 640 μηνύματα.

O Ηλίας-77 έγραψε στις 22:00, 20-11-13:

Λένε πως οι ιατροί γελάνε με τους κτηνίατρους για τις μεθόδους που σκαρφίζονται για να δώσουν τα φάρμακα στα ζωάκια. Δεν υπάρχει εύκολος τρόπος δυστυχώς.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dimiandr

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη dimiandr
H dimiandr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H dimiandr έγραψε στις 00:09, 21-11-13:

Βρε αρκεί να το τρώει!! Αν το τρώει έτσι είσαι τυχερή, αλλιώς..είπαμε...πετσέτα,τύλιγμα, κράτημα και ..δώστου! Και εγώ στην αρχή ριγέ έβγαινα,η γατα χτυπιοτανε σα χταπόδι, αλλά μετα έγινε ρουτίνα..1μιση χρόνο κάθε πρωι και βραδυ αυτό το πράγμα έκανα..και μόνη μου!

Παράθεση

Lord Kratos

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lord Kratos
Ο Lord Kratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 13,689 μηνύματα.

O Lord Kratos έγραψε στις 14:23, 22-11-13:

Η λήψη των χαπιών δεν είναι εύκολη υπόθεση, πολλές φορές ούτε και με τα ανάλογα tips (τύλιγμα με πετσέτα, άνοιγμα του στόματος με συγκεκριμένο τρόπο και μετά κράτημα ώστε να το καταπιέι κ.λπ.).
Για παράδειγμα, η Άρτεμις παλιά ήταν πολύ πιο εύκολη με τα χάπια, ο Απόλλωνας δεν ήταν ποτέ.
Πέρυσι το χειμώνα προσπάθησα να του δώσω χάπι, και με έγδαρε τόσο βαθιά στον καρπό που ακόμα έχω το σημάδι.
Ο καλύτερος τρόπος για εμένα είναι να κάνουμε σκόνη το χάπι, να το ανακατεύουμε με μια πολύ μικρή ποσότητα τυριού σε μορφή κρέμας και να το αλείφουμε στο μπροστινό τους πόδι ώστε να το γλύψουν για να καθαριστούν.
Δεν τους αρέσει καθόλου αλλά εκτιμούν την καθαριότητά τους περισσότερο οπότε αναγκάζονται και το γλύφουν.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Έχω πρόβλημα - Από myrtos
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γενική συζήτηση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-09-08 στις 08:20.
    • Πρόβλημα στο ματάκι & ακόμη ένα πρόβλημα... - Από RedCat
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-01-07 στις 21:27.
    • Πρόβλημα!!! - Από Κατερίνα
      Το θέμα έχει λάβει 30 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συμπεριφορά & Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-11-06 στις 23:07.
    • Το πρόβλημά μου... - Από sardela
      Το θέμα έχει λάβει 39 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οι γάτες μου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-10-06 στις 13:32.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους