Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,487 εγγεγραμμένα μέλη και 718,120 μηνύματα σε 22,530 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 361 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κι άλλος δολοφόνος αδέσποτων..

Elko

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Elko
H Elko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 305 μηνύματα.

H Elko έγραψε στις 13:20, 14-03-13:

Δυστυχώς νομίζω ότι δεν είναι ψεύτικο.
Όλες μου οι κατάρες.

http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (20 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 10,509 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 13:28, 14-03-13:

Δυστυχως δεν ειναι ψευτικο, οσοι θελουν και μπορουν κανουν καταγγελια στη διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος και οσοι εχουν facebook αναφορα.
www.hellenicpolice.gr

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

a.s.p.a

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη a.s.p.a
H a.s.p.a αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (1 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 39 μηνύματα.

H a.s.p.a έγραψε στις 14:27, 14-03-13:

Δεν είναι ψεύτικο και η καταγγελία έχει ήδη γίνει.. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=425733337515322&set=a.287848844637106.70027.158152390940086&type=1&theater#!/notes/%CF%86%CE%B9%CE%BB%CE%BF%CE%B6%CF%89%CE%B9%CE%BA%CF%8C-%CF%83%CF%89%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B5%CE%AF%CE%BF-%CE%BB%CE%AC%CF%81%CE%B9%CF%83%CE%B1%CF%82-animal-animal-adoptions-larissa/%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%B1%CE%B3%CE%B3%CE%AD%CE%BB%CE%B9%CE%B1-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%B4%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CF%86%CF%8C%CE%BD%CE%BF-%CE%B6%CF%8E%CF%89%CE%BD-%CE%BB%CE%AC%CF%81%CE%B9%CF%83%CE%B1%CF%82/477821662267293

Παράθεση

MAYROULIS (Μαυρουλάκης Φαγανάκης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MAYROULIS
Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (οοοοουυυυυυυυ έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 2,383 μηνύματα.

O MAYROULIS σε μιτινγκ με ενα μπολ κροκέτες έγραψε στις 16:05, 14-03-13:

μακάρι να τον πιάσουν

Παράθεση

spica

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη spica
Ο spica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 6 γάτες και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.

O spica έγραψε στις 16:34, 14-03-13:

Ελπίζω να εχει την τιμωρία που του αξίζει του τραγικού

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 17:45, 14-03-13:

Παιδιά δεν είναι αληθινό...

Από εδώ:
Προς αυτούς που ασχολούνται με τον τύπο που ΚΑΙ ΚΑΛΑ έβαλε φόλα στο σκυλάκι χθες. Συγχαρητήρια βλάκες σας έκανε ένα άτομο να ασχοληθείτε μαζί του απλά για να περάσει την ώρα του.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Η συγκεκριμένη φωτογραφία με το σκυλάκι που και "ΚΑΛΑ" έβαλε φόλα ο χοντρός νταλικέρης, είναι απ'το 2009 και μπορείτε να την βρείτε σ αυτό το λινκ λίγο πιο κάτω απ τη μέση.

http://adespotologio.blogspot.gr/200...g-post_11.html

Επίσης το προφίλ του δήθεν νταλικέρη είναι ψεύτικο και του αδελφού του επίσης, δεν χρειάζεται ούτε 30 ΙQ για να το καταλάβεις, αν κοιτάξεις λίγο της ημερομηνίες που έχουν βάλει όλες τις φωτογραφίες τους.
Κατά 90% τα διαχειρίζετε αυτός εδώ https://www.facebook.com/teokosmopoulos

Επίσης την επόμενη φορά για να αποφύγετε τέτοιες μ*** καλό θα ήταν να μπαίνετε στο images.google.com και να ψάχνετε καμιά φωτογραφία. Δεν βλάπτει.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

anna 21

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη anna 21
H anna 21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 644 μηνύματα.

H anna 21 έγραψε στις 21:19, 14-03-13:

ναι οντως ετσι ειναι. αλλα το παραπανω κειμενο που παρεθεσες Γιδι μπορω να πω οτι με εκνευρισε! ηταν ειρωνικο και προσβλητικο χωρις κανενα λογο. μας βγαζει δλδ ολους χαζους επειδη δεν καθισαμε να ψαξουμε σε ολο το net αν υπαρχει ιδια εικονα και αν το προφιλ ειναι ψευτικο? οκ πολλα τετοια ποστ ειναι ψευτικα αλλα το θεωρω θετικο που γινεται ολος αυτος ο χαμος στο fb με τις κοινοποιησεις γιατι 2 στα 10 θα ειναι αληθεια. και ακομη και fake να ειναι η εικονα αυτο δεν αποκλειει την πιθανοτητα να ειναι αληθινο το περιστατικο.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 21:44, 14-03-13:

Συμφωνώ απόλυτα Άννα μου, απλά ήθελα να σας βάλω την πηγή.
Είναι περίπλοκο το θέμα, από τη μία κυκλοφορούν τόσα hoax που πρέπει να είμαστε πιο υποψιασμένοι (το λέω ίσως και με αφορμή κάποια στο Facebook που τρομολαγνούν σε σχέση με τις ρυθμίσεις ασφαλείας)... Από την άλλη, ντροπή και σε όποιον το ξεκίνησε, τι αστείο είναι αυτό;!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

le chat noir

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη le chat noir
H le chat noir αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,335 μηνύματα.

H le chat noir έγραψε στις 21:48, 14-03-13:

Μα δεν νομίζω γιδάκι μου, ότι αναφέρεται σε εσένα η Άννα, στον συγγραφέα της παραπανω έμπνευσης απευθύνεται. Και καλά κάνει. Η λογική του κειμένου είναι σωστή, ο τρόπος όμως ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΟΣ!!!!!
Πάντως και εγώ που είδα το προφιλ ρε παιδιά αληθινό μου φάνηκε!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

anna 21

Διάσημο Μέλος

H anna 21 έγραψε στις 22:52, 14-03-13:

ναι φυσικα για το συγγραφεα το ειπα οχι για σενα Γιδι μου.
(παντως τωρα διαβαζα οτι καποιοι αμφισβητουν το κατα ποσο ειναι ψευτικο προφιλ εχουν δημοσιοποιηθει καποια παλιοτερα ποστς τους)

υγ: http://www.lifo.gr/team/bitsandpieces/36780

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη anna 21 : 14-03-13 στις 23:25.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 00:17, 15-03-13:

Νί νι δεν το πήρα προσωπικά
Τι να σας πω, μοιάζει ότι η φωτογραφία του ζώου είναι όντως απ αλλού, αλλα είναι να απορίες και με τους υποτιθέμενους δολοφόνους και με όσους στήνουν τη φάρσα... Με τι παει και σπαταλαει χρόνο και ενέργεια κάποιος βρε παιδί μου...

Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aba
H Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 10,001 μηνύματα.

H aba έγραψε στις 00:40, 15-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Με τι παει και σπαταλαει χρόνο και ενέργεια κάποιος βρε παιδί μου...
Αυτό ξαναπές το......

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Elko

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Elko
H Elko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 305 μηνύματα.

H Elko έγραψε στις 10:55, 15-03-13:

Ψεύτικο ξε-ψεύτικο.. Το ίδιο μου φαίνεται εμένα. Μόνο που χρησιμοποιεί φωτογραφία δηλητηριασμένου σκύλου και αστειεύεται με κάτι τέτοιο.. Και βασικά δεν αστειεύεται, κοροϊδεύει. Να πάει να .... . Με τον ένα ή τον άλλο τρόπο "νομιμοποιείται" μια εικόνα, μια κατάσταση.. Εγώ πάντως, χαζή ξε-χαζή, χαίρομαι που υπάρχουν αντανακλαστικά στον κόσμο για κάτι τέτοιο, ακόμα. Μακάρι να ήταν ίδια τα αντανακλαστικά και για άλλες καφρίλες που γίνονται.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lord Kratos

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lord Kratos
Ο Lord Kratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 13,689 μηνύματα.

O Lord Kratos έγραψε στις 13:49, 15-03-13:

Ακόμα και το ότι κάποιος άνθρωπος κάθισε και βρήκε ένα τέτοιο είδος πλάκας για να ασχοληθούν μαζί του οι συνάνθρωποί του εμένα μου φαίνεται τραγικό και θλιβερό για αυτό το άτομο.
Ειλικρινά κρίμα...

Παράθεση

anna 21

Διάσημο Μέλος

H anna 21 έγραψε στις 14:14, 15-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από Elko
Εγώ πάντως, χαζή ξε-χαζή, χαίρομαι που υπάρχουν αντανακλαστικά στον κόσμο για κάτι τέτοιο, ακόμα. Μακάρι να ήταν ίδια τα αντανακλαστικά και για άλλες καφρίλες που γίνονται.
ακριβως αυτο. δυστυχως εχω παρατηρησει οτι μεγαλος ντορος γινεται για καποια απομονωμενα περιστατικα/βιντεο. θελω να πω οτι για οσους ασχολουμαστε με φιλοζωικα θεματα στο fb βλεπουμε καθε μερα τετοιες και χειροτερες (πραγματικες) εικονες χωρις να παιρνουν μεγαλυτερες διαστασεις τα περιστατικα. για καποιο λογο ομως καθε τοσο βλεπω πολυ μεγαλη κινητοποιηση για μεμονωμενα θεματα. ισως να σοκαρουν περισσοτερο (δεν το νομιζω προσωπικα) ισως να προκειται περι στοχευμενης "επιθεσης". οπως πχ και πριν λιγο καιρο με τις μποτες ugg και εκεινο το βιντεο που εδειχνε πως υποτιθεται φτιαχνονται. απ τη μια μου φαινεται υποκριτικο να σοκαρεται ολος ο κοσμος με κατι τετοιο λες και δεν ειναι γνωστο ηδη πως φτιαχνονται οι γουνες. απ την αλλη ειναι ομως πολυ θετικο που εστω και μεμονωμενα υπαρχει μαζικη αντιδραση.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Και άλλος Μπουκάκος στα πέριξ - Από john_b
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οι γάτες μου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-12-12 στις 13:26.
    • Κι άλλος... μακάκας!!! - Από Nonika
      Το θέμα έχει λάβει 24 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Καταγγελίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-04-10 στις 17:05.
    • Άλλος για Coca-cola; - Από julia
      Το θέμα έχει λάβει 19 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γενική συζήτηση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-09-08 στις 10:02.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους