Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,564 εγγεγραμμένα μέλη και 718,165 μηνύματα σε 22,539 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 329 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Προβλήματα όρασης

dorothea_v

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη dorothea_v
H dorothea_v αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H dorothea_v έγραψε στις 17:40, 11-05-16:

Παιδια καλησπέρα η γατούλα μου γέννησε 4 γατάκια και σήμερα έγιναν ακριβώς 3 εβομάδων τα ματακια τους έχουν ανοίξει και τα μικρούλια έχουν αρχίσει να γίνονται ζωηρά. Παρατηρώ όμως πως όλα αλληθωρίζουν και συγκεκρίμενα τα δυο δυδιμακια. είναι ανησυχιτικό ή φυσιολογικό καθώς είναι ακόμα μικρά?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΕΛΑ

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΕΛΑ
H ΕΛΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 147 μηνύματα.

H ΕΛΑ έγραψε στις 21:58, 11-05-16:

Καλησπέρα και από μένα . Να βάλω και άλλο ένα ερώτημα στο θεμα αυτό που αφορά ενήλικα γάτο ? Κάποιες φορές πάνω στο παιχνίδι χτυπάει τη μουσούδα του 'όταν παίρνει στροφή σε καμία πόρτα ή τραπεζάκι . Είναι φυσιολογικό ? Ή μπορεί να υπάρχει θέμα με την όραση του ???

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dorothea_v

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη dorothea_v
H dorothea_v αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H dorothea_v έγραψε στις 22:31, 11-05-16:

Μπορω να σου πω μια ανάλογη περιπτωση μιας γνωστης μου η οποια ειχε γατουλα και συναιβεναι ακριβως αυτο που περιγραφεις αλλα τακτικα οχι μονο στο παιχνιδι επεφτε συνεχώς πανω στα επιπλα ο κτηνιατρος της διεγνωσε ολικη τυφλωση και την συμβουλεψε να της κανει ευθανασια γτ η γατουλα δεν ειχε ουτε λεπτο την ησυχια της. Δε θελω να σε τρομοκρατησω μπορει να το κανει απο ενθουασιαμο και ταχυτητα πανω στο παιχνιδι.

Παράθεση

ΕΛΑ

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΕΛΑ
H ΕΛΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 147 μηνύματα.

H ΕΛΑ έγραψε στις 22:18, 12-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από dorothea_v
Μπορω να σου πω μια ανάλογη περιπτωση μιας γνωστης μου η οποια ειχε γατουλα και συναιβεναι ακριβως αυτο που περιγραφεις αλλα τακτικα οχι μονο στο παιχνιδι επεφτε συνεχώς πανω στα επιπλα ο κτηνιατρος της διεγνωσε ολικη τυφλωση και την συμβουλεψε να της κανει ευθανασια γτ η γατουλα δεν ειχε ουτε λεπτο την ησυχια της. Δε θελω να σε τρομοκρατησω μπορει να το κανει απο ενθουασιαμο και ταχυτητα πανω στο παιχνιδι.
Δεν είναι συχνό το φαινόμενο και δεν έχω άλλα ανησυχητικά δείγματα . Το ανέφερα περισσότερο γιατί ήθελα να μάθω αν συμβαίνει γενικά στα γατιά . Θέλω να δω αν είναι ένας συνηθισμένος γάτος που του συμβαίνουν συνηθισμένα πράγματα .

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους